Rüya tabiri ara

Rüyada Sigara İçmek

Ağustos 5, 2019 - Okuma süresi: 40 dakika

Rüyada sigara içmek erkeğin rüyada sigara içmesi hayırla yorumlanır. Kadının rüyada sigara içmesi, sorunların yaşanmasına işaret eder. Rüyada sigara içmek uzaklaşmaya ve manevi huzursuzluklar yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören veya yakınlarından birinin hastalığa yakalanmasına yorumlanır ve rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılar karşısında çabalayarak kurtulmasına işarettir.Rüyada kendisini sigara içerken görmek rüyayı gören kimsenin keyfine düşkün, eğlenmeyi ve eğlence yapmayı seven, hayatın dert ve sıkıntılarını görmezden gelerek hayatı olduğu gibi yaşayan, gamsız sadece kendisini düşünen bu hayatta hiç bir amacı olmayıp boş boş yaşayan kimselere yorumlanır. Aynı zaman da mesleki hayatta yükselmeye işaret eden bu rüya kişinin azimli ve kararlılığı sayesinde bir çok işin üstesinden gelerek zorlukları bertaraf edeceğine, yaptığı her işi başarıya ve mutluluğa dökeceğine işaret eder.

Rüyada sigara içtiğini görmek enerji dolu kişiliğiyle, çevresindeki insanların dikkatini üzerine çeken kişiye işaret eder. Rüyada sigara içtiğini görmenin İslami yorumu rüya sahibinin, dini vecibelerini terk etmesine ve dünya nimetlerine yoğunlaşmasına yorumlanır. Rüyada sigara içtiğini görmek; genel olarak hayra ve güzelliğe işaret eden bu rüya kişinin iş hayatında öz verili çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kısa zamanda yükselerek kariyer hayatında önemli konumlara geleceğine, kazançlarını karlı işlere yatırarak bir çok sıkıntısını gidereceğine, ileriye dönük sağlam adımlar atarak gerek kendisini gerek ise ailesini güvence altına alacağına işaret eder. Bu rüya aynı zaman da kişinin özel hayatıyla ilgili önemli kararlar alarak yuvasını yıkılmaktan kurtaracağına, hanesini dedikodu yapan fitne fesat insanlardan uzak tutarak kötülüklerin yaşanmasına vesvese vermeyeceğine yorumlanır.

Rüyada sigara görmek ama içmemek, iş ve özel hayat ile ilgili alınacak kararlara işaret eder. Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek, dini görevlerinin yerine getirilmediğine ve dinden uzaklaşmak ile tabir edilir. Rüyada gizli gizli sigara içmek yakalanmak, aile bireylerinden sakladığı bir sırrın gün yüzüne çıkması anlamına gelir. Rüyada sigara içen birini görmek, rüyada görülen kişinin manevi desteğini almaya yorumlanmaktadır. Rüyada sigara içen genç kız görmek, maddi durumu çok iyi olan biriyle parası için evlilik yapmasına delalet eder. Rüyada kendini sigara içerken görmek, rüya sahibinin hedeflerinin gerçekleşmesine ve girdiği bir işte eline geçecek olan toplu bir paraya da tabir edilir.

Rüyada sigara almak, rüya sahibinin hayatındaki güzel ve hayırlı değişikliklere işaret eder. Rüyada sigara almak ve içmek, tüm istek ve arzularının gerçekleşmesine hayalini kurduğu şeyleri bir bir yaşamasına yorumlanmaktadır. Rüyada sigara paketi almak, rüya sahibine zarar vermek isteyen arkadaşlara ve onlar ile birlikte olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada sigara ikram edildiğini görmek, rüya sahibinin istek ve muradının nail olacağına işaret eder. Rüyada sigara ikram ettiğini görmek, doğru yoldan çıkmaya dini vecibelerden uzaklaşmaya ve kötü insanlarla birlikte olmaya yorumlanır.

Rüyada sigara dumanı görmek, rüya sahibinin yaşayacağı huzursuzluk ve sıkıntılara işaret eder. Rüyada sigara dumanından rahatsız olmak, geleceğinin parlak olmasına ve kısmet kapılarının sonuna kadar açık olacağına delalet eder.

Rüyada sigara paketi görmek, bolluk ve berekete, zenginliğe ve maddi manevi anlamda çok güçlü bir kişiyle kurulacak olan dostluğa işaret eder. Rüyada sigara paketi görmek, bazı rüya yorumu alimlerine göre, haram kazanç ve emeksiz, zahmetsiz elde edilen haram mala yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiği insanın sigara içtiğini görmek, rüya sahibine çevresindeki insanlar tarafından gelecek zarara yorumlanır. Rüyada bir insanın sigara içtiğini görmek, hiç ummadığınız kişiler tarafından kötülüğe uğramaya delalet eder. Rüyada ölmüş insanın sigara içtiğini görmek, devamlı beraber olduğunuz bir yakınınızın size karşı beslediği saf, temiz duygulara işaret eder.

Rüyada sigara yakmak, rüya sahibinin çok sinirli, agresif biri olduğuna ve bu hallerinden dolayı her zaman zor durumda kalıp sıkıntılar çekeceğine yorumlanır. Rüyada sigara yakıp içtiğini görmek, fevri davranışlara, kötü ahlaklı bir kimseye, ön yargılı kişilere delalet eder.

