Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Çarşaflı Kadın Görmek

Ocak 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Siyah Çarşaflı Kadın Görmek, rüya sahibi için farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın sahibinin ailesinden gizlediği bir işe kalkışacağını İfade eder. Rüyada görülen çarşaf eğer kalın bir kumaştan dikilmişse rüya sahibinin ahlaken zayıf olduğuna delalet eder. Rüyada görülen çarşafın kumaşı kalınsa rüyayı gören kişinin ahlakının güçlü olduğuna delalet eder. Rüyada görülen siyah rengin yorumları pek hayırlı olmadığı söylenmektedir. Bazı tabircilere göre rüyada görülen siyah renk kişinin hayatında bir takım kötü gelişmelerin olabileceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Çarşafa Büründüğünü Görmek

Bir kimse rüyasında siyah çarşaf giyse, kişinin hayatında bulunan sıkıntıların gideceğine, hayatının kalanında huzurla mutlulukla devam edeceğine yorulmuştur. Kimi tabircilere göre, rüya sahibinin yaşamakta olduğu fakat çevresinde bulunan kişilerden sakladığı sıkıntılara delalet eder. Rüyasında siyah çarşaf giyen kişinin kendi yaptığı hataları kimsenin duymaması için saklama çabasına delalet eder. Siyah çarşaf ticaret yapmakta olanlar için uğrayacakları zarara, mevki makam sahipleri için gözden düşmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Peçe Takmış Kadın Görmek

Bir kimse rüyasında siyah peçeli bir kadın görmüş ise kendisi için rüyası, ilerleyen dönemlerde hoşgörüsüz bir kişi ile muhatap olacağına ve bu kişiden dolayı üzerine aldığı sorumlulukların rüya sahibini üzeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi ilerleyen zamanlarda yeni arkadaş yada arkadaşlar edinir ve bu arkadaşlarının ikiyüzlü davranışlarından dolayı başı sıkıntıya girer diye yorumlanmıştır. Bir kişi rüyasında siyah peçeli kadın görse can sıkıcı günler içerisine adım atacağına, maddi anlamda zarara uğrayacağına ve dost görünümlü, fakat dost olmayan çevreyle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada Siyah Çarşaf Giymiş Erkek Görmek

Rüyasında bir erkeğin siyah çarşaf giydiğini gören kişi,yakın zamanda kendisi için sevindirici olayların olacağına ve bu gelişmelerden çok keyif alacağına yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin duygusal anlamda ilişkisinin yolunda gideceğine, parasal anlamda aydınlık günlerin kendisini beklediğine, hayırlı bir eşinin olacağına, fedakar evlat sahibi olmasına delalet eder. Bu rüyayı gören kimse eğer bekar birisiyse hayırlı bir eşle müjdelenmektedir. Bu rüyanın farklı bir yorumunda ise iş hayatında yolunda gitmeyecek şeylere ve sıkıntıya delalet eder. Rüyada siyah çarşaf giymiş erkek gören kimsenin akraba ilişkilerinde sıkıntılar olacağına, yakınlarında yada kendisinde sağlık problemleri vuku bulacağına yorumlanır.