Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgiliyle Evli Olmak

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada sevgiliyle evli olmak aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, esenliğe kavuşulacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına rivayet eder.

Ortaklık ya da evliliklere imza atabilir, sizden daha iyi konumda bir partner bulabilir ya da farklı kültürlerden gelen veya yabancı uyruklu kişilerle ilişkiler veya işbirlikleri kurabilirsiniz.

Rüyada evli bir erkekle sevgili olmak hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisini başkasıyla evli görmek parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, çalıştıkça da allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine tabir olunur.

Rüyada evli biriyle sevgili olduğunu görmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evli olan eski sevgiliyi görmek hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisinin başkasıyla evli olduğunu görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya tabir olunur.

Rüyada sevgilisini evli görmek çok büyük kısmetlere sahip olacağına, büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilisini evli görmek aksiliklerin aşılacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evli biriyle sevgili olmak aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, şansının kendisinden yana olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2252