Rüyada sigara söndürmek, rüyayı gören kişinin hatalarından dönmesine ve yanlış yoldan kurtulmaya işaret eder. Rüyada sigarayı söndürdüğünü görmek, işlemiş olduğu suç ve günahlardan arınıp tövbe etmeye ve geçmişteki hataların hepsinden ders çıkarmaya delalet eder.

Rüyada sigara sarmak, iş ve özel hayatında yaşayacağı tatsızlıklara işaret eder. Rüyada sigara sardığını görmek, yaşadığı sıkıntıları ve musibetleri içine atmasına da yorumlanır. Rüyada sigarayı içine çektiğini görmek, kısa zaman içinde karşılaşılacak olan sorunlara ve problemlere delalet eder.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek rüya sahibinin, yeni gireceği bir ortamda tanışacağı insanlardan göreceği maddi ve manevi zarara yorumlanır. Rüyada sigara görmek ama içmemek içine kapanık ve duygusal olan, bu rüya sahibinin yaşadığı manevi sorunlara yorumlanmaktadır. Rüyada bir yakınının sigara içtiğini görmek iş ve eğitim konusunda, yaşadığı sıkıntılı günleri ardında bırakacağına ve çözüme ulaştırmak için alternatiflere başvurmaya işaret eder. Rüyada hanımının sigara içtiğini görmek kimseye muhtaç olmadan yaşamaya, gayret ve çabalarının sonucunda kazanacağı başarılara delalet eder. Rüyada erkeğin sigara içtiğini görmek rüyayı gören kişiye, zararı dokunan kişilerden ve alışkanlıklardan, uzaklaşmasına çok daha güzel bir hayat yaşaması için mücadele edeceğine yorumlanır. Rüyada hamileyken sigara içtiğini görmek kendisinden başka, kimseyi düşünmeyen ve gözü görmeyen bu rüya sahibinin belirli bir süre sonra, düşüncelerindeki yanlışlıkları fark edip, bu yanlışlarını düzeltmek adına ortaya koyacağı çabaya işaret eder.

Rüyada öğretmenin sigara içtiğini görmek saygınlık ve itibarın yitirilmesine, çevresindeki kişiler tarafından hor görülmeye yorumlanır. Rüyada arkadaşının sigara içtiğini ve sigara içerken görmek kendisini gelecek hayata dair, güvenle birlikte sağlam adımlar atmasına ve birine verdiği borç parayı almakta zorluk çekeceğine yorumlanır. Rüyada akrabanın sigara içtiğini görmek rüya sahibinin, sağlık sorunlarının artmasına ve yaşadığı olumsuzluklardan dolayı, bir süre kafasını dinleyip kendisini sorguya çekmesine tabir edilir. Rüyada tuvalette sigara içmek rüya sahibinin, hane içinde yaşayacağı tatsızlıklara delalet eder. Rüyada tanıdığı birinin sigara içtiğini görmek rüyayı gören kişinin, beklenti içinde olduğu konulardan beklediği sonuçları almasına yorumlanır.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek hanedeki huzursuzluğa ve kaygılara işaret eder. Rüyada eşinin sigara içtiğini gören kişi yaşayacağı tatsız olaylar karşısında, stres üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada oğlumun sigara içtiğini görmek eline geçecek olan ufak miktardaki paraya işaret eder. Rüyada oğlunun sigara içtiğini öğrenen kişi çalışma hayatındaki başarıları karşılığında, hak ettiği kazançtan kar payı almaya ve bu kazancını hayır işinde harcamasına işaret eder.

Rüyada çocuğunun sigara içtiğini görmek rüya sahibinin, zamanında önlem almadığı konularda gelecek hayatta yüz yüze geleceğine işaret eder. Rüyada çocuğunun sigara içtiğini öğrenmek ise, rüya sahibinin şuan ki hayatı ile ilgili yapacağı değişikliklere ve bu değişimlerin etkisini olumlu yönde göstermesine yorumlanır.

Rüyada torununun sigara içtiğini görmek rüyayı gören kişinin hayatında, herşey olumlu yönde ilerlerken birden bire sıkıntılarının artmasına ve zora düşmesine yorumlanır. Rüyada torununun sigara içtiğini öğrenmesi ağız tadının kaçmasına, rüyada görülen kişinin bir hataya meyil etmesine işaret eder.

Rüyada sevdiği kişinin sigara içtiğini görmek, rüyada görülen kişinin bir takım zorluklar yaşayacağına ve sıkıntılar ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada sevgilisinin sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişiye maddi ve manevi destekde bulunmasına ve zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır.

Rüyada annesinin sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin kötü huylarından ve alışkanlıklarından kurtulmasına, kendisine daha sağlıklı, huzurlu bir hayat kuracağının da işaretidir.

Rüyada kızının sigara içtiğini görmek, hane içindeki huzurun ve sessizliğin bozulmasına, evlatlarından yana hayır görmemeye işaret eder.

Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek rüya sahibinin, kazancının azalmasına ve üzüntü yaşayacağı olaylar ile karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada babanın yanında sigara içtiğini görmek rüya sahibinin, kendisini ispatlamak zorunda kalacağı zor bir duruma düşmesine ve çevresindeki insanlara, kendisini inandırmak için kafasına koyduklarını yapmasına, günden güne dahada hırçınlaşarak, kendisine zarar verecek birine işaret eder.

Rüyada sigara içerken babaya yakalanmak rüyayı gören kişinin başına gelecek olan musibetlere ve zor durumda kalacağı olaylara delalet eder. Rüyada sigara içtiğini babanın öğrenmesi, sıkıntılı günler çekmeye, yaşadığı zorlukların artmasına ve kendisini çıkmaz bir yola sürükleyecek işlere bulaşmaya yorumlanır.

Rüyada sigara içerken anneye yakalanmak hayatında bela ve musibetlerin eksik olmayacağına, gülen gözlerinin yerini yaş dolu gözlere bırakmasına yorumlanır. Rüyada sigara içerken abiye yakalanmak rüyayı gören kişinin, beklenmedik anda yakalanacağı hastalığa ve çocuk yaşta aldığı eğitime yakışmayacak işlere girmeye delalet eder.

Rüyada oruçluyken sigara içmek rüya sahibinin, sonrasında çok pişman olacağı anlık bir hevesle yapmış olduğu işlere ve geri dönüşü çok zor olan, telafisi meşakkatli işler yapmasına işaret eder. Rüyada oruçluyken sigara içtiğini görmek maddi anlamda kayıplar yaşayacağına ve maneviyatının zayıflamasına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölünün sigara istemesi rüya sahibinin, yakın çevresinden veya hanesinden bir kişinin ebedi hayata göçmesine ve o kişinin rüya sahibinden marifet istemesine yorumlanır. Rüyada ölünün sigara içtiğini görmek uzak bir şehirde olan yakınını görmeye ve o kişinin yakalanacağı ciddi bir hastalığa işaret eder. Rüyada sigara içen ölmüş birini görmek dünya hayatında, işlemiş olduğu günahlardan dolayı pişmanlık duygusu yaşamasına yorumlanır.

Rüyada sigara içmek rüya sahibinin, hedeflerini gerçekleştireceğine ve güzel bir hayat yaşamasına yorumlanır. Rüyada sigara içmek diyanet yorumu, iş ve özel hayatıyla ilgili alınacak olan özel kararlara da yorumlanmaktadır.

Rüyada camide sigara içildiğini görmek rüyayı gören kişinin, işlemiş olduğu günahlar sonrasında Allah’a tövbe etmenin şerefine nail olacağına delalet eder. Rüyada camide sigara içtiğini görmek tövbelerinin kabul olacağına, hidayete ereceğine yorumlanır.

Rüyada okul tuvaletinde sigara içmek eğitim ve öğretim hayatı devam eden kişiler için hayırla yorumlanmaktadır. Rüyada okulda sigara içtiğini görmek rüya sahibinin okul hayatında başarılı olmasına ve sınavlarda muvaffak olmaya delalet eder. Rüyada okulda sigara yakalatmak, kişinin eğitim hayatındaki zaafına ve başarısızlığına işaret eder.

Rüyada Sigara İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kadar tabir eden kişinin ahlakı da çok önemlidir. Herkes rüya tabir edemez.Rüya ilmi Allahu Tealanın bazı özel kullarına ilham ettiği sırdır. Rüyalar herkese anlatılmamalı, sadece ehline anlatılmalı, ehli de hayra ve iyiye yormalıdır. Çoğu kez rüyalar yorumlandığı şekilde tecelli eder. Bu sebepledir ki her daim hayırlara vesile olması duasıyla rüya dinlenmeli ve yorumlanmalıdır.

Rüyanın yorumu yapıldıktan sonra hemen tecelli etmesini beklemekte doğru değildir. Bazı rüyalar hemen gerçekleşirken bazı rüyalar zamanı gelince gerçekleşir. Yusuf as.’ın rüyası elli yıl sonra gerçekleşmiştir. Küçük bir çocukken on bir yıldız, ay ve güneşin kendisine secde ettiğini gören Yusuf as. elli sene sonra babasına kavuşunca kardeşleri, anne ve babası kendisine saygı ile eğildiklerinde rüyası tecelli etmiş oldu. Ayet-i Kerimelerde anlatılan bu kıssaya iman eden kişi gördüğü rüyanın mutlaka çıkacağına ama zamanını sadece Allahu Tealanın bildiğine de iman etmesi şarttır.

Kişi ahlakını ve yaşantısını düzelttikçe rüyaları da güzelleşir. Manevi derecesi yükseldikçe gördüğü rüyaların da mahiyeti değişir. Kul Allahu Tealanın rızası için çaba gösterdikçe Rabbi de kuluna maddi ve manevi rızıklar ihsan eder, müjde ve hikmet içerikli rüyalarla kulunu rızıklandırır. Alemlerin Rabbi olan Allahu Teala her şeyin en doğrusunu bilir.

