Rüya tabiri ara

Rüyada Silah Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 12 dakika

Rüyada silah almak genellikle üzüntü, keder ve birisi tarafından kötü söz duymaya yorumlanır. Rüyalar uzun zaman öncesinden bu yana değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak her rüya bir şeylere çıkar. Görülen her rüya bir şeyler olacağının habercisidir. Tabii ki rüyaların neye çıkacağını anlamak için rüyada ne görüldüğünün bilinmesi gerekir. Rüyada silah görmek aslında pek iç açıcı değildir. Silah görmek laf duymaya delalettir. Şimdi rüyanızda gördüğünüz silahın ne anlamlara geldiğine tek tek bakalım.Rüyanızda silah gördünüz ama kullanmıyorsunuz bu sizin insanları kırmak istemediğinizi ve aslında birçok konuda onlara karşı sustuğunuzu gösterir.

Rüyanızda başka birinin bir başkasına silahla ateş ettiğini gördüyseniz bu da silahı ateş eden kişinin ateş ettiği kişiye karşı bir iftira atacağının habercisidir.Rüyanızda kendinizin boş bir silah ile birilerini nişan aldığınızı gördüyseniz bu insanlara karşı haksız iftiralar yaptığınızı gösterir.

Rüyanızda ateş edecekken tabancanızın tutukluk yapması ise sizin yaptığınız iftiraların haksız ve yalan olduğunun bilindiğini göstermektedir.

Rüyanızda silahınız var fakat kullanmıyorsanız ve sizin güç ve kuvvet sahibi olacağınıza işarettir. Silahınız ile bir şeyleri hedef almanız ise yapacağınız işlerde başarıya ulaşacağınızın habercisidir.Rüyada silah görmek ve ateş etmek bazen riskli kararlar aldığınızı ve kararlar alırken iyi düşünüp ince hesaplar yapmanız gerektiğini gösterir.

Rüyanızda silah ile vuruluyorsanız bu yeni ve çok büyük bir aşkın habercisidir. Fakat bu aşkta dikkatli olmak gerekir.Rüyada silah satın almak çevrenizdekilerin sizin hakkınızda olur olmaz dedikodular yaptığına ve dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.Rüyada silah görmenin anlamı genel anlamda kötü bir laf duyulacağını gösterir ya da sizin yapacağınız kötülüklerdir. Bu nedenle rüyasında silah gören kişi temkinli davranmalıdır ve dikkatli olmalıdır.

Rüyada silah görmek genel olarak iyiye yorulur. Rüyasında üzerinde birçok silah taşıdığını gören kimse hasta ise iyileşir, bir şeyden çekiniyorsa veya korkuyorsa bu korkusundan kurtulur. Rüyada silah görmek düşmana galip gelmeye ve hastalıklardan kurtulmaya da işaret eder. Rüyada silah görmek zafer kazanma şeklinde de yorulur.

Rüyada silah kullandığını görmek; iyi olmayacak bir olayın yaşanacağına ya da iftira atılarak rüya sahibinin yapmadığı bir durumdan dolayı suçlanacağına işaret eder.Rüyada silah satın almak; iş hayatı ile ilgili gelişmelerle işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında oldukça başarılı olacağı eğer kişinin düzenli bir işi yoksa kısa zamanda düzenli bir işi olacağı manasına gelir. Rüyada silah satın almak aile bireylerinin birbiriyle olan bağları ile de yorumlanır ve sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Rüyada silah sesi duymak; İş hayatı ile yorumlanan bir diğer rüyadır. Rüyada silah sesi duymak çok uzun yıllar boyunca kimsenin sahip olamayacağı kadar büyük bir şöhrete sahip olunacağına ve bu şöhret sayesinde birçok kişiye yardım edileceğine delalet eder. Ayrıca silah sesi duymak yeni bir ilişkiye başlanacağına ve bu ilişkinin mutlu bir evliliğe dönüşeceğine işaret eder. Bu rüya karanlık dönemin bitip aydınlık günlerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada silahla vurulduğunu görmek; bazı insanlardan gelebilecek kötülüğe karşı önlem alınması gerektiğine delalet eder. Aile içinde yaşanan birtakım gerginliklerin son bulacağı anlamına da gelen bu rüya maddi anlamda kazancın artmasına da işaret eder.

Rüyada silah hediye edildiğini görmek; rüya sahibinin bilgi birikimi sayesinde kendisini daha yükseklere taşıyacağını ve isteklerine ulaşacağını anlatır. Bu rüyayı geren kişinin iş hayatı yolunda gidecek, sağlıkla ilgili sorunları varsa üstesinden gelecek ve kısa sürede büyük başarılar kazanacaktır.

