Rüya tabiri ara

Rüyada Silahla Yaralanmak

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Silahla Yaralanmak,Çalışıp çaba göstererek ile ele geçecek olan mala, emeklerin karşılığı olarak hak edilen toplu mala zaman içerisinde kavuşmaya, çekilen cefaları geride bırakarak özlenilen rahat hayata kavuşmaya, sıkıntıları aşıp başarıları elde etmeye, becerili biri tarafından yardım görmeye, gösterilen zahmetlerin meyvesini alarak feraha çıkmaya, mücadeleler vererek gösterilen azim ve güç sayesinde hayal ettiği şeylerin gerçekleşeceğine, mutluluğa ermeye, temiz ve rahat, kazasız belasız geçecek bir ömre ve yakın bir zamanda rüya sahibi çok memnun edecek bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Bazı tabircilere göre ise rüyada silahla yaralanmak, yaralanan kişi için kader ve sıkıntı içine girip zor günler yaşamaya, yaralayan için ise, işleyeceği büyük günahlara evde ve iş hayatında tedirgin olmaya, rüya sahibinin karşısına kendisini üzen ve oldukça etkileneceği bazı olayların çıkacağına, sıkıntılı durumlardan kurtulmak için aranacak çarelere, akıllıca davranarak sorunların üstesinden gelmeye delalet eder. Rüyada silahla yaralandığını görmek, rüya sahibinin sabır göstererek ve çalışarak eline geçecek olan toplu paralara, rüyada sağ elinin silahla yaralandığını görmek, rüya sahibinin elinde olan bazı şeylerin hiç ummadığı bir anda elinden gitmesine, oldukça önem verdiği ve kendisini büyük yardımı olan birinin uzaklara taşınacağına ve bu nedenden dolayı rüya sahibinin yaşayacağı üzüntülere ve özlem duygusuna, rüyada elinden silahla yaralandığını ve elinin parçalandığını görmek, zorluk ve zahmet yaşamaya, şanssızlık ve kısmetsizliğe ve yaşanacak zor günleri delalet eder.

Rüyada silahla yaralanmak, rüya sahibinin yaşayacak bir olay nedeniyle dengesinin bozulacağına, hayatında bazı alanlarında düzeninin bozulacağına, her şeyin birbirine karışıp karmaşık bir hal alacağına ve bu durumları ortadan kaldırıp çözüme ulaştırmak için yaşanacak olan uğraşlar anlamına gelir. Rüyada silah ile bacağından yaralanmak, rüya sahibinin iyi niyetli olarak gördüğü kişilerin aslında kendisi hakkında iyi şeyler düşünmeyip olumlu işlerini bozmak için çaba harcayacaklarına ve bu nedenle yaşanacak olan hayal kırıklığına, yolunda giden işlerin bir anda bozulacağına ve bu nedenle gösterilecek olan sabır ile tabir edilir.

Rüyada kendini silahla yaraladığını görmek, rüya sahibinin olması imkansız olan bir olay üzerinde ısrar etmesine, çevreden gelen uyarıcılara önem vermeyip aldırış etmeden yoluna devam etmesine bu nedenle bazı bedeller ödeyeceğine ve yapılan hatalar nedeniyle baş ağrısı yaşamaya, kendi kendini bir belanın içine atmaya ve bu nedenle yaşanacak olan vicdan azabına alamet eder. Rüyada alnından silahla yaralandığını görmek, insanlara yanlış yapan riyakar ve iki yüzlü bir düşmana, kendisini gizleyen çok güçlü ve tehlikeli bir düşman ile karşı karşıya gelmeye, rüya sahibinin hiç ummadığı anda bir kişiden kötülük göreceğine ya da hiç beklemediği biri tarafından kendisine yapılacak yanlışlara ve kötülüklere maruz kalacağı şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5258