Rüyada sigara içmek; rüyayı gören kişinin ve malayani işlerle geçirdiğine delalet eder. Uyarı niteliğinde olan bu tür rüyaları gören kişinin davranışlarına dikkat etmesi, gafletten kurtulmaya çalışması, vaktini değerli ve hayırlı işlerle değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.Rüyada sigara içmek; rüya sahibinin gereksiz harcamalar yaptığına, boş işlerle uğraştığına delalet eder.Rüyada sigara içmek; rüya sahibinin arkadaş çevresine dikkat etmesi gerektiğine, kendisine faydası olmayan kişilerden uzaklaşması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek; Birçok şekilde yorumlanan bir rüyadır. Rüyasında birinin sigara içtiğini gören kimse gördüğü kişi tarafından zarar görür. Bir başka yoruma göre ise kişi erkekse rüya sahibinin birçok zorluk çekeceğine ve bu zorluklardan tek başına kurtulacağına işarettir. Rüyasında orta yaşlı birinin sigara içtiğini gören kimsenin dostlukları zarar görecektir.

Yine bir başka rivayete göre ise rüyada sigara içtiğini gördüğü kişi kadın ise rüya sahibini sıkıntılı dönemler bekliyor demektir. Bir başka yorumcuya göre ise rüyasında birinin sigara içtiğini gören kimse çok rahat ve lüks bir hayat geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin rahatına düşkün ve eğlenceyi seven sosyal biri olduğuna işaret eder. Bazen de rüyada birinin sigara içtiğini gören kimse dış görünüşü ile dikkat çeken, bakımlı ve düzenli birine yorumlanır. Rüya sahibinin günahlardan kaçmasına ve helal rızık kazanmasına da yorumlanır.
Rüyada birinin sigara içtiğini görmek kişinin seyahate, uzun yola çıkacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rahata kavuşacağına ve hiç bir dert çekmeyeceğine yorulur. Rüya sahibinin iyi haberler alacağına ve dünya hayatında maddi ve manevi sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada birinin sigara içtiğini görmek, kimsenin iyi bir tahsil hayatı olur ve güzel bir ömür geçirir. Ayrıca hayatında iyi birileriyle karşılaşacağına, birileri tarafından sevileceğine ve iş yerinde yüksek yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyasında birinin sigara içtiğini gören bir kimse zarar görür.

Planları olan bir kimsenin planları yerine gelir. Ayrıca evlenmek isteyen kişi için olumlu haberler alacağına işaret eder. Rüyada bir başka birisinin sigara içtiğini gören kimse mücadele ettiği kişiye galip gelir.
Rüyasında sigara içerken gördüğü kimse eğer tanıdıksa yardım istediği konuda yardım alacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatı düzene girer. Yoğun bir iş hayatına gireceğine yorumlanır.

Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek; Kur’an-ı Kerim’de konusu geçen rüya ve rüya tabiri oldukça özel ve önemli konulardır. Rüya tabircilerinin piri Yusuf as.’dır ve herkes rüya tabir edemez. Rüya tabiri yapabilmek için kişinin gönül gözüyle görmesi, basiretinin açık olması gerekir ki maddenin özünü görebilsin, anlayabilsin, içindeki ifadeyi okuyabilsin. Allahu Tealanın ilhamı sonucu öğrenilen bu ilim kitaplardan öğrenilemeyeceği gibi, kişiden kişiye nakil edilemeyecek kadar gizem yüklü bir ilimdir. Rüyalar gören kişiye ait bir parça gibidir ve asla rüyalar aynı dahi olsa yorumlar aynı şekilde yapılamaz. Rüyalar kişiye göre anlam taşımaktadır.

Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek sigara yararsız ve boş bir alışkanlık olması sebebi ile, sigara rüyası kişinin boş ve malayani işlere daldığı, dünyaya olan meyli, vaktini boşa harcadığı şeklinde yorumlanır.Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin kendi hal ve davranışlarına, çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.Rüya sahibinin boş işlere meylettiği, nefsinin hevasına kapıldığı, vaktini hayırlı işlerle değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin çekmiş olduğu tüm sıkıntılarından kurtularak maddi durumunun düzeleceğine ve mülk sahibi olacağına rivayet edilmektedir. Rüyasında kardeşinin sigara içtiğini görenler, büyük uğraş vererek beklemiş olduğu güzel gelecek için sıkıntı çekerek eline geçecek olan paraya delalet olunmaktadır. Başka bir alimin tabirinde rüya sahibinin yaşamındaki lükse, konfora ve kaliteye sahip olarak güzel bir yaşam süreceğine alamet sayılır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi eğlenmeyi ve gezmeyi çok seven birisini temsil etmektedir. Öyle ki, keyfine çok düşkün olduğu için, çalışmak yerine her zaman eğlenmeyi seçen ve arkadaşları ile zaman geçiren kişiyi işaret etmektedir. Ünlü rüya yorumcusunun tabirinde rüya sahibinin sosyal ya da iş hayatında davete çağrılarak, oraya gideceğine ve çok güzel vakit geçireceğine rivayet olunmaktadır. Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yabancı olan bir ülkede akrabasını veya arkadaşının çok güzel haberler ile geleceğini işaret etmektedir.

Rüyada kocasının sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin hayrına olarak yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, düşlerini kurduğu bir geleceği olacağına, çok iyi fırsatlarla karşılaşacağına ve bunların hepsinin kısa bir süre içerisinde olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin çok güzel bir hayatı olacağına, ele ayağa düşmeyeceğine, gücünün ve kuvvetinin öleceği güne kadar yerinde olacağına, kimselerin yardımına ihtiyaç duymayacağına, etrafındaki kişilerin onu çok sevip sayacağına, bu saygınlığın hiç bitmeyeceğine ve zamanla daha fazla artacağına, gelecek güzel günlere işaret etmektedir.

