Rüya tabiri ara

Cover Image

Şeytan

Ekim 10, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Şeytan Görmek Ne Demek?

Rüyada şeytan görmek, rüyada görülen şeytan şer olarak bilinip size zarar vermek isteyen yaşamınızın bir çok karesinde yer almış düşmana yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, açgözlü, insanların mutluluğunu istemeyen, insanların acı çekmesinden haz duyan, kötümser çevreye sahip olurlar. Bu rüya bazen de gören kişinin kötü huylu, içten pazarlıklı, kıskanç kimse olduğunu gösterir. Şeytan rüyaları şehvetin ve fenalığın simgesi olduğu için rüyayı gören kimsenin çevresine karşı oldukça duyarlı olması gerektiğini bildirir. Şeytan rüyaları kimi zaman da sağlığa, maddi güce, kişinin her türlü derdinden zahmetsiz şekilde kurtulacağını da işaret eder. Rüyada şeytan görmek, hane içinde sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, hatalı günahlar işleyerek Allah’a olan kulluğunuzu yok saymaya delalet edilir. Rüyada görülen şeytan başka bir değişle işlerinizin bozulacağına düşmanlarınızın olacağına ve şer işlere gireceğine yorumlanır. Şeytan rüyası, ayrılıklara, Allah’a itaat olmaktan uzak durmaya, haram yemeye, şeytanın kötülüklerine boyun eğerek insanların rızklarını yok saymaya delalet eder. Rüyada şeytanla konuştuğunu görmek, şeytanın kötülüklerine boyun eğerek Allah’ı tealanın hüküm kıldığı vesveseleri hiçe saymaya, mevlanın hak sunduğu rızka şükretmek yerine aç gözlülüğü tercih etmeye yorumlanır.

Rüyada Şeytan Taşlamak

Rüyada şeytan taşlamak, hayırlara vesile olan rüya kişinin her türlü külfetten ve kötülükten sıyrılarak hayatını Allah’ın çizdiği yolda huzur içinde sürdüreceğini işaret eder. Şeytan taşlamak, rüyaları genelde düşmana işaret ettiği için kişinin ticari hayatında kendisine rakip gördüğü kimselerden zarar görmeden sıyrılma şansını bulacağını yorumlar.

Rüyada Şeytanla Konuşmak

Rüyada şeytanla konuşmak, şeytanla konuşmak, rüyası her anlamda uğursuzluğun işareti olarak görülüp kişinin düşmanlarına karşı kin gütmesine yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, Allah yolundan uzaklaşarak içinde yaşattığı kin ve nefretle yoluna devam eder. Rüyasında şeytandan bir şey aldığını gören kimse, düşmanının kötülük yapmasına izin verdiği gibi şeytana bir şey verdiğini gören kimse ise hayırlı yoldan uzaklaş amacına yönelir.

Rüyada Şeytan Olduğunu Görmek

Rüyada şeytan olduğunu görmek, bu rüya Allah’ın kulu olmaktan İslamın güzelliklerinden uzaklaşmaya, kötülüğe yönelmeye, ilerde pişmanlık duyulacak birbirinden üzücü olaylar yaşamaya yorulur. Rüyasında şeytan olduğunu gören kimse, insanlara zarar vererek er ya da geç amacına ulaşarak zafer elde etmenin haksız sevincini içinde yaşar.

Rüyada Şeytan Öldürmek

Rüyada şeytan öldürmek, şeytan öldürmek, rüyası zafere, haklı yönde kazanılacak başarıya, rızkınıza göz diken, size ve hanenize zarar vermeye çalışan kişilere bertaraf etmeye işaret eder. Rüyasında şeytan öldürdüğünü gören kimse, amellerine er ya da geç ulaşarak haklı kıldıkları davalarında murada erme şerefine nail olurlar.

Rüyada Şeytan Kılığında İnsan Görmek

Rüyada şeytan kılığında insan görmek, bu rüya kişinin çevresindeki insanlara karşı düşüncelerinde haklı çıktığını bu anlamda sevdiği kimseleri koruma şansını elde ettiğine yorulur. Rüyasında şeytan kılığında insan gören kimse, büyük yanılgıya ve tedirginliğe düşerek olumlu gözlerle baktığı işlerde başarısızlığa sürüklenir.

Rüyada İçine Şeytan Girdiğini Görmek

Rüyada içine şeytan girdiğini görmek, bu rüya gerçeği yansıtmayan, asılsız bir çok olayı yaşantınıza getirerek bir çok konuda başarısız olacağınızı gösterir. Rüyasında içine şeytan girdiğini gören kimse, çevresine karşı eski sakinliğini ve saygısını yitirerek insanlara ağza alınmayacak hareket içerikli söylemlerde bulunu

Rüyada Evde Şeytan Görmek

Rüyada evde şeytan görmek, bu rüya hanenize giren asılsız iki yüzlü dosta işaret eder. Bu kişiler insanların ekmeğinde ortak olup onların mutsuz olmaları için her türlü kötülüğe yönelebilen şuursuz kimselerdir. Rüyada hanede şeytan görmek, bazen de hanede yaşanılacak hastalığa, maddi sıkıntılara, geçim derdine, kazançlarınızı günden güne daha da zorlaştıracak durumlara düşeceğinize tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Birini Şeytan Olarak Görmek

Rüyada tanıdık birini şeytan olarak görmek, gerçeklerle yüzleşmek anlamı taşıyan rüya kişinin tanıdığına inandığı aslında tanımadığı kimse tarafından her anlamda zarar göreceğini gösterir. Rüyada tanıdık birini şeytan olarak görmek, bazen de o kimseden kötülük görmeye, kişinin oyunlarına maruz kalmaya keyfinizi kaçırmaya işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

508

Rüya Sitesi Linkleri