Rüya tabiri ara

Rüyada Silahla Birini Vurduğunu Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada silahla birini vurduğunu görmek: Rüya gören kişinin başarıya ulaşmak için gittiği yol yanlış bir yöndür. Birde bire doğru olmayan yollara girmemek bu şekilde başarı elde etmek başka yerden aniden gelecek kötü haberlerle birlikte özellikle rüyayı gören kişinin yeniden yapacağı kötü işlerden dolayı ailesine ve çevresindeki kişilere de kendisi ile beraber zorlukların içerisine sürükleyecektir. İnsanın kendi vicdanı ile baş başa kalması ve vicdanının sesini dinlemesi bazı gerçekleri daha iyi görmenizi sağlayacaktır.

İftiraya ve yalanlara işaret eder.Bu rüyayı gören kişi etrafındaki kişilerin iyiliğe karşı kötülük yaptıklarını nankör insanlarla arkadaşlık ettiğini görecektir. O insanların bile bile kendisine yaptıkları iftiralar hayatında çok zor bir dönem geçirmesine sebep olacaktır. Bu kötü dönemden kurtulması çok kolay olmayacaktır. Rüyada silah la yapılan işler rüya sahibi için zorluklarla karşı karşı ya geleceğine tabir edilir. Uzun zaman dır yalnız olan rüyayı gören kişi yalnızlığını sona erdirecektir bir aşk hayatı yaşayacağına ve bu aşk yüzünden yaşantısının birden bire değişmesini işaret eder.

Eğer vurduğunuz bireyi tanıyor sanız bilerek ya da bilmeyerek o kişiye zarar vereceğiniz manasına gelmektedir bu nedenle o kişiye karşı çok dikkatli olun. Hastalıklardan kurtulmaya, güçlü olmaya, düşmanlara karşı kuvvetli bu şekilde başarılacak işlere ve yüksek makamı işaret eder. Rüya sahibinin onuru artar etrafında ki insanlar tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olur. Özellikle önceden hayal etiği istek ve arzularını gerçekleştirir.

Rüya sahibi elem ve korkularından kurtulup rahata kavuşur. Rüyada vurduğun kişi rahatsız ise o kişiye bir iyilik yapılacağı manasına da gelir.Eğer rüyada vurduğunuz kişiyi önceden tanıyor iseniz o kişiye karşı kötülük yapacağınıza işaret eder. O bireyde çok ciddi zarar oluşacak işler yapılacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1457