Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada sevgiliyi öpmek, Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret eder. Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek, yakın zamanda beklediği haberin geleceğine ve mutluluğunun artacağına yorumlanır. Rüyada sevgiliyi öpmek sarılmak, her şeyi kendi iç dünyasında yaşayan bu kişinin, biraz zaman ve sabır ile sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyada sevgiliyi boynundan öpmek, özlem ve hasret duyduğu kişiden gelecek olan güzel habere işaret eder.

Eğer rüyayı gören kişi bekarsa ve bu rüyada öptüğü kişi hoşlandığı kişiyse, bu rüya yakın zamanda hayırlı bir kısmeti çıkıp evleneceğini gösterir. Bu evlilik hayırlı bir kısmetle yapılıp uzun yıllar sürecek mutlu ve huzurlu bir beraberliğin de başlangıcını oluşturur. Bu evlilikten aynı zamanda hayırlı evlatlar dünyaya gelecektir. Eğer rüya sahibi evliyse, eşine duyduğu aşk tazelenecek ve eşiyle birbirlerini ilk günkü gibi sevmeye ve tekrardan aşık olmaya başlayacaklardır. Bu aşkın tazelenmesinin ardından yuvalarında mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeye devam edeceklerdir.

Rüyada sevgiliyi alnından öpmek, iffetli, duygusal, merhametli ve cesur bir kişiyle yaşayacağı ilişkiye tabir edilir. Rüyada sevgiliyi dudaktan öpmek, dünya malına meyil etmeye ve dünya nimetlerine kavuşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada sevgiliyi gözlerinden öpmek, bu kişiyle yaşayacağı birliktelik de uzun yol kat ettikten sonra, ailelerin anlaşmazlığı sonucunda tartışmaların arasında kalacaklarına ve ilişkilerinin zedeleneceğine işaret etmektedir. Rüyada sevdiği erkeği öpmek, yaşadığı sorunların biteceğine, hanedeki huzursuzluğun sona ereceğine işaret eder. Rüyada sevdiği kızı öpmek, iş ve özel hayatında alınacak kararların, geleceğe dair iyi yönde aşama kaydetmesine yorumlanır. Rüyada sevgilisinin arkadaşını öpmek, ilişkisinde yaşayacağı hayal kırıklığına ve üzücü olaylara işaret eder.

Rüyada sevgilisine öpüp sarıldığını görmek, Hayalini kurduğu ve çok istediği gerçek aşkı bulacağına işaret eder. Rüyada sevgiliyi öpmek sarılmak, gönül ilişkisinde kalbine eş değerde birini bulmaya, deyim yerindeyse huyu huyuna, suyu suyuna, bir kişi ile uyum içinde olacaklarına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek, yakın zamanda beklediği haberin geleceğine ve mutluluğunun artacağına yorumlanır. Rüyada sevgiliyi yanaktan öptüğünü görmek, iki tarafında iyi niyetli, ve temiz kalpli olduklarına ve ilişkilerinin uzun süreceğine işaret eder.

Rüyada sevgiliyi boynundan öpmek, özlem ve hasret duyduğu kişiden gelecek olan güzel habere işaret eder. Rüyada sevgiliyi boynundan koklayarak öptüğünü gören kimse, Rüyayı gören kişinin özel hayatında her şeyin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada sevgili tarafından öpülmek, sevdiği kişiyle romantik, duygusal ve güzel zamanlar geçireceklerine yorumlanmaktadır. Rüyada sevgiliyi öpmek istemek, uzun zamandan beri aradığı mutluluğa kavuşmaya ve huzurlu bir yaşam sürmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, Rüyayı gören kişinin sevgilisinden gelecek olan güzel bir habere veya uzun zamandan beri beklediği teklife rivayet edilir. Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü görmek, hayır ve iyiliklere işaret etmektedir. Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü gören bir kimse, zor günlerinde sevdiği insandan göreceği desteğe yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek, Rüya sahibinin eski sevgilisinden bir haber işiteceğine işaret eder. Rüyada eski sevgilisiyle öpüştüğünü görmek, mazideki günlerin gözünde canlanacağına ve eski sevdiği kişi ile tekrardan karşılaşmasına rivayet edilir.

Rüyada sevgiliyle dudaktan öpüşmek, Rüya sahibinin aşk yaşadığı kişiyle aynı şeyleri konuşmaya işaret eder. Rüyada sevgilisiyle dudaktan öpüştüğünü görmek, hayatındaki insanla bir ömür boyu mutlu mesut yaşayacaklarına yorumlanmaktadır. Rüyada sevgilisiyle dudaktan öpüşmek istemek, tutkulu bir aşk yaşamaya ve birbirlerine sadık kalacaklarına rivayet edilir.

Kişi ile sıkı bir bağ kurulacağına ve samimi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi bu kişiyle her saniyesini birlikte geçirir ve yediği içtiği ayrı gitmez. Bu kişi hayatında değilse de tanıştıktan sonra aralarından su sızmayacak bağları hiç kopmayacaktır. Kız ya da erkek fark etmeden bu kişiyle aralarında oluşacak sıkı dostluk bağı, iyi günde de kötü günde de geçerli olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinde bu rüya bağın kuvvetine dair şekliyle yorumlanır.

Rüyayı gören kadın ise yakın zamanda bir talibi çıkacak ve hayırlı bir evlilik yapacak demektir. Bu evlilik ömür boyu sürecek hayırlara vesile olacak mutlu bir birliktelik olacaktır. Eğer gören kişi erkekse bu rüya hem evlilik hem iş anlamına gelir. Karşısına hayırlı bir insan çıkıp onunla evlenecektir ve ayrıca eşi sayesinde yapacağı atılımlarla yükselecek ve başarılı da bir iş hayatı olacaktır. Bu şekilde kişi hem güzel bir yuva kurmuş olacak hem de başarılı bir iş hayatı kuracaktır.

Rüyada sevgiliyle öpüşmek sevgilisiyle iyi geçim halinde olacağına işaret eder. Ayrıca ilişkileri de sevgi ve saygı çerçevesi içinde ilerleyecektir. Rüyayı gören kişinin sevdiğiyle bir ömür mutlu olacağına, rüya sahibinin de, birlikte olduğu kişinin de birbirlerine karşılıklı olarak tutku ve aşkla bağlı olduklarına ve de birbirlerine ömür boyu sadık kalacaklarına alamet eder.

Rüya sahibinin özel hayatının her geçen gün gitgide daha iyi olacağına ve onun sevdiği kişi ile romantik, duygusal ve güzel zamanlar geçireceğine ve de onunla iken aradığı mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Aslında rüya sahibinin ruh halinin kötü olduğunu ve dertleşmek için birilerine ihtiyacı olduğunu da simgeler. Rüya sahibinin uzun süredir hayalini kurmakta olduğu gerçek aşkı yaşayacağı kişiyi bulacağına ve onunla birlik ve uyum içinde hayatını devam ettireceğine rivayet edilir. Kısaca bu rüya gönül işlerinden yana şanslı olmaya yorulmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1362