Rüya tabiri ara

Rüyada Sivil Polis Görmek

Mart 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada sivil polis görmek görülen rüya farklı şekillerde yorum edilir. Rüyayı gören kişinin hayatı hakkında bilgiler barandırırken herkesten gizlediği sırlarının açığa çıkacağı anlamında işaret edilir. Rüyada sivil polis tarafından aranmak kişinin iş ve aile hayatında geçen olaylar sebebiyle problemlerin büyük olduğuna alamet eder. Bu kişinin yaptığı hareketler ve kötü davranışlar sonucunda etrafındaki kişiler tarafından olumsuz karşılanacağına, gizlediği sırların açığa çıkması ile birlikte herkes tarafından dışlanacağına tabir edilir. Sivil polis ile konuşmak kişinin yaptığı iş ile ilgili bulunan hatalarının elindeki imkanları yok edeceğine tabir olunur. Bu sebepten dolayı kanuni yönlerden yaşayacağı problemlere sebep olurken; bu kişinin gerçek anlamda polisler tarafından alınacağına delalet eder. Sivil polis tarafından aranmak gören kişi bayan ise gerçek hayatında evliliğinin sona ereceğine tabir edilir. Sivil polis olduğunu görmek hayatında yaşadığı sıkıntılar sebebiyle huzursuzluğunun artmasına, aile hayatının sona ereceğine, sivil polis olup suçlu yakalamak attığı adımlar sayesinde vereceği yanlış kararlar neticesinde hayatında tek başına kalacağına alamet edilir.

Rüyada sivil polisten kaçtığını görmek, görülen rüya hayır ile yorumlanırken kişinin işi ile alakalı yaptığı borçlar sebebiyle başının derde gireceğine alamet edilir ve eve sivil polis gelmesi bu sebepten dolayı iş imkanı kaybedeceğine, bu kayıp neticesinde maddi anlamda elinde bulunan imkanların yok olacağına tabir edilir. Sivil polisten kaçmak gören kişinin aile hayatında yaşanılan sorunların çok olduğuna, bu hataları tekrar etmemesi halinde doğru yola gireceğine işaret eder. Polis tarafından aranmak yaptığı hataları düzeltmesi ile birlikte etrafındaki kişilerden özür dilemesi halinde işlerinin yoluna gireceğine, sivil polis arabası görmek aile hayatında ise atacağı yeni adımlar sayesinde eşinin gönlünü alacağı anlamında tabir edilir.

Rüyada sivil polis tarafından tutuklanmak kişinin geçmişte yaptığı hatalardan korktuğuna ve bunların gün yüzüne çıkması sonrasında hayatının kötü olması sebebiyle korku yaşayacağı anlamında tabir edilir.

Rüyada sivil polis çağırmak, kişinin gerçek hayatında bulunan olumsuzluklara alamet eder. Rüya sonrasında kişinin yaptığı hatalar sebebiyle yalnız kalmasına tabir edilmiştir. Maddi ve manevi anlamda yaşayacağı kayıpların çok olduğuna işaret ederken, yaptığı hatalar sebebiyle günahkar olduğuna da delalet eder. Sivil polis olmak Bu kişinin dünya ile ilgili işleriyle fazla uğraştığına, yaptığı yanlışlar sebebiyle ahiret hayatını düşünmediğine alamet edilmiştir. Sivil polisin kimlik sorması gören kişinin iş içerisinde yaptığı kanunsuzluklar sebebiyle başının derde gireceği anlamında yorum edilmiştir.

Rüyada sivil polis tarafından yakalanmak, görülen rüyanın hayır ile yorumlanması gerekirken; kişinin işle ilgili yaptığı hatalar sebebiyle aksilikler yaşamasına tabir olunur. Rüyayı gören kişi erkekse hayatına girecek yeni bir bayana yorum edilirken; bu bayanın kişinin hayatında yaşayacağı problemlerin artırılmasına katkı sağlayacağına delalet edilmiştir. Sivil polisin eve baskın yapması tanıştığı bayan sayesinde elinde bulunan maddi imkanları kaybedeceğine, silahlı sivil polis etrafında bulunan akrabalar ile ilişkilerinin kötü yönde gideceğine,sivil bayan polis görmek bu kimseyle kuracağı izdivaç sayesinde aile bireyleri ile arasında husumetin çok olacağına tabir edilmiştir.

Rüyada sivil polis olduğunu görmek gören kişinin verdiği yanlış kararlar neticesinde sakladığı bütün sırların ortaya dökülerek ifşa edileceğine tabir edilmiştir.Kendini sivil polis olarak görmek uyarıcı olan rüyalar içerisinde yer alırken; kişinin attığı adımlara dikkat etmesi gerektiğine, verdiği kararları düşünerek uygulaması halinde hayatını yoluna koyacağına dalalet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

383

Rüya Sitesi Linkleri