Rüya tabiri ara

Cover Image

Şeytanı

Ekim 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Şeytanı Görmek

Rüyada şeytanı görmek, hayırlara vesile olmayan rüya başarısızlığa, zayıflığa, ardı arkası kesilmeyen yanlışlara, kişinin zaaflarına yenik düşmesine yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, nefislerine yenik düşerek Allah katında günah sayılan yanlış işler peşinde ilerleyerek kendi hatalarının kurbanları olurlar. Rüyasında şeytanı gören kimseler, ona karşı zayıflıklarını belli ederek kendilerini suça sürükleyecek ve gaflete düşürecek bir çok yanlışı yaşayarak görürler. Şeytanı görmek, rüyası manevi olduğu kadar gerçek yaşamı da ele alır. Bu rüya da örnek teşkil eden şeytanı sembolü, çevrenizde size zarar vermek isteyen düşmana yahut cilveli, dikkat çekici bayan olarak ta gösterilir. Bu rüya toplumdaki saygınlığınızı yitirmeye, sevdiğiniz kimselerin sizden uzaklaşmasına, maddi külfete uğramanıza yorul maktadır. Şeytanı görmek, ifadesi insanlar tarafından horlanıp, dışlanmaya, bulunduğunuz yeri terk etme durumuna gelmeye, geçmişinizle geleceğiniz arasında köprü kurma noktasına geleceğinize ifade edilir.

Rüyada Şeytanı İnsan Kılığında Görmek

Rüyada şeytanı insan kılığında görmek, bu rüya hayra yorumlanmadığı gibi şerre yaşanılacak kötü günlere, size ve ailenize zarar getirecek düşmana işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, çevrelerine karşı duyarlı olmalı dostum dediği her kesi hanesine sokmamalıdırlar. Rüyada şeytanı insan kılığında görmek, gaflete ve yenilgiye düşmeye, iftiraya maruz kalmaya, insanların ayıplamasını sebep olacak yersiz hatalarda bulunmaya ifade edilir.

Rüyada Şeytanı Yenmek

Rüyada şeytanı yenmek, bu rüya etrafınızda gölge gibi dolaşan, her fırsatta size zarar vermeye çalışan, menfaatçi, hilekar kimselerden kurtulacağınızı, bu sayede hiç bir engele maruz kalmadan yaşayacağınızı gösterir. Rüyasında şeytanı yendiğini gören kimse, geleceğine umutla bakarak, korkusuzca hayallerinin ve umutlarının peşinden gider. Şeytanı yenmek, rüyası manevi olarak ta secde etmeye, Allah’ın hikmetine, rızkı hayırlı yollarla aramaya, umuda ermeye işaret eder.

Rüyada Şeytanı Boğmak

Rüyada şeytanı boğmak, şeytanı boğmak rüyası, iş hayatınızda her geçen gün daha da yüksek mevkilere ulaşmaya, zaferi ve başarıyı elde tutmaya, gücü ve kudreti yakalamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi yada kişiler, hayalleri ve hedefleri doğrultusunda yaşayarak inandığı her türlü yolda ilerleme amacını kendilerinde görürler.

Rüyada Şeytanı Öldürmek

Rüyada şeytanı öldürmek, şeytan öldürmek, rüyası hayra işaret olup gören kişinin hayatına yön verecek kendisi için hayırlı olacak kimselerden yardım göreceğine yorumlanır. Rüyada şeytan öldürmek, gücü ve kudreti elde tutmaya, başarılı hayata yön vermeye, hem kendiniz hem de aileniz için hayırlı olanı yapmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3293

Rüya Sitesi Linkleri