Rüya tabiri ara

Rüyada Sıcak Su içmek Görmek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada sıcak su içmek, rüya insanların bilinçaltına yerleşmiş olayların uyku sırasında çok hızlı olarak kendini belli eden olaylar bütünüdür. Rüyalar kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kimi insanlar rüyalarında sıradan ve anlaşılmaz olaylar bütünüyle karşı karşıya kalırken, kimi insanlar ise rüyalarında daha çok kabus adı verilen kötü rüyalar ile karşı karşıya kalır. Rüyalar farklı farklı yorumlanabilir ve kısmen veya tamamen yada hiç olmayacak şekilde anlamlar kazanır.

Rüyada sıcak su görmek , gören kişi hiç hayırlı bir rüya görmemiş demektir. Kişiyi çok sıkıntılı günlerin geleceği ve sık sık göz yaşı dökeceği günlerin kendisini beklediği anlamına gelmektedir. Rüya gören kişinin göz yaşı dökeceği haberlerin geleceği ve çok üzüleceği anlamını da taşımaktadır. Kişi yakın zamanda çok efkarlanacağı ve dertleneceği anlamı da alır. Rüya gören kişiyi iş hayatından ve sosyal hayatından edeceği ve sıkıntılı günlerin kendisini beklediği anlamları da çıkarılabilir. Rüya gören kişinin ailesi ile sorunlar yaşayabileceği ve yakın çevresi ile çok zor günler geçireceği de tabirler arasındadır.

Eğer rüya gören kişi rüyasında sıcak su görüp bu suyu içer ise bu hayırlı bir olgu değildir. Maddi ve manevi açıdan sıkıntılı günler geçireceğine ve eve kapanarak sosyal yaşantıdan düşeceğine ve bunalıma sürükleneceğine işarettir. Rüya sahibinin melankolik günler geçireceği çok aşikardır. Aynı şekilde rüya gören kişi rüyasında sıcak suyu döküyor ise, bu o kişinin dini görev ve vazifelerini tam anlamıyla yerine getirdiği ve zamanında yaptığına yorulur. O kişi tam anlamıyla kulluk görevlerine çok sadık olduğuna yorumlanır.

Bu rüyayı gören kişi hak yolundan ayrılmaz ve bu şekilde hayatına devam edeceği anlamı çıkarılır. Eğer rüya gören kişi rüyasında sıcak suyu kaynak, olarak görüyor ise, dertlerine çare arayan fakat çareyi, farklı yerlerde aradığına, bu dertlerine aradığı çareleri kısa zamanda doğru yerlerde aramaya başlayacağına işarettir. Bu rüyadan sonra rüya sahibi dertlerine çare bulan ve mutlu biri olacağına da yorulur.

Rüyasında kişi sıcak su görüp o sıcak su ile yıkanıyor ise, rüya sahibinin kurtuluşa ereceğine yorulur. Rüya gören kişinin çektiği azap varsa ondan kurtulacağına, endişeleri ve korkuları bulunuyor ise onlardan arınacağına işarettir. Rüya gören kişinin sonunda aradığı huzura kavuşması anlamına da gelmektedir. Rüyasında kişi sıcak su görüp o su ile abdest alıyor ise, rüya sahibinin zar, zor da olsa hayallerine kavuşacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca emek harcamadan hiç bir şeye sahip olunmayacağı anlamı da taşımaktadır.

İlk paragrafta da anlattığımız gibi rüyalara fazla anlamlar katılmamalıdır. Rüyalar rüya tabircileri tarafından yorumlanmalı ve o şekil de rüyalara anlamlar yüklenmelidir. Şunu da unutmayın hiç bir rüyanın tamamen yorumunu yansıtacağı anlamı da taşımaz. Rüyaların yorumları sizin hayatınıza aynen gireceği anlamına da gelmez, fazla sıkıntıya veya şüpheye düşmenize hiç gerek yoktur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5556