Rüya tabiri ara

Rüyada Silahla Ateş Edildiğini Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Silahla Ateş Edildiğini Görmek, Rüyasında silahla ateş edildiğini görmek, duymak, hayali kurulan bir başarıya, parasının verimli olacağına, bereketli geçecek zamanlara, sakin bir hayatı olacağına, arzu edilen güce ulaşmaya, hüner sahibi bir insana, birkaç gün içinde tez elden alınacak memnun edici sevindiren bir haber almaya, akrabalarla eğlenmeye, maddi sıkıntılardan feraha aydınlığa çıkmaya, yüksek gelir elde edeceğine yorumlanır. Bazı rüyaların yorumuna göre de ferahının kaçacağına, korktuğunda emin olmasına, ticaretle uğraşanlarda problemlere, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, düşmanlığını gizleyen akrabaya işaret etmektedir.

Bazı yorumlara göre; Görülen rüya sıkıntı çekilerek hayalini kurduğu şana, zahmetle birlikte kazandığı beceriye, zorluklara sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği hayra, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği sevince ve mutluluğa da yorulur.

Rüyada Silahla Ateş Edildiğini Görmek, Rüyada silahla kendine ateş edildiğini görmek, genellikle olumlu şeylere yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yakın zamanda maddi ve manevi tüm sıkıntılarından kurtulacağına, huzur ve ferah içinde yaşam süreceğine de yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kısa zaman içinde, alacağı haber doğrultusunda mutlu ve huzurlu hissetmesine, dertlerini bundan sonra arkasında bırakacağına da yorumlanmaktadır. Ayrı yet den rüya sahibinin tüm emek ve çabalarının karşılığını alacağı, hiç bir çabasının boşa gitmeyeceği yorumu da yapılmaktadır.

Rüyada Silahla Ateş Edildiğini Görmek, Rüyasında silahla ateş eden birisini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında dolanan kötü niyetli ve kişinin kötülüğünü isteyen insanların olduğuna yorumlanmaktadır. İş hayatında kişinin ayağını kaydırmak isteyen ve başarısını çekemeyen kişilerin olduğunu da delalet etmektedir.

Rüyayı gören kişinin arkadaş gibi görünen ama aslında düşman olan bu kişilerden uzak durması gerektiği de tavsiye edilir. Bazı alimlere göre de Rüyada Silahla Ateş Edildiğini Görmek, Rüyada silahla ateş edilmesi, rüya sahibinin hak yolundan ayrılıp, hayırsız doğru olmayan işlerle uğraştığının da belirtileridir. Bir diğer yorumlara göre de Rüyada silahla ateş etmek, son zamanlarda kişiye düşmanca tavırları olan birisiyle yapılacak münakaşa, tartışma anlamına geldiği gibi, böyle bir rüya görmek, rüya sahibine sıkıntı ve huzursuzluk verecek de denmektedir. Bu tarz araştırma rüya yorumlarına, yüzde yüz doğrudur çıkar diyemeyiz. Ama sadece merak gidermek için bakılır ancak umut bağlamamalıyız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1391