Rüya tabiri ara

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Silahlı Çatışma Gerçek yaşantısında, kişisel ilişkilerinde sorunlar yaşayan ve içinde bulunduğu problemleri çözmeyen öfke ve kızgınlık içinde olan kişilerin ruh hali ile gördükleri rüyalardandır. Rüyada silahla çatışmak, gören kişinin çok namuslu çok iyi, yardımsever ve cömert birisi olmasına ve herkes tarafından sevilip sayılmasına rağmen kendisini çekemeyen ve kıskanan insanlar tarafından atılacak çirkin bir iftiraya ve bir hakarete uğrayacağını işaret eder.

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek rüya sahibi kişiye çok kısa bir süre içerisinde atılacak olan ve uzun süre etkisi sürecek olan bir iftira olacaktır. Rüyayı gören kişinin yakın akrabaları tarafından dedikodusu yapıldığına ve bu nedenle aile huzurunuzda kaçacağına yorumlanan rüya, kişinin iş hayatında da bu sebepten dolayı bozulacağına yorumlanır.

Saklı kalan sırların ortaya çıkması ve bu nedenle ortalığın karışmasına, akrabalarla kavga veya bir tartışma olacağına ve anne babanın arasının açılacağına işaret eder. Rüyada silahla çatışmak, gören kişinin hayra yorumladığı gibi kişinin başına her türlü belaya ve uğursuzluğa da tabir edilir. Rüyada silahlı çatışmaya girmek ve bu çalışmada birini vurduğunu görmesi, gerçek hayatta düşmanlarına karşı kazanacağı zafere dalalettir. Rüyada silahlı çatışmak, uzun bir bekleyişin ardından beklediği toplu mala, devlette mertebeye çıkacağına, ümitsizlikten sonra istediği paraya, mağlubiyetten sonra istediği berekete delalet eder. Büyük bir mücadele vermek sahip olunan tüm değerleri korumak amacıyla çabalamak kendini temize çıkarmak için savaşmak anlamına gelir.

Yaşanılan haksızlıklardan kendi alın akıyla çıkmayı başaracak olan rüyayı gören kişi bu dönem içinde bazı kötü haberler alarak üzülebilirler. Geleceğe dair planlarda büyük değişimlerin ortaya çıkabileceğini de bildirir. Bu durumda rüyayı gören kişiyi zor zamanlarda canla başla savunacak ve koruyacak insanların arkadaşlarının dostlarının varlığına da yorumlanır.

Zamanla hak ettiği paraya uğraşlarının ardından ümit ettiği hayra sıkıntıların ardından özlem duyduğu müjdeye sıkıntılara karşı gelerek umduğu şöhrete yorumlanır. Rüyada silahla çatışmaya girmek, rüyayı gören kişinin namusuna karşı edilecek herhangi bir söz yüzünden büyük kavgalar edebileceğine aşırı sinirli olabilmesi yüzünden bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları incitecek sözler söyleyeceğine yorumlanır. Düşmanların yaptığı planların farkına varılmayacağına ve gafil ağlanacak olan rüyayı gören kişi büyük bir yenilgi almasına da yorumlanır.

Kişisel ilişkilerdeki çağlarda meydana gelecek olan kopmalara, güçten düşmeye ve başka insanlara muhtaç duruma gelmeye delalettir. Rüyada çatışmaya girmek tartışmalara, kişiyi çok yıpratacak sorunlara da alamet eder. Özel yaşantısının başkalarının diline düşeceğine ağızlarına sakız olacağına dedikoduların önünü alamayacağına ve bütün bunların rüyayı gören kişinin hem sosyal yaşantısını hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine habercidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1443