Rüyada kızının sigara içtiğini görmek; gören kişinin yaşadığı güçlüklerin ardından güzel bir kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Genel olarak maddi sıkıntıdan çıkma olarak yorumlanmaktadır. Kötü bir şekilde geçirilen zamanları geride bırakıp güzel zamanların geçirileceği anlamına gelir. Tabi ki rüyadaki tüm unsurları göz önünde bulundurup rüyanın yorumlanması daha doğru olacaktır. Genellikle kişinin çektiği cefalardan sonra sıranın sefa sürmeye geldiğini belirtir. Kişinin bir süredir özlem duyduğu huzura yakında kavuşacağı anlamına gelir. Eğer maddi anlamda size zorluk çektiren yani yük olan bir yakınınız varsa ondan uzak durmanız gerektiği anlamına da gelebilir. Aynı zamanda duygusal olarak da yük olan yakınınızdan da uzak durmanız gerektiğini belirtebilir.

Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, ile kişi akraba ilişkileri konusunda daha ciğer canlı ve hatırı sayılır birisi olacağını görür. Eskiden yapmış olduğu günahlardan uzak kalmaya ve iyiliğe yönelmeye çalışır. Hayatının bundan sonraki kısmında ki örnek almış olduğu insanlar farklı kişiler olmaktadır. Allah yolunda koşan, namazlarını düzenli bir şekilde kılmaya çalışan, Allah’ın emir ve yasaklarını hem bilen hem de hayatına idrak etmeye çalışan kişileri örnek almaya başlayacağını görür. Bundan sonraki hayatında insanlara karşı daha nazik ve kibar olmayı kendi dizginlerini eline almaya çalışan biri olmak için elinden gelen tüm çabaları göstermeye çalışır. Bu yüzden bu rüya sahibinin rüyada oğlunun sigara içtiğini görmesi çok güzel ve hayırlı bir rüya olma özelliğini taşımaktadır.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, gören kişinin çok eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğu, eğlenceli özelliğini ailesinden ona yansıdığına ve herkes tarafından çok sevilen bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder. Gezmeyi ,eğlenmeyi seven oldukça keyfine düşkün bir kişiliği işaret eder. Çalışma hayatını hiç benimsemeyen her şeyin önüne hazır gelmesini isteyen keyifçi olan bir insanı yorumlar. Aynı zamanda her işini kendi gören kimseye minnet duymadan yaşamaya çalışan rüya sahibinin tüm çabalarının sonucuna ulaşacağı, kazanacağı başarılı hayatında kimsenin katkısı olmayacağı ve bu başarısı ile gurur tablosu oluşturacağına işaret eder.

Rüyada sigara içen birini görmek, rüyayı gören kimsenin rahatına düşkün birisi olduğunu, eğlenceyi ve lüks yaşamı seven birisi olduğuna da yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kimsenin görünüş itibarı ile herkesin ilgisini çeken birisi olduğuna da tabir olunur. Başka bir tabire göre ise, bu rüyayı gören kimsenin kendisini sıkıntıya düşürecek hal ve davranışlardan kaçınılması gerektiği şeklinde de yorumlanır. Başka bir tabir ise rüyayı gören kimsenin günahlardan kendisini sakınmaya, hayatını düzene koyup hayırlı temiz rızk kazanmasına da tabir olunur.

Rüyada Bir Kimsenin Sigara Sardığını Görmek; yapılan işlerde başarısız olarak mutsuzluk yaşamaya, talihsizliklerden ve aksiliklerden kurtulamayarak başarısızlığa sürüklenmeye…Rüyada Yasak Yerde Sigara İçmek; kural dışı işi bilmeyen kişilerin yapmış olduğu hatalara işaret ederken, aynı zaman da hayrı olmayan size kötülük getirecek bir işe girmeye yorumlanır.Rüyada Sigara Dumanını İçine Çektiğini Görmek; kısa süreli sorunlar yaşayıp hanenizde ayrılıkların sebep olacağına, istenmeyen kötü sözlere maruz kalarak yalancı duruma düşeceğinize işaret eder.Rüyada Tütün Görmek; rüya sahibinin mutsuz olmasına sebep olacak bir çok olayla karşı karşıya kalıp tüm beklentilerinden soğuyacağına, yaptığı işlerde başarısız olarak arzu ve isteklerini körelteceği ne işaret eder.Rüyada Tütün Ektiğini Görmek; rüyayı gören kimsenin beklenmedik bir yerden alacağı güzel haber sayesinde hayatının değişerek tüm arzu ve isteklerine kavuşacağına, maddi sıkıntılarının son bularak hanesinin bollaşacağı na yorumlanır.

üyada Kendini Sigara İçerken Görmek Nedir?

Eğer rüyanızda kendinizi sigara içerken gördüyseniz, rüyanın 2 tabiri ve uyarısı olduğunu belirtir muabbirler. Şöyle derler:

“Eğer gerçek hayatta da sigara içiyorsanız gördüğünüz rüya, sizin sayenizde halledilecek maddi bir çıkmaza işaret eder. Yani yaşayacağınız maddi bir açmaz, sizin vesileniz ile çözüme kavuşacak demektir.

