Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Çarşaf Giymiş Kadınlar Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada Siyah Çarşaf Giymiş Kadınlar Görmek rüya sahibi için farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın sahibinin ailesinden gizlediği bir işe kalkışacağını İfade eder. Rüyada görülen çarşaf eğer kalın bir kumaştan dikilmişse rüya sahibinin ahlaken zayıf olduğuna delalet eder. Rüyada görülen çarşafın kumaşı kalınsa rüyayı gören kişinin ahlakının güçlü olduğuna delalet eder. Rüyada görülen siyah rengin yorumları pek hayırlı olmadığı söylenmektedir. Bazı tabircilere göre rüyada görülen siyah renk kişinin hayatında bir takım kötü gelişmelerin olabileceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Çarşafa Büründüğünü Görmek

Bir kimse rüyasında siyah çarşaf giyse, kişinin hayatında bulunan sıkıntıların gideceğine, hayatının kalanında huzurla mutlulukla devam edeceğine yorulmuştur. Kimi tabircilere göre, rüya sahibinin yaşamakta olduğu fakat çevresinde bulunan kişilerden sakladığı sıkıntılara delalet eder. Rüyasında siyah çarşaf giyen kişinin kendi yaptığı hataları kimsenin duymaması için saklama çabasına delalet eder. Siyah çarşaf ticaret yapmakta olanlar için uğrayacakları zarara, mevki makam sahipleri için gözden düşmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Peçe Takmış Kadın Görmek

Bir kimse rüyasında siyah peçeli bir kadın görmüş ise kendisi için rüyası, ilerleyen dönemlerde hoşgörüsüz bir kişi ile muhatap olacağına ve bu kişiden dolayı üzerine aldığı sorumlulukların rüya sahibini üzeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi ilerleyen zamanlarda yeni arkadaş yada arkadaşlar edinir ve bu arkadaşlarının ikiyüzlü davranışlarından dolayı başı sıkıntıya girer diye yorumlanmıştır. Bir kişi rüyasında siyah peçeli kadın görse can sıkıcı günler içerisine adım atacağına, maddi anlamda zarara uğrayacağına ve dost görünümlü, fakat dost olmayan çevreyle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Çarşaf Giymiş Erkek Görmek

Rüyasında bir erkeğin siyah çarşaf giydiğini gören kişi,yakın zamanda kendisi için sevindirici olayların olacağına ve bu gelişmelerden çok keyif alacağına yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin duygusal anlamda ilişkisinin yolunda gideceğine, parasal anlamda aydınlık günlerin kendisini beklediğine, hayırlı bir eşinin olacağına, fedakar evlat sahibi olmasına delalet eder. Bu rüyayı gören kimse eğer bekar birisiyse hayırlı bir eşle müjdelenmektedir. Bu rüyanın farklı bir yorumunda ise iş hayatında yolunda gitmeyecek şeylere ve sıkıntıya delalet eder. Rüyada siyah çarşaf giymiş erkek gören kimsenin akraba ilişkilerinde sıkıntılar olacağına, yakınlarında yada kendisinde sağlık problemleri vuku bulacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Çarşaf Giymek, rüyayı gören kişinin hayatta dilediği her şeyin gerçekleşeceğinin habercisidir. Huzurlu ve mutlu bir hayatın kendisini beklediğine yorumlanır. Eğer çarşaf giyinen kişi erkekse güzel yeni adımlar atacağına, karşısına yeni fırsatlar çıkacağına işarettir. Aile hayatında ve gönül işlerinde işlerin yoluna gireceğine, işine gelecek olan berekete, bekarsa evliliğe, hayırlı evlatlara ve itibarlı bir yaşama rivayet edilir. Ayrıca siyah çarşaf erkek için emanet anlamına da gelmektedir. Olumsuz anlamıyla da, yakın akrabaların neden olacağı sıkıntıya ya da para kaybına, ticaret uğraşılıyorsa zarar görmeye yorulur.

Rüyada başkasının siyah çarşaf giydiğini görmek, Güzel bir haberle yorumlanır. Aynı zamanda kazançlı iş anlaşmalarına da rivayet edilir. Rüya sahibi çarşaflı kişiyi tanıyorsa sıkıntılı günlerin geleceğine, parasal anlamda dara düşeceğine, çabalarının sonuçsuz kalacağına işaret eder.

