Rüya tabiri ara

Cover Image

Sivilce

Kasım 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada sivilce görmek, sivilce rüyaları anlam itibariyle iki farklı şekilde değerlendirilir. Bunlar hayırlı olduğu kadar kötülüğü de içerir. Rüyasında vücudunda sivilce çıktığını gören kimse, kısa zaman da maddi bolluğa ve birbirinden güzel ve etkili işlerde yer alarak hayatına renk katar. Bu sivilceye kopardığını gören kimse ise eline geçen fırsatları bir bir kaybederek hayatın sadece kötü yanlarını yaşamış olur. Rüyada sivilce görmek, bazen de istenmeyen misafire, kötü söze, hakkınızda yapılan asılsız suçlamalara, topluma karşı saygınlığınızı yitirme noktasına gelmeye sembol edilir. Sivilce rüyaları aynı zaman da sağlık sorunlarına, elden ayaktan düşmeye, maddi sıkıntıya, alacağınız üzücü habere de delalet etmektedir. Rüyasında vücudunun her yerini sivilce kapladığını gören kimse, düşmanları tarafından kötülüğe maruz kalsa da onları bir şekilde yenebilme gücüne sahip olur. Sivilce rüyaları son olarak ta ayağınıza kadar gelecek kısmete, elinizin bollaşmasına, kalıcı mal ve değerlere sahip olacağınıza, kısa zaman da zenginleşmeye yorumlanmaktadır. Not: sivilce rüyalarının ayrıntıları sayfamızda yer almaktadır. Bizi takip etmeye devam edin…

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak, sivilce sıkmak, rüyası hakkınızda hayırlı olacak birbirinden güzel haberler almaya, iş olanaklarınızı geniş kılacak sizi maddi anlamda rahatlatacak kimseyle dostluk kuracağınıza yorulur. Rüyasında sivilce sıktığını gören kimse, kör talihini ve hayatını mutsuz kılan yaşantısına son vererek hem kendisi hem de ailesi için olumlu etkenlere doğru yol alır. Bu rüya aynı zaman da hasta kimseler için şifaya, yaşanılan sorunlardan kurtulmaya, kendinize çeki düzen vermenize ifade eder.

Rüyada Sivilce Çıkması

Rüyada sivilce çıkması görmek, sivilce çıkması rüyası kısa zaman da kazanılacak mal ve mülke, yakın kimseniz tarafından kalacak mirasa, elinizin bollaşacağı na işaret eder. Rüyada sivilce çıktığını görmek, aynı zaman da duyulmasını istemediğiniz bir olayın malzeme olarak insanların ağzında dolaşmasına, çevrenize karşı kendinizi kötü hissetmenize yorul maktadır.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlatmak, sivilce patlatmak, hayırlı ömre, sıkıntıların son bulmasına,her anlamda rahata ermeye, sağlık sorunlarını bir kenara bırakmaya işaret eder. Rüyada sivilce patlattığını gören kimseler, birlik ve beraberliklerini sarsacak olumsuz etkenlerden kendilerini uzak tutarak yaşam kalitelerini daima en üst düzeyde tutarlar. Bu rüya bazen de hediyelik eşyaya, sevdiğiniz kimseyi ziyaret etmeye, hoş sohbete yorulur.

Rüyada Sivilce Kanaması Görmek

Rüyada sivilce kanaması görmek, beklenmedik olaylara, korku ve endişeye kapılmaya, sizi her konuda etkileyecek işler içinde olacağınıza yorulur. Sivilce kanaması gören kimseler, sosyal yaşamlarını zora sokacak yanlış etkenlerden uzak durarak kendilerini ve ailelerini güvence altına alırlar. Sivilce kanaması rüyası aynı zaman da sıkıntıları atlatmaya, rahat nefes almaya, tabiri caizse bir oh çekmeye yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

103