Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Silah Görmek Ne Demek İslami?

Ağustos 6, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada silah görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin yükseleceğine , saygınlığının artacağına , işlerini yoluna koyacağına ve daha yüksek kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra olumlu gelişmelerin yaşanacağına , kazancınızın artacağına , çok başarılı olacağınıza ve her yerde adınızdan söz ettireceğinize delalet eder.

Bu rüya her şekilde mutluluğa yorulur ve eğer gerçek yaşam da sevmiş olduğunuz birisi varsa onunla beraber evleneceğinize ve mutlu bir yuva kuracağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre, kişinin borcu varsa onları kapatacağına , sağlığına en kısa sürede kavuşacağına ve güzel günler geçireceğine yorarlar.

Rüyada Silahla Vurulmak Görmek 

Rüyada silah ile vurulduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde size gelecek olan bir kötülüğe karşı önlem alacağınıza ve kötü planlardan kurtulup hem zekanızı hem de kıvraklığınızı kullanarak temize çıkacağınıza işaret eder.

Yani kişi başına gelecek bir kötülüğü önceden sezecek ve ona göre önlem alarak işin içerisinden kolayca çıkacaktır.

Rüyada Silah Sesi Duymak 

Rüyada silah sesi duymak , rüyayı gören kişinin her zaman yapmak istediği bir işi en sonunda yapacağına ve bu işte başarılı olacağına , yeni fırsatlar yakalayıp bunları değerlendireceğine , şansının artacağına delalet eder. Bunun haricinde hiç sahip olamadığınız şeylere de sahip olacağınıza yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6453