Rüya tabiri ara

Rüyada Silah Taşımak

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada silah taşımak, bütün kötülük, kaza, tehlike ve belalardan arınmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin sağlık ile alakalı bir sorunu varsa sağlığına kavuşur. Kişi maddi sıkıntı yaşıyorsa tüm sıkıntıları geride kalır ve bolluğa kavuşur. Rüyayı gören kişinin herhangi bir endişesi ve problemi varsa bu sorunlarından kurtulur. Bu rüyayı gören kimse güven altındadır. Eğer bir yolculuk yapacaksa yolculuğu sakin ve tehlikesiz bir şekilde geçecektir.

Rüyada silah görmek, genellikle güzel ve hayırlı şeylere delalet eder. Silahın anlamı, asalet, şan, kuvvet, güven ve mevkidir. Rüyasında silah gören kişi saygın ve sevilen bir şahıstır.Rüyada silah kullandığını görmek, Rüyasında silah kullanan kişi gerçek hayatta işlemediği bir suç ile itham edilecek ve bu durum karşısında çok sıkıntı yaşayacaktır.

Rüyada silah taşımak, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak durmaya, Allah yolunda ilerlemeye, yardıma muhtaç fakir insanlara yardım etmeye kendini sadece bu dünyanın maddiyatına değil öbür aleminde maneviyatına ermeye işaret eder. Rüyasında silah taşıyan bir kimse yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına ve sıcak bir yuva hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada silah kullandığını görmek, rüyada silah kullandığını gören kimse üzerinde bulunan kötülükleri atlatamayacak, yakınında dost olarak gördüğü kişilerden zarar görecek, yapmış olduğu fevri hareketleri yüzünden ailesiyle sıkıntı yaşayarak ayrılıklara sebep olacaktır. Rüyada silah kullanmak aynı zaman da gelecek olan hastalıklara, yakın zaman da duyulacak olan kötülüklere işaret eder.

Rüyada silah almak, rüyayı gören kimsenin iş hayatıyla ve özel hayatıyla ilgili değişikliklere sembol olarak gösterilen en güzel rüya tabiridir. silah almak kişinin iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, kısa ya da uzun süreli seyahatlara katılıp yeni insanlarla tanışacağını, hastahane de yatan yakın bir kimsesinin tez zaman da iyileşeceğine, hane içinde bolluk ve bereketin hiç eksilmeyeceği ne işaret eder.

Rüyada silah patladığını görmek, gereksiz bir kıskançlık yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına rivayet edilir. Aynı zaman da rüyada silah patladığını görmek kişinin hayalini kurmuş olduğu bir işte başarı sağlayacağına, kendi iş yerini kurup herkesten uzak küçük bir dünya kuracağına, ailesiyle birlikte uzun ömür mutlu sağlıklı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada silah hediye aldığını görmek, rüya sahibinin almış olduğu eğitim ve bilgisi sayesinde üstün makamlara geleceğine, iş hayatında yenilikler yaparak, büyük miktarda kazançlar elde edeceğine, yakın zaman da karşısına çıkacak olan kişiyle hayatını birleştireceğine, ailesinden ayrı başka bir eve çıkacağına işaret eder. Rüyada silah hediye aldığının görülmesi kısa süreli birçok seyahate çıkılacağına, bu seyahatlerden ötürü bazı işler bağlanacağına, zenginliğe giden yolda karşılaşılacak engellerin bu şekilde aşılacağına ve kararsızlık yüzünden girilen bir işte zarara uğraşacağına yorulur.

Rüyada silah atmak, hane içinde tatsızlıkların yaşanacağına, çevrenizdeki kişiler tarafından dışlanacağınıza, yapmış olduğunuz işlerde başarısız olacağınıza, talihsizliklerin yakanızı bırakmayacağına işaret eder. Rüyada silah atmak aynı zaman da yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına ve sıcak bir yuva hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada silah kuşanmak, güzel ve hayırlı bir rüyadır. iki farklı şekilde yorumlanır. Silah kuşanmak bekar bir kimse için yakın zaman hayırlı bir eşe, evli bir kimse için rüyada silah kuşanmak yakın zaman da hane içinde sağlıklı bir evladın geleceğine işaret eder. Rüyada silah kuşandığım görmek aynı zaman da dert ve sıkıntıların sona ermesine, hastalıktan şifa bulmaya, düşmana galip gelmeye, kötülük yapmaya çalışan kimselere karşı önlem almaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4390