Rüya tabiri ara

Rüyada Sırtında Yara Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

kişinin çevresinde kendisine yardımcı olmaya çalışan ve bunu gerçekten içten gelerek yapan ya da rüya sahibinden bir konuda yardım bekleyen bir kişinin olduğuna işaret etmektedir. rüyada sırtının siyah ya da kırmızı olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin dayak yiyebileceğine, dostunun sırtını görmek ise, dostu tarafından nefretle karşılanacağına, gördüğü yaşlı kadın sırtı ise bütün dünyanın kendisine sırt çevireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sırtında kırmızı yara görmek, rüya sahibi kişinin büyük zahmetler çekeceğine ama bunun sonunda temiz ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir ümitsizliğe kapıldıktan sonra hep hayalini kurduğu zafere ve beklediği şöhrete sonunda ulaşacağına, çevresinde sevgi dolu ve tatlı dilli yaşlı bir kadın bulunduğuna, bir mağlubiyet yaşadıktan sonra kazancında daha fazla artış olacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibinin bundan sonraki hayatında olumlu değişimler olacağına da işaret etmektedir.

Rüyada bir başkasının sırtında yara görmek, rüya sahibi kişinin uzun çalışma hayatının sonunda mal varlığı elde edeceğine ve dünya hayatına işaret etmektedir. Sırtında yara görülen kişi genç ise, uzun zamandır beklediği ancak gecikmekte olan bir haberi beklediğine işaret etmektedir. Rüyada birinin sırtında yara görmek ayrıca, rüya sahibi kişinin çevresinde insanlara yardımcı olan ya da yardım beklenen bir kişinin bulunduğuna, bir mal ve dünya varlığına güvenildiğine, önceden yapılması planlanmış fakat daha sonra unutulmuş bir işe işaret etmektedir.

Bunun yanı sıra, rüyada bir başkasının sırtında yara görmek, rüya sahibi kişinin büyük zorluklar çektikten sonra hak ettiği mutluluğa ulaşacağına, sıkıntılarının ardından beklenti içinde olduğu daha fazla gelir elde etmeye, zaman içerisinde beklediği bir müjdeye ve parasal yönden kendisine yük olan bir kimseden sonunda kurtulacağına işaret etmektedir. Rüyada bir başkasının sırtında yara görmek bazı rüya tabircilerine göre ise şu şekilde yorumlanmaktadır: Rüya sahibi kişinin yaşadığı yenilgilerin ardından zafer elde edeceğine ve hayalini kurduğu bir servete sonunda kavuşacağına, uzun zaman zorluk çektikten sonra artık göğsünü gererek hayal ettiği hünere kavuşmasının haklı gururunu yaşayacağına, ilk başlarda kaybetmiş olduğu savaşın ardından galibiyete ereceğine ve uzun uğraşların ardından ganimet elde edeceğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

355