Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah At Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada siyah at görmek, rüya sahibinin hidayete ereceği ve hikmet sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin insanlar içinde çok sevileceği ve saygı göreceği işler yapacağına bu sayede herkesin takdirini toplamayı başaracağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin bilge kimse olacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine ve bu yönüyle toplum içinde nam salacağına alamet eder.

Rüyada Siyah At Sevmek

Rüyada siyah at sevmek, rüyayı gören kişinin işinde kendisine başarı ve zafer getirecek adımlar atacağına işaret ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin çevresinde kendisine hayır ve mutluluk getirecek, zor gününde yanında olacak ve ömür boyu kendisini hiç terk etmeyecek kişiler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Siyah At Kovalaması

Rüyada siyah at kovalaması, rüya sahibinin etrafında dönüp duran kısmetine işaret eder ve kişinin yakın zamanda bir kısmet alacağı ile tabir edilir. Bu rüya şans olarak kabul edilir ve kişinin yaşamında çok yakında güzel şeyler olacağına yorulur.

Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Rüyada siyah at sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin kendi işinde uzman olan ve başarıları ile konuşulan kimselerle bir araya geleceğine ve onlarla ortak iş yapacağına delalet eder. Rüyada görülen siyah at sürüsü rüya sahibinin çevresindeki iş güç sahibi olan kimselerin varlığına alamet eder.

Rüyada Siyah Ata Binmek

Rüyada siyah ata binmek, rüyayı gören kişinin zenginliğe kavuşacağına, malının ve parasının çoğalacağına ayrıca toplumda sözü geçen kimse olacağına delalet eder.

Rüyada At Binmek

Rüyada at binmek, kişinin muradına ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin gözünü diktiği makama erişeceğine ve elini attığı her işin altından alnının akı ile çıkacağına tabir edilir. Kişinin bir başarıdan diğerine koşacağına ve geleceğinin parlak olacağına rivayet edilir.

Rüyada Siyah At Görmek sayfası 30/08/2020 19:38:16 tarihinde 98315 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6934

Rüya Sitesi Linkleri