Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada siyah çanta görmek, rüya sahibi için aşk hayatında, iş ve sosyal yaşamında büyük sıkıntılar, sorunlar yaşanacağına, hayalleri elde edebilmek için daha fazla gayret gösterilmesine, yakın zamanda gelecek kazançlar için çaba sarf etmeye, sorunları çözmek için her birinin üzerine eğilmek gerektiğine yorumlanır. Rüya sahibi gerektiği gibi çaba gösterebilirse, yüklü miktarda gelir elde edecek, hayallerine kavuşmak için her şeyin sonuna gelecek, sorunları teker teker çözülecektir. Siya çantanın yeni olması daha hayırlı gelişmeleri anlatır. Üstelik bunların daha kısa sürede gerçekleşeceğini müjdeler. Eski siyah çanta ise, geçmişten gelen sıkıntıların varlığını işaret etse de, bunların artık sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada siyah çantayı satın aldığını gören kişi, iş ve aile yaşantısındaki sorunlardan en kısa sürede kurtulacaktır. Yaşadığı umutsuzluk bir anda huzura dönüşecek, kazancı artacak, sıkıntıları son bulacaktır. Yaşamı mutlu ve huzurlu devam edecektir. İş yaşamında zor günler geçiriyorsa, bunların en kısa sürede sona ereceği, önüne büyük fırsatlar çıkacağı, bununla sıkıntılardan tez zamanda kurtulmaya işaret eder. Bu aşk yaşamında da mutluluğu, hayırlı bir eşi müjdelemektedir.

Rüyada siyah çantayı kolunda taşımak, rüya sahibinin elde ettiği kazançlarla yaşamını devam ettirmekte zorlandığı, hala zor bir dönemin içinde olduğu, daha yaşayacağı sıkıntıların olduğunu anlatır. Siyah çantayı omuzuna takmak ise, sıkıntıları aşmaya çok kısa süre kaldığını, artık zor günlerin sona ereceğini, kazancın artacağına işaret eder. Rüya sahibi yaşamında yeni fırsatlar elde etmeye hazırlıklı olmalıdır. Bazı yorumcular bunu hamile kadının bebeğini kaybetmesi olarak yorumlamaktadır.

Rüyada siyah çantayı kaybettiğini gören rüya sahibi, yaşamında kısa sürede olumsuz etkiler yaşayacaktır. İş yaşamındaki girişimlerinden zarar edecek, aile içindeki huzursuzlukları artacaktır. Bu kişinin önüne çıkan fırsatları değerlendiremediği, psikolojik olarak kendisini yetersiz gördüğünü anlatmalıdır. Bu nedenle rüyayı gören kişiler, yaşamına çeki düzen vermeli, kendisine sunulan fırsatları değerlendirmeyi öğrenmelidir. Hatalı girişimlerde bulunmamalı, yaşamının daha kötüye gitmesine izin vermemelidir.

Rüyada siyah çanta görmek, genel olarak sıkıntılı gelişmelere işaret etse de, kişinin çabasıyla aşılacağını anlatır. Bu sebeple rüyaların bizlere birer uyarı olduğunu düşünmeliyiz. Gayretlerimizi göstermeli, yaşamımızın daha güzel devam etmesine yardımcı olmalıyız. Her zorlukta, her sıkıntıda içimize kapanmamalı, elimizden gelen çabayı göstermeliyiz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1471