Rüyada siyah çarşaflı ve peçeli kadın görmek, Anlayış ve hoşgörü yoksunu kimselere yorulur. Sorumluluklarının kişiyi yoracağına aynı zamanda riyakar insanların yakınında olduğuna hatta onlardan zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada siyah çarşafın yandığını ya da yırtıldığını görmek, Aile sırlarının ortaya çıkacağına; çarşafının kaybolduğunu görmek; fakirliğinin sona ereceğine feraha çıkacağına; ince çarşaf ahlaksız karaktere; kalın ise, iffet yüksekliğine yorumlanır.

Rüyada siyah çarşaftan çıktığını görmek, gizli tutulan bir rahatsızlığa yorumlanır. Saklanan rahatsızlığın düzeleceğine ya da düzeldiğine işaret eder.

Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüya sahibinin kendi ile ilgili çözmesi gereken bazı sorunları en sonunda çözeceğine ve değişimini tamamlayacağına işaret eder. Aklı başına gelerek hayattaki amacına karar vermeye, gözü açılmaya ve hem kendisini hem de ailesini artık daha huzurlu ve lüks yaşama taşıyacağına haber verir. Bunun yanında iç huzurunu da bularak daha mutlu ve varlıklı bir hayata geçiş yapacağına yorulur.

Kimi rüya yorumcularına göre de kişinin aklında ve ruhunda olan bazı kötülükleri atacağına ve dünya dertlerini sorun etmeden Allah katında hayırlı bir birey olmaya doğru yol alacağına işaret eder.

Rüyada Yüzü Peçeli Kadın Görmek

Kendi yaşamı ile ilgili önemli bir sırrı olan rüya sahibinin en sonunda bu sırrı gün yüzüne çıkaracağına ve bunun etkisi ile de kendisini daha huzurlu, mutlu hissedeceğine haber verir. Etrafındaki insanlarla paylaşımının artacağına, bunun sayesinde de daha mutlu bir yaşam sürmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Kara Çarşaflı Kadınla Konuşmak

Rüya sahibinin hayatında var olan bir sırrı yakınlarından biri ile konuşacağına ve bunun faydasını göreceğine yorulur. En sonunda huzurlu bir nefes alacak olan kişi kendisini yalnız hissetmeyecek ve hem ailesi hem de sevdikleri ile beraber daha mutlu bir yaşam sürecektir. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin kendisini keşfedeceğine, bunun sayesinde de çok sevilen bir kişi olmaya doğru yol alacağına haber verir.

Rüyada Yeşil Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada yeşil görmek çoğu rüya tabircisine göre hayra alamettir. Yeşil çarşaflı kadın görmek de kişinin hayatına umut dolu, neşe dolu bir kimsenin gireceğine ve onun sayesinde, onun desteği ile hayatının daha güzel olacağına yorulur. Rüya sahibi bekar bir erkek ise hayatına girecek olan hayırlı bir kadına, bekar bir kadın ise de kendisini çok sevecek olan bir erkeğe işaret eder. Rüya sahibi evli ise hayatına girecek olan bir arkadaş olacağına ve bu arkadaşın çok içten, gerçek bir dost olacağına her şeyini onunla paylaşacağına yorulur.

Rüyada Siyah Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin çok yakın gördüğü bir dostu ile dertleşeceğine ve onun verdiği akıl ile de hayatının daha iyi bir yöne gideceğine işaret eder. Kişi Allah yolunda da hayra alamet eden işler yapacak ve bu işler kendi iç huzuruna da iyi gelecektir. Kendisini saklamayıp en sonunda özgür olacağına, kendisi olup sır saklamayacağına yorulur.

Bazı yorumculara göre de kişi kendisini uzun yıllardır kandırıyor olduğu bir gerçeği kendisine itiraf edecek ve bu gerçek ile de mutlu bir şekilde yaşamayı öğrenecektir. Olgunlaşmaya ve daha güçlü bir birey olmaya delalet eder. Bunun sayesinde hem daha huzurlu hem de maddi olarak daha güçlü bir yaşama adım atacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

815

Rüya Sitesi Linkleri