Eğer gerçek hayatta sigara içemediğiniz halde rüyanızda içtiğinizi gördüyseniz, sizin maruz kalacağınız bir problemi yakın çevrenizden birinin çözeceği yorumu yapılır.”

Rüyada Sigara Görmek Neyin İşaretidir?
Rüyada sigara görmek, muabbirler (rüya tabircileri) tarafından farklı şekillerde tabir edilir, ne var ki en güçlü tabir “rızkın eksilmesi” şeklinde ifade edilir. Bu rüya size şunu söyler:

“Bu aralar rızkın ve maddi gelirin azalıp kötü günlerin kucağına düşebilirsin. Eğer rızkının azalmasına tahammül gösterip sabrını ve sebatını muhafaza edersen, bu kötü günlerin de geçici olduğunu görüp mutlu olacaksın.”

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek Neyin Göstergesi Sayılır?

Rüyada sigara içen birini görmek, gördüğünüz kişinin tanıdık olup olmamasına göre 2 farklı tabire ve yoruma sahiptir, şöyle ki:

“Eğer tanıdık birini gördüyseniz, onunla ilgili bir problem yaşayıp o kişiyi aşırı derecede üzeceksiniz demektir. Bu rüya size bu davranışta bulunmayın diye ikazda bulunur.

Eğer tanımadığınız birini sigara içerken gördüyseniz, yakın zamanda hiç tanımadığınız biri ile tanışıp onun sayesinde güzel nimetlere ve maddi kazançlara ulaşacaksınız demektir.”

ruyada sigara icmek

Rüyada Sigara Dumanı Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada görülen sigara dumanı, rüya sahibinin “ruhsal anlamda dengesizlik” yaşayacağının göstergesi sayılır ve bu rüya, sahibine şunu söyler:

“Ruhsal anlamda sisli dumanlı bir atmosfere girip kendini bir çıkmaz sokağa mahkum edebilirsin. Fakat kendini kontrol etmeyi başarırsan, bu sıkıntının da kalıcı olmadığına şahit olacaksın.”

Rüyada Sigara Almak Neye İşaret Eder?

Bu rüya, sigaranın parayla alınıp alınmadığına göre 2 şekilde yorumlanır, şöyle ki:

“Eğer bir başkasının ikramı ile rüyanızda sigara aldıysanız (yani para ödemeden aldıysanız) yakın zamanda karşınıza çıkacak güzel bir fırsat sizi bekliyor demektir.

Eğer herhangi bir yerden satın aldığınızı gördüyseniz, kendi çabanız ve kendi bilek gücünüz ile güzel fırsatlar oluşturup rahata kavuşacaksınız demektir.”

Rüyada Sigara Atmak Nedir?

Eğer rüyanızda herhangi bir şekilde ve herhangi birine veya bir yere sigara attığınızı gördüyseniz, yakın zamanda “sizi sürekli olarak sıkan ve rahatsız eden ruhsal çöküntü ve psikolojik rahatsızlıklardan” kurtulup dingin bir ruh haline kavuşacaksınız demektir. Kısaca bu rüya ruhsal rahatlamaya ve psikolojik iyiliğe işaret eder.

Rüyada Sigara İkram Etmek Neye Delalet Eder?

Rüyada birine sigara ikram etmek, rüya sahibinin birçok hayra vesile olacağına yorulur ve şöyle denilir:

“Hayatında doğru kararlar alıp doğru adımlar atarsan ve azmini yitirmeden mücadele ruhuna sahip olursan, birçok insan nezdinde itibar kazanıp güç ve yetki sahibi olacaksın. Bu itibar, bu güç ve yetki, insanların gözlerini kamaştırıp seni aşırı derecede sevmelerine vesile olacak.”

Rüyada Sigara Paketi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen sigara paketi, paketin doluluk oranına göre iki tabire sahiptir, şöyle ki:

Eğer gördüğünüz sigara paketi doluysa (yani içinde çok sigara varsa) ailenizle birlikte mutlu günlere yelken açacaksınız demektir.

Eğer paketin içi boş ise veya içinde çok az sigara varsa, aile fertleri yokluk içinde olmasına rağmen sizin onlara göre daha rahat bir ömür geçireceğinizi gösterir.

Rüyada Sigara Yaktığını Görmek Nedir?

Sigara yakmak, rüya sahibinin keyif ve neşe istediğinin göstergesi sayılır ve bu rüya size şunu söyler:

“Şimdiye dek çok fazla sıkıntı ve strese maruz kaldığını düşünüyor olabilirsin ve haklısın da. Fakat unutma ki dünyada senden daha kötü durumda olan kişiler de var ve unutma ki onlar çile çekerken senin sefa sürmen uygunsuz bir davranış olacaktır.”

Rüyada Sigara Sardığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada sigara sarmak, kişinin içindeki ukdeleri ve problemleri başkalarına açamadığı şeklinde tabir olunur, rüya size şu ilâhî mesajı verir:

“İçinde yer eden ve zaman zaman seni derinden derine sarsan sıkıntılarının üstünü örtmek ve onları örtbas etmek yerine, kendine yakın bulduğun bir can dostuna açarsan daha rahat edersin.”

