Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada siyah ayı görmek, rakip yada rüyayı gören kişi ile yakın dost gibi görünerek aslında davranışlarının tam tersi gibi davranacak olan kimseye işaret sayılmaktadır. Farklı yorumlamalara yol açan bu tip rüyalar ile ilgili olarak yapılan yorumlara geçelim.

Genel bir ifade olarak rüyasında ayı gören kişinin dikkatli olması ve çevresindeki kişilere çok fazla güven duymaması önerilir çünkü yapılan yorumlara göre bu kimsenin dost gibi görünen çok sayıda düşmanının olduğuna işaret sayılmaktadır.

Rüyada siyah ayı görmek, rüyayı gören kimsenin kendi başına dert açacağı birtakım durumların yaşanabileceği ve bu kişinin belirtilen durumlara karşı dikkatli olması gerektiği şeklinde yorumlanır. Görülen ayı aynı zamanda kıskançlık gibi kötü bir huyu olan ve aslında iyi niyetli olmayan bir kadına işaret sayılmaktadır. Yaşanması mümkün olan zorluk ve sıkıntılı dönemlere işaret sayılan bu rüyada yaşanacak olan sıkıntıların, zorlukların temel kaynağının rakibler olduğuna delil sayılır.

Rüyasında ayı avına çıktığını gören kişi, iyi niyetleri olmayan kurnazlıkları ile kendilerinden söz ettiren kişilerce itibar görür şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada ava çıkan kişi ayı öldürürse bu rüya iyiye yorumlanır. Çünkü bu kişi yaşadığı sıkıntı ve zorlukları aşarak rahat ve huzur bulur.

Cahil olan ve fazla akıllıca davranışlara sahip olmayan bir düşmana işaret sayılan rüyada ayı görmek, eğer kişi rüyada ayının üzerine çıkarak ona biniyorsa o zaman olumsuz olarak yapılan tabirler tersine döner ve çok iyi olarak yorumlanır.

Farklı olarak yapılan bir rüya yorumuna göre gücü temsil eden bu türden rüyalar itibar kazanmak yada kendisine düşmanlık eden kimselere karşı mücadeleyi kazanmak anlamlarına gelmektedir. Bu kimse çalışıyorsa iş hayatında başarılı olmasına ve iş hayatında mevkisinin artmasına işaret sayılır.

Rüyasında ayı gören kimse bir kadın ise bu kadının hayatında kabalık gösteren bir erkeğin olduğuna işaret kabul edilir. Aynı zamanda bir uyarı niteliği taşıyan bu rüya yorumuna göre o kadın hayatındaki kabalık gösteren kişiden uzak durmalıdır.

Ayıdan kaçmaya çalışarak ondan uzaklaşmak için çaba sarf etmek kişinin kötülüklere bulaşmamak için onlardan uzaklaşmaya çalışan temiz bir kimseye işaret kabul edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4853

Rüya Sitesi Linkleri