Rüya tabiri ara

Rüyada Sigara Görmek – Sıkıntılı Günler Kapıda!

Ocak 20, 2020 - Okuma süresi: 12 dakika

Rüyasında sigara gören kişi için sıkıntılı günler söz konusu olabilir fakat bu süreç baki olmayacak ve bir süre sonra kişi sıkıntılarından kurtulmayı başaracaktır. Rüyada sigara görmek, yakın gelecekte rüya sahibinin sıkıntılar çekeceğini, üzüleceğini gösterir. Bu sürecin sonunda ise rüya sahibi adeta yeniden doğmuş gibi esenliğe, refaha ve huzura kavuşacaktır. Bu yüzden rüya sahibi sıkıntılı süreçte moralini fazla bozmamalı, yaşantısını pozitif bir şekilde sürdürmelidir. Eğer rüya sahibi bu sıkıntılı dönemde kendisini fazla yıpratırsa gelecekte yaşanacak güzel günlerden hak ettiği verimi alamayabilir.

Rüyada sigara içmek ise rüya sahibinin stresten arınacağına, kafa dinleyeceği bir döneme girip güzel vakit geçireceğine işaret eder. Bu süreçte rüya sahibi huzura kavuşacak ve kendisine şifa olacak bir dönem yaşama şansını ele geçirecektir.

Rüyada Başkasının Sigara İçtiğini Görmek

Rüyasında başka birisinin sigara içtiğini gören kişinin karakteri hakkında bazı yorumlar bulunur. Rüya sahibi konfora düşkün, kaliteli yaşam isteyen, estetik takıntıları olan ve her şeyin en iyisini elde etmek için çalışan, eğlence ve rahat arzusuna sahip birisidir. Kişisel ihtiyaçlarının karşılanmasını ister ve kendisine gerçek anlamda saygı duyar. Dış görünüşünün düzgün olması için gereken çabayı gösterip insanlartarafından beğenilmeyi önemser.

Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek ise rüya sahibinin yurt dışına giden bir akrabasından ya da dostundan son derece güzel haberler alacağına işaret eder. Kişi bu haberler ile birlikte başarılarla dolu bir sürece girecektir ve bol kazanç elde etmeye başlayacaktır. Kazanç ve başarı sayesinde rüya sahibi çevresindeki diğer insanlara iş imkanı tanımaya başlayacak, etrafındaki insanların istihdamını sağlayacaktır.

Rüyada sevgiliyi sigara içerken görmek de farklı bir anlama sahiptir. Rüya sahibi, birlikte olduğu kişiyle arasındaki güveni tam anlamıyla sağlayacaktır. Bu kişi ile rüya sahibi arasında herhangi bir sır kalmayacak ve bu da bağların güçlenmesine, ilişkide sevginin tamamen hakim olmasına olanak tanıyacaktır. İki partner de artık daha mutlu hissedecek ve ilişki yolunda ciddi adımların atılmasıyla birlikte hayırlı ve iyi karakterli bir çocuk sahibi olunacaktır.

Rüyada Sigara Çalmak

Rüyasında sigara çaldığını gören kişi, iş yaşantısında birtakım sıkıntılarla karşılaşabilir. Rakipler yüzünden rüya sahibinin işleri aksayabilir, üzerinde uzun süredir çalışılan kimi projeler bu aksaklıklara bağlı olarak askıya alınabilir ve bu durum rüya sahibinin işsiz kalmasına, bir geliri olmadığı için cepten yemesine sebep olabilir.

Eğer rüyada çalınan sigara anneden temin ediliyorsa bu durum sevilen bir akrabanın isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Bu isteğin gerçekleşmesiyle birlikte aile ortamında mutluluk hakim olacaktır.

Rüyada Sigara Yediğini Görmek

Rüya sahibinin işlerdeki yoğunluk yüzünden uzun süredir kendisini yorgun hissettiğine ve bu yorgunluk yüzünden kendisinden beklenmeyen hareketler sergilediğine işaret eder. Rüya sahibi işin verdiği stres ve yorgunluğa bağlı olarak karakterini yansıtmayan hareketler içerisine girebilir ve etrafını şaşırtabilir. Bu noktada kendini toparlaması ve çevresinden gelen uyarıları dinlemesi gerekir. Ayrıca gerekirse kafasını toplamak için işe bir süre ara verip tatile çıkmak da onun için iyi bir çözüm olacaktır.

