Rüya tabiri ara

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada sevmediğin birini görmek kişinin insanlar üzerinde kolayca hâkimiyet kurabilen, hırslı ve çalışkan biri olduğuna ve bu nedenle düşmanlarına asla fırsat vermeyeceğine, büyük başarılara imza atacağına, yaptığı her çalışmada ortaya çok iyi işler...

Rüyada sevmediğin birini görmek kişinin insanlar üzerinde kolayca hâkimiyet kurabilen, hırslı ve çalışkan biri olduğuna ve bu nedenle düşmanlarına asla fırsat vermeyeceğine, büyük başarılara imza atacağına, yaptığı her çalışmada ortaya çok iyi işler çıkaracağına, kendisini kıskanan ve arkasından iş çevirenlerin ise hiçbir kötülük yapamayacağına, ellerinin boş kalacağına işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Hamile Görmek

Rüyada sevmediğin birini hamile görmek kişinin kendisinden hoşlanmayan insanlar üzerinden bazı işler yapacağına ve başarılı bir şekilde noktalayacağına, büyük bir maddi gelir elde edeceğine, çevresini genişleteceğine ve iyi yerlere geleceğine işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin düşmanı olarak gördüğü biri ile ortak bir işe gireceğine ancak çok karlı çıkacağına da delalet eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Dövmek

Rüyada sevmediğin birini dövmek rüya sahibinin işine hâkim biri olduğuna ve kendisine rakip olan kişilere üstünlük sağlayacağına, sunduğu fikirlerin işleri daha iyi bir noktaya çıkararak rüya sahibini ön plana çıkaracağına, karşısına çıkacak büyük iş fırsatlarına, kişinin yüzünün güleceği, mutluluk dolu günlere işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Öldürmek

Rüyada sevmediğin birini öldürmek kişinin iş hayatında rakip olarak gördüğü birine bir faydasının dokunacağına tabir edilir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, rüya sahibine düşmanlık besleyen kişilerin bir işe gireceğine ancak bu kişileri zarar etmekten kurtaracak kişinin rüyayı gören kişi olacağına ve onlara büyük bir ders vereceğine işaret eder.