Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Ocak 17, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada sevgiliyle öpüşmek hayırla yorumlanan rüyalar arasındadır ve yorum yapılmadan önce rüya içindeki diğer sembollerle birlikte analiz edilmesi gerekir. Rüyada öpüşmeyle ilgili şeyler görmek; yalnızlık, yoksunluk hissi, kendini eksik hissetme ve elde edemediği isteklerine dair bilinç altındaki bastırılmış duygu ve düşüncelerin rüya aracılığı ile dışa vurmasıdır. Sevgiliyle öpüşmek bir çok rüya tabircisi düşmana galip gelmeye yorumlasa da bu rüyanın günümüzdeki yorumu; kişinin hayatındaki güzelliklere yada hayal kırıklıklarına, özlemlerine işaret eder.

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, bu rüya bir çok şekilde tabir edilmiştir. Rüyayı gören kişinin sevgilisinden gelecek mutluluğa, hayırlı habere ve sevgiliden gelecek iyiliğe rivayet edilir. Rüya sahibinin bekarsa ve sevgilisi varsa onunla çok mutlu olacağına, iyi ve güzel günler  paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden yardım göreceğine tabir edilir.Rüyayı gören kişi eğer evliyse o zaman  bu rüya sonrasında eşiyle yaşayacağı huzurlu günlere yorum edilir. Bu rüya oldukça huzur ve mutluluk içinde sevgiliyle beraber sürecek uzun hayata tabir edilmiştir.

Rüyada sevgiliyi öpmek muradın gerçekleşmesine, hayallerine kavuşmaya, evlilik teklifi almaya veya sevdiği kişi ile evlenmeye delalet eder.Bazen de kişinin sevgi ve şevkate ihtiyaç duymasına, şehvet içeren duygularını, dünyevi zevklerini sembolize eder.

Rüyada sevgiliyi öperken görmek beklenmedik müjdeli bir haber almaya, işsiz biri için; iş teklifine veya işe başlayıp geçimini temin edeceğine, ticarette kazançlı günlere, hasta bir kimse için; şifa bulup iyileşmeye, öğrenci için; sınavında başarılı olacağına tabir edilir.

Rüyada sevgiliyle öpüştüğünü görmek sevdiği kişiyle hayırlı bir evlilik yapmaya, mutlu bir birlikteliğe, sağlam dostluklar kurmaya, iş hayatında yeni gelişme ve fırsatlara, mevki sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle öpüşmek büyük fırsat yakalamak ve bu fırsatı kaçırmadığınız takdirde çok mutlu olmaya yorumlanır. İş veya kariyer hayatında beklenmedik bir anda karşınıza çıkan bir fırsat sizi çok şaşırtabilir. Özellikle de hayallerinize yönelik bir fırsat olabilir ve çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyle öpüşürken birinin görmesi kurmuş olduğu sağlam dostluklara, kaybettiği haklarına yeniden sahip olacağına, yeni iş projelerinde söz sahibi olmaya ve isabetli kararlarından dolayı maddi kazanç elde ederek, mutlu olmaya, ihtiyacı olan kimselere yardımda bulunacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin seni dudaktan öptüğünü görmek ulaşmak istediğiniz hedeflerinize ulaşacağınıza ve başkalarına da faydalı olacak işler yapacağınıza yorumlanır. Başkaları sizin adınızdan çok büyük övgüler ile bahsetmeye başlayabilirler. İç sıkıntılar teker teker azalmaya başlar.

Rüyada sevgiliyle dudaktan öpüşmek zor bir süreçten geçiyorsanız tez zamanda rahata erişirsiniz. Eğer çok büyük görev ve sorumluluklarınız varsa ve insanların sizden beklentileri yüksekse, karşılığını vereceksiniz. Hiç kimse sizden mağdur olmaz fakat artık başkalarına karşı sorumluluklar biter.

Rüyada sevgiliyle yanaktan öpüşmek uykularınızı kaçıran ve sürekli duygusal olmanıza sebep olan sorunların aşılmasına ve gönül rahatlığına yorumlanır. Özellikle de manevi yönden sizi rahatsız eden bazı problemleri geride bırakabilirsiniz. Birinden gelecek iyilikle birlikte üzüntüler son bulur.

Rüyada sevgiliyi boynundan öpmek size destek olan bir erkeğin bu desteği çekmesine ve tavrının değişmesine yorumlanır. Onun size karşı olan bu tavrına anlam vermekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi ensesinden öpmek başkaları tarafından ön yargılı düşünceler yüzünden mağdur olmak demektir. Size karşı ön yargıları olan kişiler olabilir. Bu sebeple de bir takım haksızlıklara uğrayabilirsiniz. Sizi bencil bulan kişiler de olabilir. Özellikle iş hayatında bazı fırsatlar elinizden kaçabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi alnından öpmek süreçten geçmek ve sabır edilen her ne varsa sonunda selamete erişmeye yorumlanır. Bir süredir eliniz kolunuz bağlı olan ve bir şey yapamadığınız bir konuda artık bir şeyler yapabilirsiniz. Sonunda önünüzdeki engeller rotadan kalkar. Üzerinizde baskı varsa da biter.

Rüyada sevgiliyi yanağından öpmek zamanında harcadığınız emeklerin karşılığını almaya başlamaya, çabaların boşa gitmemesine ve artık rahata erişmeye yorumlanır. Özellikle de üzerinizdeki sorumluluklar ortadan kalkar. Kendiniz için bir şeyler yapabilir, sonunda maddi açıdan da kendinizi daha özgür hissedebilir, özgürce harcamalar yapabilirsiniz.

Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü gören kişinin sevdiği kişi ile birlikte hayal ettiği hayatı yaşayacağına ve bu hayat içerisinde gönlünden geçen ne varsa olacağına yorum edilir.Rüyada Sevgiliyi Öpmek, rüyada sevgiliyi öpmek son derece güzel bir rüyadır. Bu rüyada sevgililer arasında olan son derece saygılı bir muhabbet olduğuna yorum edilir.Rüya sahibinin özel hayatının her geçen gün daha iyi olacağına, sevdiği insanla duygusal zamanlar yaşayacağına yorum edilir. Bu rüya sonrası sevgilisinden alacağı güzel habere ve evlilik teklifi gibi bir haber alacağına tabir edilir.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile alakalı olarak kötü bir haber alınacağına tabir edilir.

Rüya sonrası eski sevgili ile ilgili bir söz işiteceğine rivayet edilir. Rüya gören kişinin düşünmediği bir zamanda bu kişiyle görüşeceğine yorum edilmiştir. Ayrıca rüyada görülen eski sevgili ile alakalı kapanmayan konular olduğunu ve bununla alakalı tekrar o kişiyle görüşmeye yorum edilir. Yada eski sevgiliye karşı içinde olan özlem ve hasretin büyüdüğünün habercisi olacaktır.

Rüyada Sevgiliye Sarılarak Öpmek,rüya sahibinin hayalini kurduğu bir kişi ile gerçek aşkı yaşayacağına ve bu kişi ile saadet içinde yaşayacaklarına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin kısmetinin açık olduğuna ve şanslı olduğu için hep iyi insanlarla karşı karşıya kalacağına yorum edilmiştir

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2465