Eğer kişi rüyasında başka birinin sigara yediğini görüyorsa yakın arkadaşına işle alakalı konularda yardımda bulunabilir. Arkadaşı rüya sahibinin destekleri sayesinde iş hayatında önemli adımlar atabilir ve sorunlarından kurtulabilir.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Rüyasında sigara içerken yakalandığını gören kişi, çok sevdiği bir kişinin ihanetine uğrayabilir ve bu sebeple büyük bir üzüntü yaşayabilir. Ayrıca eğitim ya da işle alakalı bir tartışmanın ortasında kaldığı için kendisini kararsız ve mutsuz hissedebilir.

Eğer kişi iş arayan biriyse arzu ettiği işe girmek için büyük bir emek gösterecektir fakat herhangi bir sebep yüzünden bu arzusunu gerçekleştiremeyecektir. Bu yüzden rüya sahibini neşesiz günler bekliyor.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüya sahibi kendisini birtakım sıkıntıların içerisine sokabilir. Bu yüzden maddi açıdan bazı zorluklar yaşanabilir. Rüya sahibi kendi kaynaklarıyla birlikte aileden gelecek destekleri de kullanarak işin içerisinden çıkıp düzlüğe kavuşmak isteyecektir. Fakat bu çaba olumlu bir sonuç getirmeyecektir. Arzu edilen geri dönüş yine alınamayacaktır. Dolayısıyla rüya sahibi için talihsizliklerin olduğu, arzu edilen şeylerin gerçekleşmediği bir sürecin kapıda olduğunu söylemek mümkün.

Rüyada Sigara İzmariti Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı durumlara düşeceğini gösterir. Kişi sağlıkla alakalı problemlerle uğraşmak zorunda kalabilir, doğru zamanda doğru hamleleri yapamadığı için iş ya da eğitim hayatında bazı sıkıntılar yaşayabilir, ekonomik anlamda gücünü kaybedebilir. Bu sıkıntılarla dolu süreçte rüya sahibi hayatın her şeye rağmen devam ettiğini anlamalı ve enerjisini çok düşürmeden yoluna devam edip bir çıkış yolu bulmak için çalışmalıdır. Aksi halde daha kötü şeylerle karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Sigara Söndürmek

Rüya sahibinin kötü başlayan bir işte pes edip havlu atacağına işaret eder. Kişi bu iş yüzünden gereksiz yere kaynaklarını harcayacak, yanlış bir yola girmiş olacak ve bu yüzden negatif durumlarla karşı karşıya kalacaktır. Şanssız bir döneme girecek olan rüya sahibi verdiği sözleri tutmak istese de tutamayacak, bazı hastalıklarla karşılaşacak, sevdiklerinden kötü sözler işitecek ve vefasızlıklarla karşı karşıya kalacaktır.

Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin sevdiği insanla ayrı düşeceğinin de habercisi niteliğindedir.

Kimi yorumculara göre ise rüya sahibi sevmediği bir işte çalışmak zorunda kalabilir.

Rüyada Sigara Atmak

Rüyada sigara attığını gören kişi, kısa bir zaman sonra sıkıntılı bir olayla karşılaşabilir. Bu sıkıntı hayatın herhangi bir noktası ile alakalı olabilir. Rüya sahibinin iş yaşantısında, eğitim hayatında işler ters gidebileceği gibi aşk ya da aile yaşantısıyla alakalı da kimi problemler yaşanabilir. Rüya sahibi bu süreçten en az zararla ayrılmak için soğukkanlı davranmalı ve olaylara çözüm bulmak için mantıklı bir bakış açısıyla yaklaşmalıdır.

