Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Beyaz Kedi Görmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Siyah Beyaz Kedi Görmek çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya tabircileri arasında en çok anlaşmazlık yaşanan konulardan biridir. Ev ve iş yeri hizmetçisine veya koruyucusuna, ev halkından birine, kederlenmeye, hüzünlenmeye, hastalığa, hileci-kurnaz ve sinsi bir kimseye ya da kötü bir kadına işaret eder. bir kediyi öldürdüğünü görmek, bir hırsız yakalamaya veya yakalatmaya delalettir.kedisinin ısırdığını görmek, bir süre zorluk çektikten sonra esenliğe çıkmaya, uzun sürecek bir hastalığın ardından sağlığa kavuşmaya yorulur.

Rüyada siyah beyaz kedi görmek yakın gelecekte bazı tehlikeler hissettiğinizi simgeler.erkek kedi görmek, muhasebe defterine, gelir-gideri kaydetmeye veya yazılı bir kitaba delalet eder,dişi kedi görmek, hileci bir kadına işarettir.Benekli bir kedi görmek, yumuşak huylu bir kimseyle tabir olunur. Veya o kişinin yumuşak huylu bir kimse ile evleneceğine hükmedilir.

Rüyada siyah beyaz yavru kedi görmek, rüyada kedi yavrusu görmek ; sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Beyaz kedi yavrusu dışındaki, siyah yavru kedi ve sarı kedi yavruları bazan hileli bir durumuda işaret edebilir.

Rüyada beyaz kedi görmek, neşe ve sevince işarettir.Benekli bir kedi görmek, yumuşak huylu bir kimseyle tabir olunur. Veya o kişinin yumuşak huylu bir kimse ile evleneceğine hükmedilir.Rüyada siyah kedi görmek, uğursuzluk, kıskançlık ve düşmanlıkla tabir edilir. Ya da bu karakterde bir kimse ile arkadaş olmaya veya evlenmeye işaret eder.

Rüyada siyah beyaz renklerde kedi görmek, kendini farkı şekillerde tanıtan bir gün başka türlü ertesi gün farklı şekilde konuşan kadına, ne yapacağı belli olmayan dengesiz bir karakterdeki bayanı simgeler. Fakat bulunduğu yerde olumsuz davranışlarda bulunan güvenilmez, çevresi tarafından tehlikeli görünen kişiyi belirtir. Saldırması, aslında gerçekte korkulmaması gereken insanı ifade eder. Eğer hayatınızda çekindiğiniz biri var ise, aslında onun cesaretsiz biri olduğunu işaret eden bir rüyadır.

Rüyada siyah beyaz kedi yavruları görmek, yapılması gereken işlerin ertelenerek sorunlar oluşturacağına, bunun içinde acele davranılması gerekliliğini simgeler. Rüyada siyah beyaz kedinin ısırdığını görmek, kişilik olarak yılışık, sırnaşık bir insanın vereceği rahatsızlığı işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1345