Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı giymek, iş hayatınızda çok başarılı işler yaparken hiç beklemediğiniz bir anda işlerinizin çok kötü olması yüzünden çalışanlarınızın bir kısmını işten çıkaracaksınız. Az çalışanla çok iş yapmaya çalışmanız çalışanlarınızı isyan...

Rüyada siyah ayakkabı giymek, iş hayatınızda çok başarılı işler yaparken hiç beklemediğiniz bir anda işlerinizin çok kötü olması yüzünden çalışanlarınızın bir kısmını işten çıkaracaksınız. Az çalışanla çok iş yapmaya çalışmanız çalışanlarınızı isyan ettirip, istifa etmelerine neden olacaktır. Bu hiç beklemediğiniz olaylar karşısında ne yapacağınızı bilemeyecek duruma geleceksiniz. İşyerinizi bir süre ayakta tutmak isteseniz de sonunda maalesef kapatmak zorunda kalacaksınız. Bu durum sizi olduğu kadar ailenizi de çok etkileyeceğinden, iyice bunalacaksınız. Böylesi bir durumla karşılaşmamak için, mutlaka önlemler alıp işinizi başkalarına emanet etmemelisiniz.

Rüyada siyah topuklu bir ayakkabı giyiyorsanız bu için hiç ummadığınız bir anda yükselmenize neden olacaktır. Çalıştığınız şirkette sorun yaşadığınız bazı iş arkadaşlarınızın iş yerinden ayrılması sonucunda onlardan boşalan yerlere sizin geçmeniz sizi çok mutlu edecektir. Bu yeni görevinizde eğer çok çalışırsanız, daha da başarılı olmanızı sağlamış olacaksınız. Elinizdeki fırsatları kaçırmamak istemiyorsanız, işverenlerinizin gözüne girmelisiniz. Böylece gelmiş olduğunuz konum yükselecektir.

Rüyada giydiğiniz siyah ayakkabı ayağınızı sıkıyorsa, hayatınızdaki sorunların artık son bulacağı daha güzel günleri ailenizle birlikte geçirip, huzur dolu zamanları yaşayacaksınız. Bunun için biraz sizin ve ailenizin çaba sarf etmesi gerekmektedir. Sizin hayatınızda her şeyin yolunda olabilmesi için, uzaklaşmanız aileniz açısından daha iyi olacaktır. Sizin ailenizde yaşadığınız sorunların her iki tarafında ailesinin yakınlarda yaşadığı için sürekli olarak tartışıyorsunuz. İşinizde tayin isteyip, farklı bir şehre taşınmanız sizin bozulmakta olan yuvanızı kurtaracaktır.

Rüyada siyah ayakkabı giydiğini görmek rüyada yırtık çok eski bir siyah ayakkabı giyiniyorsanız, hayatınızın genişleyeceği çok kısa bir sürede evladınızı kucağınıza alacağınıza işaret etmektedir. Uzun zamandır beklediğiniz bu haber sonucunda işinizi daha iyi yapacak, daha çok çalışacaksınız. Uzun yıllardır beklediğiniz bu haber sizin motive edeceğinden, kısa sürede bu azimli çalışmalarınızı fark eden işvereninizin sizin yükselmenize fırsat verecektir. Çocuğunuz kendi rızkıyla gelecek ve sizleri çok mutlu edecektir.