Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Elbiseli Kadın Görmek

Ocak 17, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, insanların gördükleri rüya farklı olarak yorumlanabilir. Toplum olarak insanların inançları ayrı düşüncelerden oluşurken rüyalarda insanlarda farklı inançlar bırakır. Bazı insanların gördükleri rüya ise oldukça etki yaratıp uzun zaman etkisinden kurtulamayabilir. Normal olarak bilinen bu durumda bazı insanlar bilinçaltı yaşadıkları olayları rüyalarında görmeleri oldukça mümkün olan bir davranıştır. Rüyada siyah elbiseli kadın görmek rüyayı, gören kişinin oldukça zor günler yaşadığını belirtiyor. Bu zor günlerinin tanımadığı bir kadın tarafından size bulunacağı yardım ile atlatılacak olmasını anlatıyor. Sizin çok iyimser bir insan olmanız, insanların zor günlerine, her zaman yanında olma çabanızın karşılıksız kalmadığının işaretidir.

Görülen rüyanın sahibi çekmiş olduğu sıkıntılarını maddi ve manevi olarak, kendi ailesinden bile görmediği desteği sadece yeni tanıdığı ve selamlaştığı bir kadının desteğini görerek sevin yaşadığını belirtmektedir. Kendi yakın olan ailesinden destek göremeyen rüya, sahibi ise oldukça hayal kırıklığı yaşayıp kötü gününde destek çıkmayan yakınlarının üzüntüsünü yaşarken bir anda sıkıntılardan kurtulmuştur. Yaşadığı şaşkınlık içine giren kadının bir yandan üzülürken diğer bir yandan sevinç yaşıyor. Bazen yaşadığınız olayın tersini yaşamanız oldukça mümkün olan bir durumdur.

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, kadının giydiği siyah elbise yırtık ise hayatınızda olacak büyük bir kaybın üzüntüsünü yaşayacağınız anlamına gelir. Bu çok sevdiğiniz bir insanın kaybı, veya maddi bir kayıpta olabilir.

Umudunu yitirme aşamasına getiren rüya sahibi bir anda hayata tutunarak karşına çıkacak olan kişinin onu hayata bağlaması oldukça şaşırtıcı olacaktır. Siyah rengin asil bir renk olduğu düşünülürken rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntısının, ardından çok ferah günleri yaşayacağını yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi iş kaybı yaşıyor ise beklemediği bir masa başı işine girerek şaşıracağı anlar yaşamaya hazır olmalıdır. Siyah elbise aslında rüyaların tersi olduğu düşünülürse oldukça ferah güzel günleri işareti olarak ta yorumlanır. Rüyada görülen siyah elbiseli kadın sonu olmayan yolların olduğunu bu yollara girildiğinde ise o yollardan kaybolma şeklinde yorumlanabilir. Rüya sahibi kişinin yeni bir iş beklentisi olduğu o iş teklifini bir kadın tarafından olumlu olarak geldiğini belirten rüyanın anlamı olarak yorumlanabilir.

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, Rüya sahibinin gördüğü rüya iyiye yorumlanarak güzel şeyler yaşayacağını belirten rüyada her şeye hazırlıklı olması gereklidir. Yaşayacağı şeylerin iyi yada kötü olması durumunda, gördüğü rüyanın hayırlara vesile olmasını dileyerek rüyayı gören kişi kötüye yormamalıdır. Ayrıca rüyada siyah elbise giyen kadın kazançlı geleceğe, arkadaşlarıyla birlikte güzel anılar yaşamaya veya müjdeli bir haber alacağına işarettir. Maddi külfeti bulunan bir dosttan uzak durması gerektiğinin habercisi olan rüya ise kişinin bazı sebepler nedeni ile yaşayacağı anlık üzüntüleri ve sevinçlerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, sıkıntılı zamanlarınızı sizi çok iyi tanımayan bir kadının yardımıyla atlatacaksınız. Siz sürekli olarak insanların zor günlerinde, her daim onların yanında oldunuz. Sizin zor anınızda yanınızda hiç kimsenin olmadığını görmeniz sizin canınızın yanmasına neden olacaktır.

En yakınım dediğiniz aileniz bile bu zor günlerinizde sizin yanınızda olmayacaktır. Sadece merhabanız olan bir kadının yanınızda yer alarak, bu zor günlerinizden sizi kurtarmasına çok sevineceksiniz. Herhangi bir kabahatinizin olmamasına rağmen insanların sizin yanınızda olmaması, size inanmamaları yüzünden, sevdiğiniz insanlarla aranızın açılmasına neden olacak onlarla bir daha eskisi gibi olamayacaksınız.

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, kadın çok kirli bir elbise giyiyorsa sizin hayatınızda bazı değişiklik yapmanız, artık hayatınızda sizi rahatsız eden insanları kendinizden uzaklaştırmanız gerekmektedir. Bu insanların size hiçbir faydası olmadığından hayatınızda olmalarının herhangi bir faydası olmayacaktır.

 Bu insanların bazıları sizin akrabanız olabilir. Sırf akrabanız olduğu için bir takım insanların sizi üzmelerine izin vermemeniz gerekiyor. Bu insanların bazılarının sizin başarınızı çekemedikleri, iyi bir işiniz, iyi bir evliliğiniz olduğundan, eğer bu insanları hayatınızdan çıkarmazsanız sizi çekemediklerinden atacakları iftira başınızın ağrımasına neden olacaktır.

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, kadının üzerinde ki elbise yırtıksa hayatınızda büyük bir kaybın olacağına işaret edecektir. Bu maddi bir kayıp olabileceği gibi hayatınızda çok sevdiğiniz bir insanın vefatı da olabilir. Sizi derinden etkileyecek bu kayıp yüzünden yemeden içmeden kesilerek, sıkıntılı zamanları yaşayacaksınız.

Maddi kazanç kaybettiğiniz zaman bütün mal varlığınızı elinizden gideceğinden çok sıkıntılı zamanları geçirmiş olacaksınız. Eğer hayatınızda sevdiğiniz çok sevdiğiniz bir yakınınızı kaybettiğinizde, bu durum sizin sağlığınızı derinden etkileyecektir.