Rüyada silahla birini vurduğunu görmek; rüya sahibinin çevresindekileri ve özellikle ailesini bazı davranışları ya da sözleriyle kırdığı manasını taşımaktadır. Ailevi ilişkilerde daha dikkatli ve duyarlı olunması gerektiğini anlatır.

Rüyada silah görülmesi, nesnenin sahip olduğu olumsuz çağrışımlara rağmen hayırlara yorulmaktadır. Rüyasında silah gören kişiler, genellikle endişeli bir şekilde rüya tabiri kaynaklarına yönelir. Ancak pek çok rüya yorumcusu tarafından rüyada silah görmenin anlamı başarı ve saygınlıktır.

Rüyasında silah gören kişi, mevcut sıkıntılarını ve dertlerini, yakın bir zamanda çözüme kavuşturacak ve refaha ulaşacaktır. Rüyada silah görmek, rüya sahibinin elde edeceği başarılara ve bunun sonucunda yakın çevresi tarafından göreceği saygınlığa delalet etmektedir. Rüya sahibi, kendisini güvende hissetmediği konularda ve durumlarda da bu süreçte kesin çözüm sağlayacaktır.

Rüyada silah kullandığını görmek, rüya sahibi için olumlu anlamlara gelmemektedir. Rüyada kendini silah kullanırken gören kişi, talihsiz bir süreç yaşayacaktır. Rüya sahibi için oldukça sıkıntılı geçecek bu sürecin sonunda maddi ve manevi birtakım kayıplar yaşanabilir.

Rüyasında silah kullandığını gören kişi, içinde bulunduğu durumlardan sonra hiç yapmadığı işlerle suçlanacak ve bu suçlamalar, rüya sahibinin uzun bir süre güvenilemeyen bir konumda olmasına yol açacaktır. Rüya sahibi bu kötü günleri geride bırakmak için sabırlı olmalıdır.

Rüyada silah taşıdığını görmek, pek çok rüya tabiri kaynağı tarafından olumlu olarak yorumlanmaktadır. Rüyada silah görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelebilecek tehlikelere ve olumsuz durumlara karşı korunmaya ve uzak kalmaya delalet etmektedir.

Rüyasında silah taşıdığını gören kişi, eğer bir süredir sağlık problemleri yaşayan biriyse, rüyayı gördükten sonra bu problemlerinden kurtulur, eski sağlığına ve gücüne kavuşur. İmam Gazali Hz’ nin yorumlarına göre, eğer rüya sahibi maddi açıdan zor bir dönemden geçiyorsa malına bereket gelir, bolluğa kavuşur. Rüyada silah taşımak, rahatlık ve huzur getirmektedir.

Rüyada silah kuşandığını görmek, rüya sahibi için olumlu anlamlara gelmektedir. Rüyada silah kuşanmanın taşıdığı olumlu anlamlar genellikle rüya sahibinin sağlığı hakkındadır. Rüyasında silah kuşandığını gören kişi, sağlığı açısından mutluluk verici gelişmeler yaşayacaktır.

Rüyasında silah kuşandığını gören kişi, eğer bir hastalık ile mücadele ediyorsa, bu rüyayı gördükten sonraki süreçte hastalığından kurtulur.

İmam Nablusi Hz’ nin yorumlarına göre rüyada silah kuşandığını görmek, bekar erkekler için hayırlı bir kısmete ve kendisinde olumlu değişiklikler meydana getiren hanıma delalettir.

Rüyada silah aldığını görmek, oldukça kapsamlı ve önemli bir rüyadır. rüyasında silah aldığını gören kişi, hayatının pek çok alanında olumlu gelişmelere tanık olur. Meydana gelen olumlu gelişmelerin büyük bir çoğunluğu, rüya sahibinin iş hayatını kapsamaktadır. Rüyasında silah aldığını gören kişi, iş hayatında büyük başarılar elde etmekte ve bu başarılar neticesinde büyük paralar kazanmaktadır.

Rüyada silah almak, aynı zamanda manevi birtakım problemlerin de çözüme kavuşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi, bu rüyayı gördükten sonraki süreçte iç huzura kavuşacak ve huzurlu günler yaşayacaktır.

Rüyada silah attığını görmek, rüya sahibi için beklenmeyen haberleri simgelemektedir. Rüya sahibi, rüyasında silah attığını gördükten sonra uzun zamandır beklediği müjdeli haberleri alabilir.

