Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada sevgiliyi aldatmak rüya sahibinin hayatını birleştirmeyi düşündüğü bir insanı aldattığını görmesi pek hayır olarak nitelendirilmektedir. Bu rüya sahibi son samanlarda yapmış olduğu hatalar çevresindeki insanların hoşuna gitmemektedir.

Rüyada sevgilisini aldattığını gören kişi manevi hayattın da bir takım hatalar içerisine girdiğine, yapmış olduğu bu hatalardan tövbe ederek dualarını eksik etmemelidir. Kimi rüya tabircilerini göre rüyada sevgilisinin kendisini aldattığını görmesi iş ve ticaret hayatında ciddi başarılar alacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada aldatmak hileye, düzenbazlığa, hak yemeye rivayet edilmektedir. Rüyada sevgilisini aldattığını gören kişi eğer evleneceği kişiyi rüyasında başka bir bayanla aldattığını görüyor ise değer verdiği insanı yaralayacağına, ona yalan söyleyeceğine ancak bu yalanın kısa süre sonra ortaya çıkacağından dolayı kendisini seven insanın pişman olacağına, yaşamış oldukları birliktelikten utanacağına kendisine değer veren ailesi ve sevdiğinin yapmış olduğu hareketlerden dolayı kendisine kırgın olacağına rivayettir.

Bir kimse rüyasında eğer evli ve rüyasında eşini aldattığını görüyor ise bu durum pek iyiye rivayet edilmez. Eğer rüya sahibi memursa idari amirleri tarafından cezalandırılacağına, bir kısım sıkıntılı işlere gireceğinden dolayı kınanarak, bulunduğu makamdan atılacağına rivayet edilmektedir. Bir kısım rüya tabircileri ise evli birinin eşini aldattığı görmesi ticaret ve iş yaşamında girmiş olduğu işlerde çevresinde bulunan kişilerden kaynaklı olarak ciddi anlamda zarara uğradığına veya uğrayacağına, çevresindeki insanların kendisine dost görünerek arkasında kuyusunu kazmasına rivayet edilmektedir.

Rüyada evlenmek üzere olan nişanlı veya sevgilisini başka bir erkek veya kadınla aldattığını gören kişi günahkar işlerle uğraşan kişilerle bir araya geldiğini, zararlı arkadaşların peşine takılarak günah işlediğine, Allah katında günah olarak bildirilen durumlara günahını bile bile gittiğine rivayet edilmektedir.

Bu rüya sahibi girmiş olduğu sıkıntılı işler, yanlış dostluklar, girdiği günahlar dan dolayı kafası sıkıntıdan kurtulamayarak bütün aksi işlerin başına geleceğini görecektir. böylesi bir rüya gören kişinin sık sık tövbe istifada bulunmasında fayda bulunması gerekmektedir

Rüyada Sevdiği Kocasını Aldatmak

Rüya sahibi normal hayatta çok sevdiği kocasını aldattığını görmesi rüya tabirciler ince çok sıkıntılı bir durum olduğu olarak ifade edilmektedir.

Rüya içerisinde kocasına sadık olmayarak bir hayat yaşadığını gören bir eş daha önceden yapmış olduğu hatalardan dolayı yalanlarının gün yüzüne çıkacağına, ailesi üzerinde ciddi sıkıntılar çekeceğine rivayet edilmekte olup yaptığı yanlışlıklardan kaynaklı elim pişmanlıklar çekeceğine rivayettir.

Rüyada sevdiği eşini aldatan kişi içine sinmeyen bir hataya girdiğini, nefsinin kurbanı olacağı bir işe kalkacağından dolayı çevresinin gözünde değer yitireceğine rivayettir. Özellikle rüyada sevdiğini aldattığını gören kişi kesinlikle ama kesinlikle hatalarından dolayı tövbe ederek, ibatede sarılmalı, bol bol sadaka çıkarmalıdır.

Rüyada sevgiliyi aldatmak psikolojik yorumu rüyada aldatmak, gerçekte olduğu gibi hiç güzel olmayan bir durumda kalınacağı anlamına gelmektedir. Kişi rüyasında aldatan kişi ise bilmeden ya da bilerek bir kimseleri incittiği ve bu durumun o kişiler tarafından hala unutulmadığı anlamındadır. Bir başka yorumculara göre; Allah’ın uygun görmediği davranışlarda bulunmuş olmaya, bir işaret olarak kendini muhakeme edip yanlışlara düşünmeye ve düzeltmeye yönelmeye gerekmektedir. Rüyasında kendi değil başkalarının aldattığı gören kimse; tanıdığı biri ise bu kişini kendine zarar verici harekette bulunduğu ya da bulunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Aldatan Kadın Görmek
Kişiler tanıdık olmayan kişiler ise bu başa birtakım husumetler gelebileceği ama bunlara kolayca başa çıkılacak zorlukta olunduğu ve hayırlı şekle ulaşacağını bildirmektedir. Başkalarının kendini aldattığını görmek engelleri aşıp huzura kavuşmak anlamına gelmektedir. Birtakım insanların birbirlerini aldattığı ama kendini bu noktadan uzak bir şekilde görmek, hayırlı yollara ulaşmak için başkalarına göre değil kendi iç alemine yönelmeye işarettir. Aldatan kişi olmamak her durumda en hayırlı işlere vesile olur, o kişi olmak ise hareketlerini gözden geçirmeye işaret eder.

