Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Araba Kullanmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah araba kullanmak, rüyada siyah araba sürmekle aynı anlama gelmekle birlikte, rüyayı gören kişinin çalışkan birisi olduğu anlamına gelmekte ve kişinin planladığı geleceği için uğraştığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kendisini başarıya taşıyacak bütün adımları değerlendireceğini ve bu adımları atarken hiç tembellik etmeden durmaksızın, gece gündüz sürekli olarak çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah araba kullanmanın yanı sıra siyah arabaya binmek, siyah arabadan inmek, siyah araba satın almak ve yalnızca siyah araba görmekte vardır. Bu rüyaların tabirleri ise, ilk olarak rüyada araba sürmek, dikkat çekmeye ve yaptığınız işten dolayı ya da bulunduğunuz mevkiden dolayı takdir edilmeye işarettir. Bunlara ek olarak ise rüya sahibinin bulunduğu toplum içinde öne çıkma isteğine ve yapmış olduğu başarıları konusunda herkesin konuşmasını istemesine, tanınmaya ün ve şöhret sahibi birisi olma yolunda uğraşmasına işarettir.

Rüyada siyah arabaya binmek ise, herkese söz geçirecek olmasına ve çok başarılı olmasına dair işaretlerdir. Aynı zamanda rüya sahibinin mal varlığının ve bütçesinin artacağı içinde, herkes tarafından adıyla birçok kez anılacağının göstergesi olarak tabir edilir.

Rüyada siyah araba satın almak, rüya sahibinin yaptığı işler dolayısıyla terfi alacağına ve o günden sonraki yaşamı konusunda da çok yerinde kararlar alacağına, çok istemekte olduğu o lüks yaşama sahip olacağına ve rüya sahibinin hayallerine biran önce kavuşacağına işarettir. Siyah arabadan inmek ise bu rüyayı gören kişinin, herhangi bir konuda şanssızlık yaşamasına ve hayatında yolunda giden her şeyin biranda tam tersine dönmesine ya da tepe takla olmasına işarettir.

Aksiliklerin yakasını uzun süre bırakmayacağına, işi konusunda eski çalışkanlılığını verimliliğini yitireceğine ve bu nedenle insanlar tarafından dışlanmasına dolayısıyla gözden düşmeye işarettir. Rüyada siyah arabadan inmek, hiç hayırlı bir olay olmadığından uğursuzluğa melanete ve kötü işlere işarettir. Siyah araba kullanmak ne kadar hayırlıysa, siyah arabadan inmek bir o kadar hayırsız olarak tabir edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1640