Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Çizme Görmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah çizme görmek, rüya sahibinin yolculuk yapacağına işarettir.Bazı rüya yorumcularına göre ise hanıma ve ineğe,yolculuğa ya da rütbeye işarettir.Yüksek bir mevkiye gelmesine de işarettir.

Rüyada siyah çizme giydiğini görmek; rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kapanması nedeni ile başarısızlık yaşayacağı, mevki kaybedeceğine ve ticaret hayatında neredeyse silinme noktasına kadar geleceğine işarettir.Bu yaşananlar rüya sahibinin psikolojik olarak da etkileyecek ve aile içinde sıkıntı kötü günler yaşanmasına neden olacak.

Rüyada siyah çizme çıkarmak;hedeflenen istekler için daha çok çaba harcamak gerektiğini işaret eder.Rüyasında siyah çizme çıkaran kişinin attığı adımları gözden geçirmesi ve değişiklikler yapması gerektiğini işaret eder. Rüya sahibinin atacağı adımlara dikkat etmelidir.

Rüyada siyah çizmesini kaybettiğini görmek; rüyayı gören kişi bir işini yada bir konuda verilen vazifesini kaybedeceğine işarettir. Kişi yaptığı işlerde ve değişliklere dikkat etmelidir.

Rüyada siyah çizme almak; rüya sahibinin yeni bir iş kurmaya ,mevkiden başka bir mevkiye yükselmeye, iyi huylu güzel ve ahlaklı arkadaşlıklara delalettir.

Rüyada siyah eski çizme giymek; eski siyah çizme giymek kişinin sıkıntıya, hüzne, iş hayatında zorluklar yaşayacağına işarettir. Aile ve arkadaş çevresinde de bir takım sıkıntılar yaşayacağı şeklinde de tabir edilir. Emektar bir kimseden yardım görmeye ve ummadık kişilerden yardım talep eden kimseye işarettir.  Zarara ve ziyana, fakirliğe, geçim sıkıntısına ,zorluğa,borca ve hastalığa işaret olarak da tabir edilir. Siyah eski çizme giymenin bir çok anlamı vardır. Mesela bir yandan rüyada eski çizme giymek zenginliğe ve servete de delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4941