Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada siyah ayakkabı görmek, rüya sahibi için beklenmeyen tatsız olayların gelişmesi olarak yorumlanır. Bu durum kişinin sıkıntı içinde olmasına, huzurunun kaçmasına, moral bozukluğuna neden olacaktır. Bu tatsız gelişmeler yüzünden yaşamında bir süre kötü zamanlar geçirecek, zorluk çekecek ve üzülecektir. Bu yüzden daha özenli davranmalı, olaylara hazırlıklı olmalıdır. Aksi takdirde hem maddi açıdan, hem de manevi açıdan sıkıntılar yaşanacak, mutsuzluk ve yokluk peşini bırakmayacaktır.

Bu rüyada siyah ayakkabının yeni ve eski olması da, rüya yorumunun etkilenmesine sebep olabilir. Eski bir siyah ayakkabı görülmesi halinde, geçmişten gelen sıkıntılı sorunların devam edeceğine, yeni ayakkabı ise kişinin yaşamına girecek tatsız sorunlarında yeniliğine işaret eder. Bu nedenle rüyanın detayları iyi yorumlanmalıdır.

Rüyada görülen siyah ayakkabının giyip çıkarılması ise, rüya sahibinin beklenmeyen sıkıntılı günleri yaşayacağına, ancak bundan tez elden kurtulacağına işaret eder. Böylece huzur dolu günlerine geri dönecektir. Üstelik eskiden olduğundan daha iyi koşullara sahip olarak yaşamına devam edecektir. Siyah ayakkabının çıkarılması halinde, kişi rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşacak, bundan sonra olan gelişmelerden dolayı yüzü gülecek, sıkıntıları sona erecektir. Bu rüyalar aynı zamanda sıkıntıda olanların yaptığı duaların kabul olmasına yorumlanır. Bu sayede büyük bit yükten kurtulacaklardır.

Rüyada siyah ayakkabı satın alan kişiler için, yaşanan zorluklar, sıkıntılar artarak devam edecektir. Bu kişinin kendi davranışlarından kaynaklanır. Sıkıntı getiren etkeni kendisi yaşamına çekmektedir. Bu şekilde iş düzeni bozulabilir, maddi kayıpları artabilir, yaşam düzeni bozulabilir. Ayrıca kazancı ve rızkı azalabilir.

Bazı yorumcular bunu sağlığın bozulması olarak yorumlar. Özellikle sağlıklı kişiler bu rüyayı görürlerse, mutlaka önlem almalıdır. Hasta kişilerin bunu görmesi halinde ise, hastalıklarının ilerlemesi söz konusu olacağından, mutlaka gerekli kontrollerin yapılması tavsiye edilir.

Rüyada başkasına siyah ayakkabı hediye ederken görürseniz, bu kişiyle hoş olmayan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu aranızdaki ilişkinin bozulmasına neden olabilir. Eğer hediye ettiğiniz kişiyi tanımıyorsanız, yaşamınıza yeni girecek kişilere dikkat etmelisiniz. Gerek iş yaşamında, gerekse aile yaşamında yeni kişilere karşı dikkatli hareket etmelisiniz. Bu yüzden manevi olduğu kadar, maddi kayıplarınız olabilir. Özellikle iş hayatında daha dikkatli olun. Başkasından siyah ayakkabı hediye olarak alırsanız, bu durumda sizle ilgili olmayan fakat yine hoş olmayan olayların içinde kalabilirsiniz.

Bunu çözümlemek size kalabilir. Bu durumda iyilik yaptığınızdan, çevreden takdir alabilirsiniz. Bazı yorumcular bunu başkasıyla münakaşaya girme olarak yorumlar. Bunları dikkate alarak yaşamınıza çeki düzen vermelisiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeli ve buna uygun hareket etmelisiniz.

Rüyada siyah ayakkabısını çaldırmak, rüya sahibi açısından sıkıntılara boğulmak anlamına gelmektedir. Bu durumdan kurtulabilmek için kendisi çabalasa da, buna başkaları yardım edecektir. Kişi mutlu olmayı istemekte, ancak birisinin desteğine ihtiyacı vardır. Başkasına ait olan siyah ayakkabıyı çalmak ise, kişinin başkasına yardımcı olmasıyla yorumlanır. Onları önemli bir sıkıntıdan kurtaracak ve düze çıkmalarını sağlayacaktır.

Rüyada siyah ayakkabı görmek, genel anlamda hoş olmayan tatsız sorunlarla ilişkilendirilir. Buna rağmen rüya kişiler için bir uyarıcı niteliğindedir. Gerçekten çabalarlarsa, bu olumsuzlukları yaşamayabilirler.