Rüya tabiri ara

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada silahla adam öldürmek bu rüyayı gören kişiyi özellikle rüya tekrarlanıyorsa korkutabilecek zorlu bir durumdur. Rüyasında tekrar tekrar cinayet işlediğini ya da işlendiğini gören bazı kişilerin bunun gerçek olabileceğine inanarak psikolojisinin bozulabildiği kaydedilmiştir. Bu gibi durumlarda rüya ile gerçeğin farklı iki dünya olduğunu hatırlayıp, bilinçaltımızda düşündüğümüz ya da gördüğümüz herşeyi gerçek hayatta uygulamadığımızı, rüyada cinayet işlediğini gören birisinin gerçekten cinayet işlemeyeceğini bilmelisiniz. Rüyalarda kontrol ya da sınır yoktur. Yine de bu rüyalar sizin için gerçekten çok rahatsız edici hale geldiyse profesyonel yardım alarak psikologlara başvurmakta fayda vardır.

Rüya tabirlerine göre, rüyada silahla adam öldürmek gerçek hayatınızda bastırdığınız şiddetli öfkelerinizin biriktiğine, ciddi bir günah işleyeceğinize ve toplum tarafından ayıplanıp dışlanacağınıza ya da hayatınızda bir haksızlığa uğrayıp adalet arayacağınıza işaret eder. Rüyada cinayet işlemek kötü şanstır ve bu rüyayı gördüğünüz dönemlerde gerçek hayatınızda etrafınızdaki ahlaksızca ya da kötü davranan insanlara karşı sabrınızı kaybedebilir, agresif davranabilirsiniz. Bu gibi rüyalara kişi depresyondayken daha çok rastlanır.

Rüyada birisine fiziki zarar verdiğinizi görmek çoğunlukla aşk hayatınızda terk edilmenizin, küçük düşürülmenizin yansımasıdır. Ayrıca rüyada cinayet işlemek bilinçaltında bazı nedenlerden dolayı kendinize zarar vermeye çalıştığınızın ya da kişiliğinizin bir bölümünü cezalandırmak istediğinizin göstergesi olabilir.

Rüyada silah sesi duymanız hayatınızda huzursuzluklar yaşanacağına delalettir.

Eğer rüyada başka birisinin işlediği bir cinayeti görüp tanıklık etmekten korktuysanız bu gerçek hayatınızda yaşadığınız yerden taşınacağınıza ancak bundan pişmanlık duyacağınıza işaret eder.

Öte yandan, ölümle ilgili rüyalar çoğunlukla kendinizi içinde olmak istemediğiniz bir takım bağlardan kurtarmaya çalıştığınızı, bilinçaltınızın özgür olmak istediğini işaret edebilir. Cinayetle ilgili rüyalarınızı da buna göre yorumlayabilirsiniz. Rüyada zarar verdiğiniz kişinin karakteri, kim olduğu bu noktada rüyanın yorumu için önemlidir. Ölüm pek çok dinde yeniden doğum anlamına gelir. Bu yüzden rüyada gördüğünüz ölüm, cinayet, ölme veya öldürme olayları hayatınızda kapanacak bir dönemi ve ondan sonra gelecek iyi ya da kötü şeyleri haber veriyor olabilir. Ölümle ilgili gördüğünüz rüyalar bir değişim döneminde olduğunuz gösterebilir. İntihar rüyaları da buna dahildir, rüyada intihar ettiğinizi görmek hayatınızda birşeylerin değişmesini istediğiniz anlamına gelebilir.

Rüyada silahla adam öldürmek size her ne kadar ürkütücü ve moral bozucu gelse de bunun eni sonu bir rüya olduğunu hatırlayıp kendinizi affedin ve bunun somut birşey olmadığını, gerçek yaşamınızdaki başka şeyleri sembolize ettiğini aklınızdan çıkartmayın.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

412