Rüyada Birinden Sigara Almak

Rüyasında sigara aldığını gören kişi yeni girişimler için bazı adımlar atmaya karar verecektir. Kişi artık içerisinde olduğu durumdan tam anlamıyla memnun olmadığı için daha iyi şartlarda yaşamak isteyecektir ve bu yüzden yeni bir karar alıp planlarını gerçekleştirmek için adım atacaktır. Bu kararlar hayatın herhangi bir alanı ile alakalı alınabilir. Kariyer değişikliği, aşk hayatı, başka bir şehre taşınma gibi durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyasında sigara dumanı gören kişi için pek hayırlı yorumlar yapılmaz. Sigara dumanının sıkıntı, keder ve üzüntüye işaret ettiğine inanılır. Bu bağlamda rüya sahibi hayatında sıkıntıların hakim olduğu bir sürece girebilir. İş hayatında, ailevi meselelerde ya da sağlıkla alakalı konularda bazı problemlerle karşı karşıya kalabilir. Bu problemler yüzünden morali bozulabilir, yaşam enerjisini kaybedebilir.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyasında sigara paketi gören kişinin eline haram para ya da mal geçebilir. Kişi haksız kazanç elde edebilir ve bu yüzden hayırlı olmayan bir mala sahip olabilir.

Eğer kişi rüyasında sigara paketini yerden aldığını görüyorsa istemeden yaptığı bir hata yüzünden pişmanlık duyacaktır. Kişi, yakın gelecekte bazı başarısızlıklar yaşayacak ve hayırlı olmayan bir paraya konduğu için bunun pişmanlığını hissedecektir.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüyasında sigara külü gören kişi için yakın gelecekte yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Rüya sahibi son dönemde canını sıkan her ne varsa bunlardan teker teker kurtulup yeni başlangıçlar yaparak kendisine huzurlu bir ortam oluşturmaya çalışacaktır.

Eğer kişi işiyle alakalı bir huzursuzluk yaşıyorsa iş ortamındaki huzursuzluğu bitirmeye çalışacak ya da iş değiştirip farklı bir ortama giderek kendisine yeni bir sayfa açacaktır.

Aynı durum ikili ilişkiler için de geçerlidir. Rüya sahibi canını sıkan insanlarla olan problemini çözdüğü takdirde beyaz bir sayfa açıp yeni ilişkilere yelken açacaktır.

Rüyada Tütün Görmek

Yaşamda bazı karışıklıklar olacağına, düzenin bozulup ortaklığın biteceğine işaret eder. Rüya sahibi bu dönemde önemli zorluklar yaşayabilir, yaşadığı sıkıntılar yüzünden yıpranabilir. Zira bu sorunları çözmek hiç de kolay olmayacaktır. Geçim sıkıntısı ve aile içi problemler söz konusu olabilir. Bu noktada rüya sahibi aile içindeki birliği sağlamak için soğukkanlı olmalı ve geçim sıkıntısını bitirmek için yeni bir yol aramalıdır.

Rüyada Puro İçmek

Rüyada puro içmek; korku veya güven eksikliği ile başa çıkmak için bir bağımlılığı tasvir edebilir. Alkol gibi yorumlanan sigara da dikkati toplama sırasında korkuları da engeller. Bu sigara ya da puro bağımlılığı; bazen yakın arkadaşa, dosta göstergedir, çünkü puro stresi karşılamak için bir yardımcı imgedir.

Rüyada Puro Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağına, tatsız haberler alıp üzüleceğine işaret eder. İş yaşantısında karşılaşılacak kimi sorunlar yüzünden rüya sahibi hayal kırıklıkları yaşayabilir ve bu hayal kırıklıkları yüzünden mutsuz ve depresif hissedebilir. Zarardan kurtulmak adına borç almayı tercih edebilir ve borçlu olmanın getirdiği psikoloji yüzünden huzursuz bir ruh haline bürünebilir.

Rüyada Birinin Sigara Vermesi

Rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili yenilikler yapacağını gösterir. Mesleki açıdan farklı bir pozisyona girilebilir. Eğer rüya sahibinin bir şirketi varsa yeni ortaklıklar söz konusu olabilir ve farklı alanlara yatırım yapılabilir.

Eğer rüya sahibi verilen sigarayı alırsa bu durum sağlığın kötüye gideceğine yönelik bir haberci olarak kabul edilir.

Rüyada Birinin Sigara İstemesi

Rüya sahibinin ailesindeki bir ferdin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Bununla beraber verilen sözlerin gerçekleşmesi, hayırlı iş kapılarının açılması da mümkün olacaktır. Bu sayede rüya sahibi ve ailesi hayırlı ve bol kazanç elde edecek ve rahat bir nefes alacaklar. Parasal açıdan tüm sıkıntılar sona erecek ve iş hayatında rüya sahibi kendisini daha mutlu hissedecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

315

Rüya Sitesi Linkleri