Rüya tabiri ara

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Mayıs 3, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada sigara paketi görmek zenginlik ve bolluk anlamına gelen bu rüya genel olarak bakıldığında haram yollarla elde edilmiş mala ve servete işaret eder. Rüyada görülen sigara paketini atan bir kimse yaptığı yanlış işlerden tövbe ederek haram maldan uzaklaşır, sigara paketini cebine koyan bir kimse haram yollarla mal elde ederek insanların haklarına göz koyar. Rüyada sigara paketi görmek, başka bir değişle bencil, kendine Müslüman, çıkarcı, insanların kanlarını emerek servetine servet katan, hilekar kimselere yorumlanır.

Rüyada sigara izmariti görmek; maddi ve manevi sıkıntılara işaret eden bu rüya kişinin kısa süreli huzursuzluk geçireceğine, yaptığı her işte başarısız olup talihsizliklerin yakasını hiç bırakmayacağına, yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden istenmeyen bir çok olaya maruz kalacağına işaret eder. Bu rüya aynı zaman da hane içinde sevdiğiniz bir kişiyi kaybetmeye, hayattan soğuyarak herkesten her şeyden uzak duracağınıza işaret eder.

Rüyada yanmamış sigara görmek; varsayımlara işaret eden bu rüya gerçekleşmemiş insanların varsayımlarıyla dile getirilen işlere yorumlanır. Rüyasında yanmamış ya da sönmüş sigara gören kimse yaptığı her işte titiz ve temkinli davranmalı insanların sözlerine kulak asmak yerine tecrübeli insanların bilgilerinden faydalanmalı, peşin hükümlü olmak yerine her zaman aklı ve mantığıyla hareket etmeli, doğru bildiği şeylerden şaşmayarak kararlılığını yaptığı her işte sürdürmelidir. Rüyada yanmamış sigara görmek, başka bir değişle hayırlı kısmete, hane içinde huzura ve berekete işaret eder.

Rüyada sigara içtiğini görmek; genel olarak hayra ve güzelliğe işaret eden bu rüya kişinin iş hayatında öz verili çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kısa zamanda yükselerek kariyer hayatında önemli konumlara geleceğine, kazançlarını karlı işlere yatırarak bir çok sıkıntısını gidereceğine, ileriye dönük sağlam adımlar atarak gerek kendisini gerek ise ailesini güvence altına alacağına işaret eder. Bu rüya aynı zaman da kişinin özel hayatıyla ilgili önemli kararlar alarak yuvasını yıkılmaktan kurtaracağına, hanesini dedikodu yapan fitne fesat insanlardan uzak tutarak kötülüklerin yaşanmasına vesvese vermeyeceğine yorumlanır. İslami rüya alimlerine göre sigara içtiğini görmek, dini vecibelerin ihmal edildiğine işaret eder.

Rüyada kendisini sigara içerken görmek; rüyayı gören kimsenin keyfine düşkün, eğlenmeyi ve eğlence yapmayı seven, hayatın dert ve sıkıntılarını görmezden gelerek hayatı olduğu gibi yaşayan, gamsız sadece kendisini düşünen bu hayatta hiç bir amacı olmayıp boş boş yaşayan kimselere yorumlanır. Aynı zaman da mesleki hayatta yükselmeye işaret eden bu rüya kişinin azimli ve kararlılığı sayesinde bir çok işin üstesinden gelerek zorlukları bertaraf edeceğine, yaptığı her işi başarıya ve mutluluğa dökeceğine işaret eder.

Rüyada sigara içen birini görmek; kötü niyetli bir düşmana maddi ve manevi sıkıntı yaşamaya, hane içinde ayrılıklara işaret eder. Rüyayı gören kimsenin çevresindeki insanlara dikkat ederek attığı her adımı ve yaptığı işi temkinli yapmasına, aldığı kararlarda aklı ve mantığıyla hareket etmesine, insanların duygularını geride bırakarak kendi doğruları çerçevesinde ilerlemesine, hanesine sürekli girip çıkan insanlara karşı ailesini koruyarak onlara zarar vermelerini önlemesine yorumlanır.

Rüyada sigara söndürdüğünü görmek; rüyayı gören kimsenin tövbe ederek doğru yolu bulacağına, geçmişteki yaptığı bir çok hatalardan ders çıkararak hayatını ona göre düzene sokacağına, kendisinden yaşça ve tecrübe konusunda daha üstün bilgili, tecrübeli insanlardan iş hayatı ve sosyal hayatında öğüt alarak bir çok eksiğini gidereceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kendisini Allah yoluna adayarak bir çok konuda tövbe eder, kendisini namaza ve kurana adayarak manevi hayatın güzelliğine kavuşur.

Rüyada sigara aldığını görmek; rüya sahibinin hayatında göreceği güzel değişikliklere, müjdeli haberlere, kalıcı mutluluklara ve hayırlı işlere yorumlanır. Rüyasında sigara aldığını gören kimse tüm istek ve arzularına kavuşur azmi ve kararlılığı sayesinde zorlukların üstesinden gelerek bir çok imkansız görülen işi başarılı şekilde faaliyete sokar, herkesinde sevdiği değer verdiği insan haline gelerek kısa zamanda ismini her yerde duyurur.

Rüyada sigara yaktığını görmek; rüya sahibinin sinirli, agresif, peşin hükümler vererek ani kararlar alan aklını kullanmak yerine başkalarının fikirleriyle hareket eden, hayatı gerçeklerini görmezden gelerek hayatı film şeridi gibi gören, yaptığı her işi gönülsüz yaparak başarılı sonuç elde edemeyen kişilere yorumlanır. Bazen de bu rüya kötü ahlaka, fevri hareketlere, çevredeki insanları hiçe sayarak yapılan yardımları görmezden gelmeye işaret eder.

Rüyada sigara dumanı görmek; kişinin arzu ettikleri şeylere önüne ne kadar engel çıksa da kavuşacağına da yorumlanır. Bazı rüya yorumlarında ise günlük yaşamda bazen, çevremizde olup biten olayları algılayamaz ve fark edemeyiz. Bu, ya dikkatimizin başka bir noktaya yoğunlaşması nedeniyle ortaya çıkar ya da görmemizi ya da fark etmemizi perdeleyen bir engel söz konusudur. Böyle bir durum, yani bizim için önemli olabilecek bir gerçeği fark etmemizi önleyen bir engelin varlığı, düşlerimizde ortalığı kaplayan bir duman olarak ortaya çıkar. Ünlü rüya alimlerimizce rüyada sigara dumanı görmek, çoğunlukla başkalarının bizim hakkımızdaki düşünce ve yargılarını merak ettiğimizi gösterir.

Rüyada sigara sardığını görmek; kişinin hanesinde ve iş hayatında yaşayacağı kısa süreli tatsızlığa ve huzursuzluğa yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler bilinçsiz davranışları yüzünden istenmeyen bir çok hatalara yer vererek kurulu düzenlerinin bozulmasına sebep olurlar. Fevri davranışları kişiyi her konuda başarısızlığa sürükleyerek ileriye dönük kuracağı hayatı olumsuz yönde etkiler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5846