Rüyada Sigara İzmariti Görmek Neye İşarettir?
Rüyada görülen sigara izmariti, keyifli ve rahat günlerin son bulup sıkıntılı bir sürece geçileceğine işaret ederek şunu söyler:

“Dünya, sadece rahatın ve mutluluğun olduğu bir mekân değildir. Bilakis dünyadaki insanların büyük bir kısmı, huzursuzluk ve hüzün girdabına kapılmış durumdadır. Sen de hüzünlü günlerin tokadı ile sarsılabilir, kendini kötü günlerin kucağında bulabilirsin.”

Rüyada Sigara Söndürmek Nedir?

Rüyada söndürülen sigara, rüya sahibinin içindeki çalışma ve yaşama ışığının söndüğüne delalet eder; fakat bu yaşama şevki ve çalışma azminin kısa sürede yeniden dirileceği ifade edilir. Yani bu rüya, ruh halinin çalkantılı oluşuna gönderme yapar.

Rüyada Yanmamış Sigara Görmek Nedir?

Yanmamış sigara rüyaları, kıyıda köşede kalmış muhteşem fırsatlara işaret ederek rüya sahibini şöyle uyarır:

“Eğer dikkat edersen ve içinde bulunduğun koşulları iyice gözden geçirecek olursan, şimdiye kadar hiç farkına varamadığın muhteşem fırsatların seni bekliyor olduğunu fark edersin. Gözünü aç ve ayağına gelen fırsatları değerlendir.”

Rüyada sigara paketi görmek

Rüyada görülen sigara paketi haram mala delalet eder. Bu rüyayı gören kişilerin gelirlerinin geldiği tüm yerleri gözden geçirmeleri ve bir daha bu günaha bulaşmamaları büyük önem arz etmektedir.

Rüyada sigara sardığını görmek

Sigara sarmak yaşanacak olumsuz gelişmelerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin başına hoş olmayan hadiseler gelecektir. Rüyasında sigara sardığını gören kişilerin günlük yaşamlarında her zamankinden daha dikkatli ve daha tedbirli olmaları isabetli olacaktır.

Rüyada sigara izmariti görmek

Kötü bir olaya şahit olmak manasında yorumlanır. Bu olay kişide büyük travma yaratacak ve uzun süre unutulmayacaktır.

Rüyada sigara izmariti görmeyi başarısız olmak manasında tabir eden alimler de vardır.

Rüyada izin verilmeyen bir yerde sigara içmek

Hastane, cami, okul gibi sigara içmenin uygun olmayacağı bir yerde sigara içtiğini gören kişinin yakın dostlarının ihanetine uğrayacağı ifade edilmektedir.

Rüyada sigara içmenin uygun olmadığı bir yerde sigara içtiğini gören kişilerin yakın dostlarının her önerisini koşulsuz kabul etmemesi ve onlara karşı biraz şüpheci yaklaşması faydalarına olacaktır.

Rüyada tüm insanların sigara içtiğini görmek

Kişinin rüyasında toplumdaki herkesin sigara içtiğini görmesi bulunulan bölgede büyük bir doğal afetin çıkması biçiminde yorumlanır. Söz konusu bu doğal afetin pek çok kişinin zarar görmesine neden olacağı ifade edilmektedir.

Bu rüyada eğer rüya sahibi de toplumla beraber sigara içtiğini görürse kendisi de bu doğal afetten zarar görecektir. Ancak toplumun sigara içtiği izlendiği halde kişi rüyasında sigara içmiyorsa bu durumda rüya sahibinin ifade edilen bu musibetten daha az zararla çıkacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada sigara satın almak

Kişinin kötü insanlarla dostluk kurduğunu ifade eder. Bu rüyayı gören kişilerin arkadaş seçimlerine dikkat etmeleri ileride çeşitli sıkıntılar çekmemeleri açısından büyük önem arz etmektedir.

Rüyada sigara satmak
Rüya sahibine yöneltilmiş ilahi bir ikazdır. Bu rüya kişinin sevdiklerini ihmal ettiğini beyan etmektedir. Rüya adeta kişiye “Aileni ve arkadaşlarını ihmal ediyorsun. Onlara daha fazla zaman ayırmalı ve onlara karşı sorumluluklarını yerine getirmelisin!” mesajı vermektedir.

Rüyada sigara ikram etmek

Sigara maddi ve manevi pek çok zararı olduğu ispat edilen bir alışkanlıktır. Günlük yaşamda birisine sigara ikram etmek de doğru bir davranış değildir. Ancak rüya yorumu açısından birisine sigara ikram ettiğini görmek müspet (olumlu) manada tabir edilir.

Bir kişinin rüyada sigara ikram ettiğini görmesi hayırlı bir işe aracılık ederek insanların hayır duasını kazanacağı biçiminde tabir edilmektedir.

Rüyada sigara dumanı görmek

Rüyada sigara dumanı görmek ailevi sıkıntılara işaret etmektedir. Sigara dumanı ne kadar çok ve rahatsız edici ise ailevi sıkıntının şiddeti de o kadar ağır olacaktır.

