Rüya tabiri ara

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada sigara dumanı görmek kişilerin uyurken bilinç altında oluşan veya kişinin oluşturduğu hayaller ışığında görülen kısa görüntülerdir. İnsanlar kimi zaman gün içerisinde ne yaşarlarsa onu rüyalarında görebiliyor hatta konuşabiliyorlar bile. Bu durum bilinç altına yer edinmiş olaylarda daha fazladır. Rüyalar, hayallerin uyanık hali gibidir. Rüyada sigara dumanı yutmak insan, rüyasında kimi zaman mutlu olur kimi zaman korku içerisinde uyanır. Nasıl ve ne şekilde uyuduğuna da bağlı bir durumdur bu.

Rüyada sigara dumanı görmek, rüyada sigara dumanı görmek çok farklı şekilde yorumlanmaktadır. genel itibariyle sigara pek iyi ve güzel durumları yansıtmaz. Bir rivayete göre rüyada sigara dumanı görmek hayra yorulmaz. Rüyada ağzından sigara dumanı çıkarmak huzur kaçıracak, kişiyi zor durumda bırakacak, maddi ve manevi sıkıntıların yaşanacağı olayların yaşanabileceğine dalalet eder. Ancak yalnızca sigaranın dumanının görmek, kişinin şanslı biri olduğuna, kısmetinin açık olmasına, evde sigara dumanı görmek yeni iş ve eş gibi durumlarının olabileceğine işarettir. Fakat bazen de boş denebilecek işlere de yorumlanabilmektedir. Kişinin boş çabasına, faydasız uğraşlarına vs. yorumlanır.

Başka bir yoruma göre de rüya da sigara dumanı yutmak yakın arkadaş, eş, dost, akrabalarınızın maddi ve manevi anlamda sıkıntı yaşadığına ve sizden yardım beklediğine işarettir. Çevrenizin zor günlerden geçtiğine veya geçeceğine de yorumlanabilmektedir.

Rüyada sigara dumanı yutmak bir başka yoruma göre de, sigara dumanı güzel işlere, bol kazanca, mutluluğa, yakın bir vakitte alınacak güzel haberlere, planlı ve düzenli bir hayat geçireceğine, istenilen kuvvet ve başarıya, kazanılan iş ve paraya, dingin ve sakin bir hayata işaret eder. Bunun yanında tam tersi de mümkün olabilmektedir. Yani ulaşılan rahatlığı yitirmeye, huzurun bozulmasına, kedere saplanmaya, üzüntüye dalalet eder.
Bu tarz yorumların yanında rüyanın nasıl görüldüğü de önemlidir. Yani rüyaya bir bütün şeklinde bakılmalıdır. Sadece sigaraya değil diğer görülen nesnelere de bakıp o şekilde yorumlamak daha sağlıklı olabilecektir. Örneğin, sigara dumanını kendiniz mi yoksa çevrenizdekiler tarafından mı görüyorsunuz? Sorusu dahi rüyanın farklı yorumlanmasına sebep olur. Ayrıca unutulmamalıdır ki rüyalar gündüz yaşanılan olayların beyninize yansımış farklı versiyonlarıdır.

Rüyada sigara izmariti görmek; maddi ve manevi sıkıntılara işaret eden bu rüya kişinin kısa süreli huzursuzluk geçireceğine, yaptığı her işte başarısız olup talihsizliklerin yakasını hiç bırakmayacağına, yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden istenmeyen bir çok olaya maruz kalacağına işaret eder. Bu rüya aynı zaman da hane içinde sevdiğiniz bir kişiyi kaybetmeye, hayattan soğuyarak herkesten her şeyden uzak duracağınıza işaret eder.

Rüyasında yanmamış ya da sönmüş sigara gören kimse yaptığı her işte titiz ve temkinli davranmalı insanların sözlerine kulak asmak yerine tecrübeli insanların bilgilerinden faydalanmalı, peşin hükümlü olmak yerine her zaman aklı ve mantığıyla hareket etmeli, doğru bildiği şeylerden şaşmayarak kararlılığını yaptığı her işte sürdürmelidir. Rüyada yanmamış sigara görmek, başka bir değişle hayırlı kısmete, hane içinde huzura ve berekete işaret eder.

Rüyada sigara söndürdüğünü görmek; rüyayı gören kimsenin tövbe ederek doğru yolu bulacağına, geçmişteki yaptığı bir çok hatalardan ders çıkararak hayatını ona göre düzene sokacağına, kendisinden yaşça ve tecrübe konusunda daha üstün bilgili, tecrübeli insanlardan iş hayatı ve sosyal hayatında öğüt alarak bir çok eksiğini gidereceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kendisini Allah yoluna adayarak bir çok konuda tövbe eder, kendisini namaza ve kurana adayarak manevi hayatın güzelliğine kavuşur.

Rüyada sigara dumanı görmek; kişinin arzu ettikleri şeylere önüne ne kadar engel çıksa da kavuşacağına da yorumlanır. Bazı rüya yorumlarında ise günlük yaşamda bazen, çevremizde olup biten olayları algılayamaz ve fark edemeyiz. Bu, ya dikkatimizin başka bir noktaya yoğunlaşması nedeniyle ortaya çıkar ya da görmemizi ya da fark etmemizi perdeleyen bir engel söz konusudur. Böyle bir durum, yani bizim için önemli olabilecek bir gerçeği fark etmemizi önleyen bir engelin varlığı, düşlerimizde ortalığı kaplayan bir duman olarak ortaya çıkar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4701