Rüyada Aldattığını Görmek
Kişinin çalıştığı işte başarısız olacağına elindeki imkanları, fırsatları kaçıracağına işarettir. Pişman olduğu gören kişi sıkıntılarından kurtulacağına yeni iş ve eğitim fırsatlarıyla karşılaşacağına, devlet dairesinde önemli makamda iş bulacağına, sevdiği kişiyle mutlu bir yuva kuracağına işarettir. Rüyayı gören kişi evliyse alacağı bir kararda olumsuz sonuçlar göreceğine, daha önce yaptığı bir kötülük ile yüzleşeceğine, haksız yere birinin kalbini kırmış üzmüş olabileceğine işarettir.

Rüyada Aldatan Adam Görmek
Kişiyle yuva kurduğunu gören kişi uzun zamandır çektiği sıkıntılardan uzaklaşıp, rahata ereceğine, küslük çektiği kişilerle barışacağına işarettir. Eşini arkadaşı veya komşusuyla görmek kötü huylarının olduğuna, başkalarının hakkına girdiğine, haksız yere kazanç elde ettiğine işarettir. Çocuğu veya hasta birini aldatmak başınıza gelecek kötü işlere, sevdiğiniz birinden kötü haber alacağınıza beklenmedik bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak
Kötü yolda olduğunun ve daha da kötüye gideceğinin bir işareti olarak yorumlanır. Sevdiği bir kişiden şüphe duyan veya aşırı kıskançlık duygusu yaşayan kişilerde psikolojik etkilenme durumu yüzünden bu tür rüyalar görme durumu olabilir.

Rüyada Eşini Aldatmak
Rüya sahibinin kendisi için iyi olmayan bir girişimde bulunarak bu durumdan büyük bir zarar ile ayrılacağına ve oldukça zor günler geçirerek ev içinde huzursuzlukların çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin aldığı kararlar neticesinde büyük bir stres ve gerginliğin ruh halinde hasıl olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin karşına yakın zamanda bir fırsatın geçeceği ancak bu fırsatı iyi değerlendiremeyeceğine de rivayet eder.

Rüyada Aldatmaktan Vazgeçmek
Rüya sahibinin büyük bir hatadan döneceğine ve zarar görmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda yakın zamanda kişinin karşısına çıkacak iki seçenekten doğru olanı seçerek doğru yolda ilerleyeceğine ve bu noktada mutluluk bulacağına delalet eder. Doğru eş ve arkadaş seçimi yaptığına ya da yapacağına işarettir. Rüya yapılan bir yanlıştan geri dönerek doğru yolun bulunması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Aldatmakla Suçlanmak
Kişinin kara bir iftira ile karşı karşıya kalacağına ve bu durumdan baş ağrısı çekeceğine delalettir. Rüya sahibinin yakın bir çevresinde gizli bir düşmanının olduğuna ve bu kişinin sevdikleri ile arasına girerek huzursuzluk çıkarmaya çalışacağına delalettir. Kişi eğer bu rüyayı görüyor ise çevresinde ki insanlara daha temkinli yaklaşması gerektiği söylenir. Rüya sahibinin bu iftiradan kurtulmak adına her zaman inandığı yoldan ilerlemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Aldatan Birini Görmek
Rüya sahibinin çevresinde kem gözlü bir kadın ya da erkek düşmanın olduğuna işarettir. Eğer aldatan kişi erkek ise kişinin çevresinde ki erkeklerden zarar göreceğine delalettir. Eğer rüyada ki kişi kadın ise bu noktada çevresinde ki kötü niyetli bir kadının kem gözlerine maruz kalarak nazara uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde ki bir olaya kayıtsız kalarak ileride bu duruma üzüleceğine delalettir.

Rüyada Aldatmaya Çalışmak
Kişinin manevi huzurdan uzaklaşarak dünyevi zevklere ve dünyevi işlere kendini kaptırması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir işte ya da bir ilişki de maneviyatı unutarak maddi yönden kendini güçlendirmeye çalışması şeklinde yorumlanır. Kısa bir zaman içinde rüyayı gören kişi bunu fark ederek düzeltmeye çalışacak ancak çevresinden bu desteği göremeyerek uzun süre aynı yolda ilerleyecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5660