Rüyada tütün ektiğini görmek

Tütün ektiğini gören kişilerin kısa bir sürede büyük servetler elde edecekleri yorumu yapılmaktadır. Yani bu rüya kolay yoldan ve tahmin edilenden daha kısa bir zamanda zenginleşmek manasındadır.

Rüyada hasta olduğu halde sigara içmek

Kişinin çok zahmetli bir işe girişmesi manasında yorumlanır. Zorlu bir süreç yaşanmasına rağmen kişinin emeklerinin karşılığını alamayacağı ifade edilmektedir.

Rüyada iş yerinde sigara içmek

Maddi açıdan büyük kayıplar yaşamak anlamındadır. Bazı alimlere göre iş yerinde sigara içmek iflas belirtisidir. Bu manada rüyada iş yerinde sigara içtiğini gören kişilerin daha tutumlu olmaları ve karşılarına çıkacak maddi sorunlara hazırlıkları bulunmaları büyük önem arz etmektedir.

Rüyada yatakta sigara içmek

Basireti bağlanmak ve yanlış kararlar vermektir. Rüya sahibine “Gerçekleri görmüyorsun. Sürekli yanlış kararlar vererek hem kendine hem de çevrendeki insanlara zarar veriyorsun. Karar verirken aceleci davranma ve bilgisine güvendiğin dostlarına danış!” mesajı vermektedir.

Rüyada tuvalette sigara içmek

Kişinin kendi kararlarını veremeyecek kadar iradesiz davrandığını beyan eder. Rüya sahibinin zayıf bir karaktere sahip olduğunu ve bu yüzden her türlü yönlendirmeye kapıldığını ifade eder.

Rüyada tuvalette sigara içtiğini gören kişilerin özgür iradeleri ile karar vermeyi öğrenmeleri büyük önem arz etmektedir.

Rüyada denizde sigara içmek

Bir kişinin rüyasında denizde sigara içtiğini görmesi üç farklı olumsuz duruma işaret etmektedir:

Özel yaşamda çaresiz duruma düşmek
Büyük borç yükü altında ezilmek
Ciddi bir hastalık ile uzun süre mücadele etmek
Rüyada denizde sigara içmenin tüm manaları olumsuz olduğundan kişinin yaşamında gerekli tedbirleri aldıktan sonra duaların manevi gücünden istifade etmeye çalışması isabetli olacaktır.

Rüyada babanın sigara içtiğini görmek

Rüya sahibinin savurgan davrandığını ve maddi açıdan ileride büyük sıkıntılar yaşayabileceğini ifade eder.

Bu rüya “Biraz daha tutumlu ol. Malını boşuna savurma, seni bekleyen fırtınalı sürece hazırlıklı ol!” mesajı vermektedir.

Rüyada annenin sigara içtiğini görmek

Rüya sahibinin boş heveslere kapıldığını ve deyim yerindeyse ayaklarının yere basmadığını ifade eder. Bu rüya kişiye daha gerçekçi olmasını ve yaşamını olduğu gibi kabullenmesini telkin eden önemli bir ilahi mesajdır.

Rüyada eşinin veya sevgilisinin sigara içtiğini görmek

Yolculuk ile tabir olunmaktadır. Kişinin yakın bir zamanda uzak bir yere yolculuk yapması manasındadır.

Rüyada eşinin ya da sevgilisinin sigara içtiğini görmenin bir diğer anlamı ise birisine yüklü miktarda para kaptırmaktır. Bu itibarla rüya sahiplerinin ticari yaşamda daha dikkatli davranmaları tavsiye edilmektedir.

Rüyada oğlunun veya kızının sigara içtiğini görmek

Maddi sorunlara işaret eder. Kişinin rüyada evladının sigara içtiğini görmesi parasal konularda sıkıntılı bir sürece girileceğinin işareti sayılmaktadır.

Rüyada camide sigara içmek
Rüyada kutsal mekanlarda sigara içtiğini görmek vicdan azabına delalet eder. Kişinin yaptığı bir hatadan ötürü devamlı kendisini suçladığını ifade eder. Büyük bir kusur işleyen pek çok insanın bu rüyayı devamlı gördüğüne dair beyanlar vardır. Üstelik bu rüya tekrarlayan bir mahiyet taşır. Yani kişi yaptığı hataları telafi etmedikçe belli dönemlerde bu rüya görülmeye devam eder.

Rüyada mezarlıkta sigara içmek

Kişinin akrabalarının gerçek yüzünü görmediğini ifade eder. Rüya sahibi bazı akrabalarının kendisine karşı iki yüzlü ve menfaatçi yaklaşımlarını görmemektedir. Bu rüya kişiye “Akrabalarına karşı daha uyanık ol ve onların yaptığı olumsuz davranışları gör!” mesajı vermektedir.

Rüyada puro veya pipo gibi farklı türde sigara içmek

Kişinin kibirlenmesi ve sevdiklerini küçümsemesidir. Kibir, dinen hoş karşılanmayan bir davranış biçimidir. Ayrıca kişinin sevdiklerinin kendisinden uzaklaşmasına da neden olmaktadır. Rüyada puro veya pipo gibi farklı türlerdeki sigaralardan içtiğini gören kişilerin daha alçakgönüllü davranmaları isabetli olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2732