Rüya tabiri ara

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak rüyayı gören kişinin iş hayatında atacağı yeni adımlar olarak tabiri yapılır. Rüyada sigara paketi almak Ayrıca hem mesleki hem de kendi iş yerindeki pozisyonunu geliştirmek amacı ile yani ortaklıklar ile yeni yatırımlar yapması ş...

Rüyada sigara almak rüyayı gören kişinin iş hayatında atacağı yeni adımlar olarak tabiri yapılır. Rüyada sigara paketi almak Ayrıca hem mesleki hem de kendi iş yerindeki pozisyonunu geliştirmek amacı ile yani ortaklıklar ile yeni yatırımlar yapması şeklinde rivayet olunmaktadır. Rüyasında sigara aldığını gören kişi, sağlık açısından yaşanacak olan bazı sıkıntıların habercisi olabilir.

Rüyada sigara almak ama içmemek kişi rüyasında sigara alırken para ödediğini görürse, hayatında güçlü, kudretli ve kuvvetli bir konuma geleceğini de işaret etmektedir. Başka bir ulemanın yorumuna göre rüyada sigara almaya gitmek rüyayı gören kimsenin hayatı içinde atacağı yeni adımlara, ve iş yaşantısındaki yeni girişimler için bir takım harekete geçmeye karar vereceğine delalet olunmaktadır. Diğer tabirde rüyada sigara almak ve içmek rüya sahibinin şimdilerde yeni bazı planlar içinde olduğunun habercisi olmaktadır. Hatta yapılan bu yeni planlar sayesinde rüyayı gören kişinin gelecekte pek çok işinin yolunda giderek kurduğu hayallerinin gerçekleşeceğine alamet olmaktadır.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek rüya sahibinin oldukça yetenekli bir kişi olduğunu temsil ederken, aynı zamanda parasal açıdan kendisine külfeti olan kişiden uzaklaşmasına delalet olunmaktadır. Rüyada sigara içerken yakalanmak ayrıca bu rüya gören kişi için güzel kısmetlerin geleceğine, çok sıcakkanlı birisi olduğuna ve sosyal yaşamında başarılı olacağına rivayet olunur. Rüyada birinden sigara almak Rüya yorumcuları genellikle bu rüyayı görenlerin yakın zaman içerisinde kendilerini çok sevindirecek olan yeni haberler alacağına da işaret olduğunu söylemektedir. Ticaret ile uğraşan kimsenin rüyasında sigara aldığını görürse, yaptığı işlerden yüksek kazanç elde edeceğine hatta bu parayı kenara kaldırarak birikim yapacağını işaret eder. Rüyayı görenin şimdiye kadar yapmış olduğu çabaların sonucunda halk edilen paranın kazanılmasına, rüyada başkasından sigara almak büyük ganimete kavuşulmasına ve ümit edilenin üzerinde helal paranın kazanılacağına rivayet olunmaktadır.

Rüyada sigara almak ne anlama gelir? rüyasında sigara aldığını gören kişiler için bu rüya hayatlarında yapacakları yenilikler olarak haber vermektedir. Ayrıca daha önceden sağlık ile ilgili sıkıntısını atlatarak sağlığına kavuşmasına, daha güçlü ve dirayetli bir kişi olduğu yönünde rivayet edilmektedir. Çoğunlukla sigara almak hayırlı haberlerin alınacağına delalet eder. Bazende bu rüya tabirciler tarafından kişinin bilinçaltındaki yansımalar şeklinde tabiri yapılmaktadır. Kısacası rüya sahibinin hayatı için bilinçaltında düşündüklerinin bir yansıması olarak tabirini yapmaktadır.

Rüyada ölmüş birinden sigara almak rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda maddi kayba uğrayacağı yönünde de tabiri yapılır. Diğer rüya yorumcusuna göre sigara alınması gören kişinin hayatında olacak yeni güzel değişikliklerin ve yeni adımların habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı için bütün isteklerinin ve ideallerinin gerçek olacağı şeklinde yorumu yapılmaktadır.

Bazı tabirciler ise, bu rüyayı görenlerin çok yakın bir zamanda ufak sıkıntılara uğrayacağına ve sıkıntılı günlerin içine girerek bazıları ile anlaşamamazlık yaşayacağına rüyanın tabiri yapılmaktadır. Ayrıca diğer tabirde rüyada sigara paketi almak, kendisine dahi hiç faydası olmayan ve hiç bir işe yaramayan herkese karşı kötülük yapan biri ile arkadaş olup rüya sahibinin de onunla beraber kötü eylemelerde bulanacağına rivayet olunur.