Rüya tabiri ara

Rüyada Sigara Külü Görmek Yemek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada sigara külü görmek rüyayı gören kimsenin haram olan her şeyden sakınmasına, ilim ve irfan ile hem içli hem de dışlı olmaya rüya delalet eder. Rüyasında sigara külü gören kişinin sıkıntılı zamanlarının bitmesi ile hayatını daha güzel günler yaşanacağına rivayet olunmaktadır.Rüyada sigara külü yemek gören rüya sahibi için bu rüya her zaman bolluk bereketin olacağına, iş yaşantısında statüsünün üst konumlara kadar çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada üzerine sigara külü dökülmesi hatta rüyayı gören kimsenin akrabası ile yeni bir işi için girişimde bulunacağına yorumlanmaktadır. Rüyada sigara külü görenler, çoğunlukla Allah inancı ile hayatını devam ettireceğine, sağlıklı bir ömür geçirmeye ve gelecekte her zaman emin adımlar atarak ilerlemesine delalet etmektedir.

Rüyada sigara külü yemek rüya sahibinin saf ve çok temiz bir insan olduğunu, huzura zuhur edeceğine, sıkıntılarını ardında bırakmasına ve zararsız bir kişi olarak rivayet edilmektedir. Rüyada sigara külü görmek, rüya sahibinin ailesi ile beraber çıkılacak yolculuğa, ayrıca kişinin rahata ermesine tabiri olunur. Rüyasında sigara külü gören kimse kendi aile büyüklerinden iyilik görmesine, beraber yaşamlarını devam ettirmeye ve hayırlı bir evlat şeklinde yorumu yapılmaktadır.

Rüyada sigara külü temizlemek yaşayacağı ömrünün tasasız olmasına, sevdikleri ile beraber har zaman bir arada yaşayacağını işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin eşinden alınacak hayırlı bir haber olarak betimlenmektedir. Rüyasında sigara külü gören kimse, herkes tarafından saygı duyulan bir kişi olduğuna, elinde sigara külü görmek dünyada hiç geçim sıkıntısı çekmeden rahatça hayatını daim ettireceğine rüyanın yorumu yapılır. Rüyayı gören kişinin kaybettiği hakkını aramasına, huzur bulmak için girilen bir arayışa tabiri yapılmaktadır.

Rüyada sigara külünü düşürmek şimdiden sonra daha rahat bir yaşama geçmesine, amacına ulaşarak yeni hayırlı yollar denemesine ve terbiyeli bir kişi olduğuna rüya delalet etmektedir. Bazı tabircilere göre rüyada sigara külü gören kişinin, kötü olan yollara gideceğine ve hayatında sıkıntılar yaşamasına rivayet olunur. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin itibarını kaybederek çevresindeki bir çok kişiden ciddi olarak eleştirilere maruz kalarak hem kendisini hem de ailesini üzeceğine rüya delalet etmektedir. Rüyada sigara külünün görülmesi rüyayı gören kişinin başının kötülüklerden ve dertten kurtulmayacağına, hatta giriştiği bütün ilerinde büyük hayal kırıklığına uğramasına delalet etmektedir.

Rüyada sigara külü izmariti görmek bu rüya genellikle gereksiz olan insanlar ile yapılmış olan maddi harcamalara ve maddi birikimin elinden uçup gitmesine yorumu yapılmaktadır. Rüya sahibinin gereksiz harcamalar yüzünden maddi kayıp yaşaması onun daha güçlü birisi olmasını da tetiklemektedir. Bazı tabirciler rüyada sigara izmariti ve külü görmenin rüya sahibinin geleceğini işaret ettiğine rivayet ermişlerdir. Diğer bir tabire göre rüyada sigara külü görmek, çekilmiş olan bütün sıkıntıların biterek yeniden kazanılmış hem maddi hem de manevi güç olarak rivayet olunmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin sağlıklı bir yaşam sürmesine, zorluktan sonra rahatlamaya, kazanılan servet ve mutlu huzurlu bir yaşam olarak bu rüyanın tabiri yapılmaktadır. Bu rüya genel anlamı ile hayırlı olan rüyalar arasında olmasına rağmen, bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibi için yaşanacak sıkıntıları dile getirmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3447