Rüya tabiri ara

Rüyada Sigara Görmek

Ocak 22, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada sigara görmek, genel tabiri ile yorumlanmak istendiği zaman hayırlara işaret eden rüyalardan birisi olarak kabul edilmektedir. Rüya sahibinin çok uzun bir süredir içerisinde bulunduğu dar boğaz ve sıkıntılı sürecin ardından elde edeceği esenlik ve ferah dolu bir sürece işaret etmektedir. Aynı zamanda olumsuz şekilde de tabiri söz konusudur.

Kimi yorumculara göre rüyada sigara görmek demek, rüya sahibinin Allah yolundan bağımsız hareket ettiğine ve bu anlamda çok disiplinsiz birisi olduğuna işaret eder. Kişi genel olarak dini yükümlülüklerini isteyerek değil zorla yerine getirdiğine ve el attığı her işi yarım yamalak bir şekilde yaptığı şekilde de tabir edilen rüyalardan birisidir. Tabi ki rüyanın ne şekilde görüldüğü de yine çok büyük önem arz eden unsurlardan birisidir.

Rüyada Sigara İzmariti (İçilmiş Sigara) Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sigara izmariti görmesi, sağlık ile alakalı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bununla birlikte sürecin sosyal hayata da sıçrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde çeşitli sıkıntılar ile mücadele etmek durumunda olacağına ve bu mücadele sürecinde sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına delalet eder.
Bu sağlık sorunları nedeni ile iş ve sosyal hayatındaki her türlü aktiviteden uzak kalmak zorunda olacağına ve maddi anlamda da sıkıntılı bir sürecin ortaya çıkarak zorlu sürece işaret etmektedir.

Rüyada Sigara İçmek

Rüya sahibinin rüyasında sigara içtiğini görmesi, genel olarak hayırlara işaret edecek şekilde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin kısa bir zaman dilimi içerisinde hayatında yeni kararlar almak durumunda kalacağına ve bu kararların beraberinde çok iyi unsurları getireceğine de delalet eder. Rüya sahibinin kısmetinin son derece parlak olacağına, işlerinin açılacağına delalet eder. Aynı zamanda yakın zaman içerisinde hobi amaçlı güzel bir sürecin içerisine girileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Sigara Almak

Rüyayı gören kişinin rüyasında sigara aldığını görmesi, rüya sahibinin yakın bir zaman dilimi içerisinde iş hayatı ile alakalı olarak yeni ve bir o kadar da ciddi adımlar atarak farklı girişimler içerisinde bulunmasına delalet eder. Bu girişimlerin sonucunun ne olacağını ise rüyayı gören kişinin azmi ve kararlılığı belirleyecektir.

Rüyada Sigara Satmak

Rüya sahibinin rüyasında çeşitli yöntemleri kullanarak sigara sattığını görmesi, sıkıntılı bir sürecin habercisi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin birçok farklı nedene bağlı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde hayatında farklılıkların yaşanacağına ve bununla birlikte mücadele dolu bir sürecin içerisine girmek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüya sahibinin rüyasında sigara yaktığını görmesi demek, hayırlara vesile eden bir rüya değildir. Rüya sahibinin yakın bir zaman dilimi içerisinde çok büyük çıkmazların içerisine gireceğine delalet eder. Maddi anlamda girilen çıkmazların zaman içerisinde aile hayatına da etki edeceğine ve bu neden dolayısı ile bu süreci düzeltebilmek için sürekli bir mücadele içerisinde olunacağına delalet eden rüyalar arasındadır.

Rüyada Sigara Yemek

Rüyada sigara yediğini görmek, çok sık rastlanmasa da bazı kişilerin gördüğü rüyalardan birisidir ve kişinin kendi ile alakalı durumlardan birisi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin vücudunu son derece hor kullandığına ve bununla birlikte iş hayatındaki yorgunluklarının zaman içerisinde çeşitli sıkıntıları beraberinde getireceğine delalet eder. Rüya sahibinin her ne olursa olsun artık dinlenmesi gerektiği ile alakalı bir nevi uyarıcı şekilde yorumlanan rüyalardan birisi olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Sigara İstemek

Rüya sahibinin rüyasında herhangi birisinden sigara istemesi, hayırlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi içerisinde çok istenen unsurlardan birisinin kısa bir zaman dilimi içerisinde yerine getirilerek verilen sözlerin tutulacağına ve yeni iş kapıları açacak kısmetli bir sürecin geleceğine delalet eder. Bu sürecin sonunda rüya sahibinin maddi durumunun da ciddi anlamda düzeleceği ve refaha erişeceği şeklinde de tabir edilen rüyalar arasındadır.

Rüyada Sigara Çalmak

Rüyada sahibinin rüyasında herhangi birinden ve herhangi bir yöntemi kullanarak sigara çaldığını görmesi, sıkıntılı bir sürece işaret eder ve iş hayatı ile alakalıdır. Rüya sahibine iş kariyerinde bir sorumluluğun verileceğine ve bununla birlikte bu sorumluluğun yerine getirilemeyeceğine, bu neden dolayısı ile iş hayatında çok ciddi anlamda sıkıntılı bir sürecin vuku bulması ile birlikte kovulmaya kadar giden bir süreç şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında sigara dumanı görmesi, yine sigara ile alakalı rüyaların genelinde olduğu gibi hayırlara vesile etmez. Rüyada sigara dumanı, sıkıntılı ve üzüntü dolu bir sürecin beraberinde geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş ve aile hayatında yaşanacak gelişmeler sonrasında keder ve sıkıntı dolu bir sürecin içerisine gireceğine delalet eder.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Rüya sahibinin gizli bir şekilde sigara içerken birisine yakalanması, yakın çevresinde çok sevdiği ve çok güvendiği bir kişinin dost kazığına uğrayacağına delalet eder. Bu kişiden yenilen kazığın rüya sahibinin hayatını çok ciddi anlamda olumsuz etkileyeceğine ve bununla birlikte beraberinde atılacak adımların yine sıkıntılı sonuçlar doğurarak buhran dolu bir sürecin içerisine girileceğine delalet eden rüyalar arasında yer alır.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sigara paketi görmesi demek, kısa bir zaman dilimi içerisinde eline para ya da malın geçeceğine ancak bu para ya da malın hayırlı olmadığına delalet eder. Sigara paketi ile alakalı olarak tüm yorumlar, genellikle ele geçen malın hayırlı olmadığı şeklinde tabir edilen rüyalardan birisidir.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sigara külü görmesi, hayırlara delalet eden bir rüya şeklinde yorumlanır. Uzun bir süredir altında ezildiği yüklerden kurtulmaya başlayacak olan rüya sahibinin atacağı adımlar ile yeni bir hayata bembeyaz bir sayfa ile başlayacağına ve bu anlamda kendisine yeni bir düzen kurmaya çalışacağına delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2205