Rüyasında silah attığını gören kişi, özellikle maddi konularda yaşadığı sıkıntıları ve huzursuzlukları bu dönemde giderecektir. Hızlı bir şekilde büyük paralar kazanmaya başlayan rüya sahibi, bu parayı yine kişisel problemlerinin çözümü için harcayacaktır.

Rüyada silahla vurulduğunu görmek, İbn-i Sirin Hz’ nin yorumlarına göre, rüya sahbinin etrafında kötü niyetlerin olabileceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi için oldukça kötü anlamlara gelebilen bu rüya, tedbirli davranmayan rüya sahipleri için büyük hasarlar meydana getirebilmektedir.

Rüyada silahla vurulduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında, kendisini kıskanan ve bu nedenle kötü niyetli planlar yapan kişiler olduğuna delalet etmektedir. Rüya sahibi, etrafında olan biten bu kötü olaylara karşı dikkatli olmalı ve önemli kararlar alırken bir kez daha düşünmelidir.

Rüyada silah sesi duymak, rüya sahibi için şaşırtıcı gelişmelere ev sahipliği yapmaktadır. Rüyasında silah sesi duyan kişi, aniden büyük bir şöhrete sahip olabilir. Rüya sahibinin hayatında meydana gelen bu büyük ve önemli gelişme, her ne kadar başlarda rüya sahibinin refahını sağlasa da, ilerleyen dönemlerde başına iş açacak ve kısıtlayıcı bir etki gösterecektir.

Rüyada silah sesi duymak, aynı zamanda rüya sahibi için güzel ve uzun ömürlü bir ilişki anlamına gelmektedir. rüya sahibi, bu rüyadan sonra adımlarını dikkatli atmalı ve önemli kararlar verirken kişilik özelliklerini dikkate almalıdır.

Rüyada silah patladığını görmek, rüya sahibi için birden fazla alanda etkisini göstermektedir. Rüyada silah patladığını görmek, ilk olarak iş hayatında meydana gelen başarıları simgelemektedir. Rüya sahibi, iş hayatında elde ettiği bu olumlu gelişmelerin sonucunda hem maddi kazanç sağlayacak, hem de yüksek getirisi olan bir mevkiye sahip olacaktır.

Rüyasında silah patladığını gören kişi, aynı zamanda İmam Caferi-i Sağdık Hz’ ne göre uzun vadeli ilişkiler kuracak ve son dönemlerde tanıştığı kişi ile evlilik yoluna girecektir.

Rüyada silahın patlamadığını görmek, rüya sahibi için olumsuz anlamlara gelmektedir. Rüyasında silah patladığını gören kişi, uzun zamandır üzerinde çalıştığı işlerden hiç istemediği geri dönüşler alacak ve bu nedenle pek çok alanda hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Rüyasında silah patladığını gören kişi, bu dönemde yakın çevresinde bulunan biri tarafından ihanete uğrayabilir. Ancak rüya sahibi bu durumla da barışarak yoluna devam etmelidir.

Rüyada çocuğun elinde silah görmek, çok sık rastlanmayan ancak önemli anlamlara gelen rüyalardan biridir. Rüyasında bir çocuğun elinde silah olduğunu gören kişi, yakın zamanda önemli bir konu hakkında söylenmemesi gereken bir şey söyleyecek ve bu durum sonucunda talihsiz olaylar yaşayacaktır.

Rüyasında bir çocuğun elinde silah gören kişi, uzun zamandır çabaladığı bir konu hakkında üzücü sonuçlar elde edecektir.

Rüyada silah hediye edildiğini görmek, rüya sahibi için oldukça olumlu anlamlara gelen bir rüyadır. Rüyasında silah hediye edildiğini görmek, rüya sahibi için bilgili ve görgülü kişiler ile kurulacak ilişkilere işaret etmektedir. Rüyasında silah hediye edildiğini gören kişi, yeni kurduğu bu ilişkiler neticesinde büyük kazançlar sağlayacağı işlere girebilir.

Rüya sahibi, bu gelişmeler sonucunda oldukça huzurlu be mutlu bir hayat sürecektir.

Rüyada silahla ateş edildiğini görmek, İmam Cabir ül Magribi Hz’ nin yorumlarına göre, rüya sahibi için talihli bir dönemin başlayacağına delalet etmektedir. Rüyasında silahla ateş edildiğini gören kişi, bu dönemde yeni insanlarla tanışacak ve yeni işlere girecektir. Ancak tüm bu yenilikler, rüya sahibine olumlu geri dönüşler sağlayacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2157