Rüya tabiri ara

Rüyada Silah Sesi Duymak

Temmuz 22, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada silah sesi duymak ve bunu gören kişi daha çok olumlu yönde bildirilirken bazı durumlar da ise aksi durum da vardır. Kişinin yaşı, ruh hali ve durumu ile ilgili bu sürekli değişmektedir.Rüyada silah sesi duymak ve vurulmak rüyasın da bunu duyan kişi sıkıntısız ve sorunsuz bir servet edeceği anlamına gelmektedir. Bu gelecek olan servet ise çevresi tarafından fazlaca imrenilecek bir durum söz konusudur. Rüyada silah sesi duymak bu kişinin sevdiği insanlarla birlikte olacağı ve doyasıya eğleneceği anlamına gelmektedir. Bu kişinin başka nedenlerden dolayı da mutlu ve sevinçli olacağı anlamına yorulur.

Rüyada silah sesi duymak ve vurulmak kişinin mal varlığının daha da artacağına ya da fakir ise bundan uzaklaşarak zenginleşeceği anlamına gelmektedir. Gördüğü rüya da silah sesini duyan kişinin kuracağı ya da var olan ilişkisinin iyi olacağı anlamına gelmektedir. Bu ilişkilerinin ise sakin ve huzur olacağı ya da mutluluk dolu anlar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada silah sesi duymak aslında makam mevki açısından da yükseleceği ve güçlü bir kuvvete sahip olacağı anlamı gelmektedir.

Rüyada silah sesi duymak ve saklanmak kişi için olumsuz tarafları da vardır. Bu kişinin para sıkıntıları çekeceği anlamına gelir. Bu kişi ayrıyetten de yalancı ve dolandırıcı kişiler ile iş birliği yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada silah sesi duymak ve bu rüyayı gören kişinin büyük korkularının var olduğuna ve bu korkularının gerçekleşeceği manasına da varılmaktadır. Bu kişinin ise belli bir sebepten dolayı canının sıkılacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiyi sıkıntılı günler bekleyeceği anlamına gelir.

Rüyada silah sesi duymak ve bu rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler çektiğini ancak bu sıkıntılarının sona erip mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Bir beceri hakkın da çalışırken sıkıntılar çekeceği ancak sonun da ise bunu başaracağı anlamına yorulmaktadır. Rüyada silah sesi duymak kişi sorunlarının üstesin den tek tek gelerek ümit ettiği her şeye olaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada silah sesi duymak korkmak diğer bir yandan ise kişinin ilgi yoksunu olduğuna ve kişinin sevilmediği ya da şefkate hasret duyduğu anlamına gelir ve bu durumdan nefret eden kişi sonun da bunu sinirli bir şekil de dile getirmektedir. Aslın da rüya da silah görmek düşmanını yenip gelip geleceğine yorumlanır. Hastalıklarından arınacağına ve iyileşeceği de bilinmektedir. Rüyada silah sesi duymak kişinin fakirlikten ya da şiddet gibi durumlardan düşmanlarından kurtaracağı ya da kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada silah sesi duymak ve vurulmak gören kişinin hürmet göreceğine ve saygınlığının artacağı bilinmekle beraber var olan dertlerinden de kurtulacağı anlamına yorumlanmaktadır. Var olan ilişkisin de yani eşinin ona gelecek kötülükler karşısın da onu koruyacağı ve kol kanat gereceği anlamına gelir.

Rüyada silah sesinden korkmak uzun bir zaman hasretlik çekmek ve sıkıntılı günlerin onu beklediğine işarettir. Ayrıca, evlada ve birden fazla hayırlı evlada sahip olacağınıza, kısmetinizin çoğalacağına da işaret eder. Bazı tabircilere göre de; Rüyada silah sesi, ani birden beklenmedik, herkesin duyunca şok olacağı ve silah sesinden korkmak herkes de şaşkınlık ve merak etkisi bırakacağı bir haber alınması olarak da yorumlanırken, bazı tabirlere göre de, bu rüyanın iyi olmadığına ve kişide rahatsızlık etkisi yapacak ve moralini bozacak bazı olayların gelişeceğine ve kişiye yapılan bir uyarı anlamına da gelmektedir.

Rüyada silah sesi görmek, işlenen bir günaha veya bir hataya yönelik kişinin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini de simgeler. Böyle bir rüya gördüyseniz kişi kendini gözden geçirmeli ve hatalarını, yanlışlarını işlediği günahları tekrarlamamaya dikkat etmelidir. Aynı şeyleri tekrarlamamalıdır. Bu rüyayı gören kişi beklenmedik bir haber alır. Şok olacağı bir havadis duyacağına işarettir.

Rüyada silah sesiyle uyanmak çok olumlu değildir. Bir ilgisizliğin habercisidir. İlgi eksikliği, sevgisizlik, şefkatsizlik karşısında bağırmak, haykırmak, sesini yüksek sesle duyurma gibi arzularını da belirtir. Rüyada silah sesi ve kan görmek Bir diğer tabirlere göre de; Rüyada silah sesi, eğer rüya kötü şekilde görüldüyse, silah sesi de duyulduysa, rüyanın bozulduğuna işarettir. Rüyada silah ve sesini duymak eğer silah görüldü ama silahtan gelen bir patlama ve ateş etme sesi duyulmadıysa o zaman da olumsuz rüya olarak da geçer. Bu tür rüyalarda anlam verilemeyince de halk arasında Allah hayıra çevirsin, denilerek rüyaya bir ileti yapılır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

406

Rüya Sitesi Linkleri