Rüya tabiri ara

Rüyada Silahla Vurulmak

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada silahla vurulmak görmeyi bir çok rüya yorumcusu yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına veya yaşanılan yerin değiştirileceğine yorar. Bu zorunlu bir seyahat olabileceği gibi tatil veya eğlence için başka bir yere gitmek de olabilir. Önemli olan nokta ise gidilen seyahatin insanın o andan sonraki hayatını etkileyecek olmasıdır. Bu yüzden rüya sahibi kendisine kimin ateş ettiğini veya olayın nerede gerçekleştiğini iyi hatırlamaya çalışmalıdır. Lakin olay ıssız bir ortamda gerçekleşiyorsa bu seyahatin iş veya başarı ile ilgili olacağını fakat eğer kalabalık bir ortamda silahla vurulduğu görülüyorsa bu da yolculuğun önemli kısmının sonucu değil yolda olacaklarla ilgili olduğunu gösterir.

Rüyasında silahla vurulduğunu görmek aslında rüya gören kişinin ömrünün uzamasına işaret eder. Ancak rüyadaki diğer nesne ve olayların farklı olması ile yorumda değişmektedir. Bu nedenle rüyalar bir bütündür. Rüyada görülen her şey gerçek yaşantımızda yaklaşan tehlikeyi bize haber vermek için bir takım uyarı ve ip uçları taşır. Rüyalarda doğru mesajı almak, rüyayı doğru ve eksiksiz yorumlamaya bağlıdır. Şimdi Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek, hal ve durumlara göre ne anlama geldiğini yorumlamaya çalışalım.

Rüyada silahla kendini vurduğunu görmek ise insanın birilerinden kaçtığını veya saklanmaya çalıştığını gösterir. Eğer silah ateş edildikten sonra rüya görülmeye devam ediyorsa bu insanın korktuğu veya kaçtığı kişi veya olay ile yüzleşmesi gerektiği mesajını verir.

Rüyada silahla vurulmak görüldüğünde genellikle silah ateş edildiği anda insanların rüyadan uyanması şeklinde sonuçlanır. Psikologlar bu durumu bir konu hakkında çok endişeli olmayla veya olacak kötü olaylardan fazla tedirgin olmayla ilişkilendirir. Vücut uyurken bile gerginliği hissedeceğinden olabilecek en kötü senaryoyu akıla getirecektir. Fakat sonucuyla yüzleşmek daha korkunç olduğundan kendi korumak için uyanma emrini verir. Bu tür rüyalar bir kaç seferliğine değil de sıklıkla görülüyorsa bir psikologa gitmekte fayda vardır. Çünkü bu durum sadece stresli bir dönemde olunmasından olabileceği gibi paranoya diye isimlendirilen hastalığın belirtileri arasında bulunmaktadır.

Rüyada silahla vurulmak ne anlama gelir ? bazı alimlerin yorumlarına göre bir kazaya uğrayacağına yada bir zarar göreceğine işaret eder. Ancak rüyada hafif mi yoksa ağır bir vurulma mı? başkasının görüp görmediği de rüyayı etkileyen belirleyici faktörler arasında yer almaktadır. Rüyada vurulup hafif bir yaralanma geçiren biri, zarar göreceğini ancak bu durumun rüya sahibini fazla etkilemeyeceğine, kendini kısa zaman içinde toplayacağına işaret eder. Rüyada vurulduğunu ve ağır yaralandığını gören bir kişi, çevresinden çok ciddi zararlar görür, maddi ve manevi sıkıntılara girer. Kendini toparlamakta zorlanır ve iç dünyasında bir çöküş yaşar.

Rüyasında silahla vurulduğunu ancak hiç üzerinden hiç kan akmadığını ve silahın kendisini etkilemediğini gören bir kişi, gerçek hayatta yanı başınca çok ciddi ve tehlikeli düşmanları olduğuna işaret eder. Rüyasında vurulduğuna ve çevresinde bulunan insanların ona hiç yardım etmediğini gören bir kişi, sıkıntıya girer ancak çevresinden yardım ister ancak çevresinde bulunan hiç kimse ona yardım elini uzatmaz. Sıkıntı, üzüntü ve cefa içinde boğuşur. Rüyasında silahla kafasından vurulduğunu gören bir kişi, hayatı boyunca aldığı kararlardan ve kimsenin nasihatini dinlemeden kendi kafasına buyruk hareket etmesinden dolayı bir takım sıkıntılara girer. Karar vermekte zorlanır.

Rüyasında silahla kalbinden vurulduğunu gören bir kişi, gerçek hayatta en yakın arkadaşlarından ve dostlarından hatta hiç beklemediği insanlardan ciddi maddi ve manevi zararlar görerek depresyona girer. Rüyada yakın bir arkadaşının onu bacağından vurduğunu gören bir kişi, gerçek hayatta çevresi tarafından çok kıskanıldığı için sürekli kendisine nazar değdiğine, iş hayatında da sürekli kendini geliştirip yükselen ve terfi alan biri olduğu için, bir takım arkadaşlarının buna engel olmaya çalıştıklarına işaret eder.

Rüyasında silahla vurulduğunu ancak ölmediğini gören bir kişi, gerçek hayatta kendisine zarar vermek isteyenlere rağmen dimdik ayakta durduğuna ve yakın çevresinin yada yakın arkadaşlarının ona zarar vermek istemelerine rağmen hiç bir şey yapamadıklarına işaret eder. Rüyasında silahla elinden vurulduğunu gören bir kişi, çevresine yardım eden ve herkesin yardımına koşan biri olmasına rağmen çevresinde ona zarar vermek için pusuya yatmış olan bir çok tanımadığı düşmanı olduğuna işaret eder.

Rüyada bir kişi boğazından vurulduğunu görmesi, borçlarından ve içine düştüğü dar boğazdan kurtulmak için çeşitli yollar bulacağına, rüyada silahla boğazından vurulduğunu ve öldüğünü gören bir kişi ise içine düştüğü bu dar boğazdan en yakın zamanda eline geçecek olan yüklü bir miras ile birden kurtulacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3440