Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgilinin Ölmesi

Kasım 25, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada sevgilinin ölmesi bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalacağınıza ve bir süre hesapta olmayan sorunlar ile uğraşmaya yorumlanır. Özellikle de özel hayatınızda bazı planlarınızı erteleyebilirsiniz. Mesele sevgiliniz ile evlenme planlarınız varsa maddi engeller olabilir. Ya da aileleri ikna etmek konusunda uzun süre çaba gösterebilirsiniz. Her leyin yolunda gideceğiniz tahmin ederken ve çok mutluyken bir anda hevesiniz gursağınızda kalabilir.Yıllardır görmediğiniz biri ile karşılaşabilirsiniz ve yeniden hayatınıza girebilir, biten bir ilişki de yeniden başlayabilir. Yarım kalan bir arkadaşlık ya da aşk tekrar gündeme gelebilir. Sizi heyecanlandıracak bir takım haberler alabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek güven sorunları yaşamak ve sizi inciten bazı şeyler yaşamak demektir. Mesela sevgilinize karşı bir takım şüpheler duymaya başlayabilirsiniz, ona karşı güveniniz sarsılabilir.Sevgilinizin sizden bir şeyler gizlediğine ve yakın zamanda bunu ortaya çıkmasına yorumlanır. Bunlar pembe yalanlar da olabilir. Onun sevgisinden şüphe duyabilirsiniz.Sevgilinizin sizi bir konuda zor ikna etmesine, onunla ilgili aklınıza bir takım şüpheler girmesine yorumlanır. Özellikle de evlilik konusu gündeme gelebilir. Onun sizi bu konuda ikna etmesi biraz zaman alabilir. Maddi engeller ya da aileler yüzünden endişeleriniz olabilir. Bazı aile üyeleri sizi zorlayabilir.

Rüyada sevgilinin öldüğünü duymak ve ağlamak ilişkinizde boş yere kuruntu yapmaya ve haksız yere sevgilinizi suçladığınızı öğrenmeye yorumlanır. Sevgilinizi bir konuda yanlış anlayabilirsiniz. Aslında çevresinde kıskandığınız biri varsa konu bununla da ilgili olabilir. Üçüncü şahıslar yüzünden ilişkiniz zarar görebilir.

Rüyada sevdiğinin öldüğünü görmek aşk hayatında aradığınız mutluluğun size çok yakın olduğuna yorumlanır. Bir anda duygularınız değişebilir ve hayatınıza giren kişi ile birlikte tabularınızı yıkabilirsiniz. Özellikle de evlenmek istemeyen kişiler için bu rüyanın anlamı aşık olup evlilik kararı almak ve herkesi şaşırtmak demektir. Bekar olanlar evlenecekleri insanla tanışarak hem ailelerini hem de yakın çevrelerini şaşırtabilirler. Hatta bu süreç sizin için bir hayli zor olabilir, aile fertlerini ikna etmek için bir hayli çaba harcamanız gerekebilir.

Rüyada sevgilinin öldüğü haberini almak ilişkinizde sürpriz bir olay yaşamak, sevgilinizin sizin mutlu olacağınız bir sürprizi olmasına yorumlanır. Size güzel bir haber de getirebilir. Ortak bir hayaliniz gerçek olabilir. Sevgiliniz ile aranızı açmak isteyen kişiler varsa bu kişiler ilişkinizi kabul ederler.Hayatınıza yeni bir insanın girmesine ve birlikte ortak bir gelecek hayali kurmak, aile kurmak isteğine yorumlanır. Eski sevgiliniz tamamen geçmişte kalır, artık onun düşünmek yerine hayatınıza giren kişi ile birlikte bir yuva kurmanın heyecanı sarabilir.

Rüyada sevgilinin öleceğini öğrenmek özel hayatınızda sizi üzen ve engel olan şeylerin ortadan kalkmasına, artık daha mutlu olmaya yorumlanır. Sevgiliniz yüzünüzü güldürecek şeyler yapabilir, size verdiği değeri hem size hem de ailenize ispatlayabilir. Aileniz bu ilişkiyi bilmiyorsa, öğrenmeleri olasıdır.

Rüyada sevdiği birinin öldüğünü görmek ve ağlamak bu rüya hayatınızda belirli bir dönemin sonuna ermekte oldu­ğunun güvencesini verir ve sizin için tamamen yeni bir fırsat alanının açıldığını doğrular. Rüyada sevdiğinin öldüğünü görmek Kendinizi geçmişten ayırarak yeni bir geleceğe adım atma özgürlüğüne sahip olursunuz. Bu rüyayı gerçek bir ölümün ön sezisiymiş gibi düşünmek ilgi çekici olsa da, bu genelde yanlıştır. Olası bir ölümle ilgili endişe duymak yerine, sizin için açılan yeni olanakları düşünmeli ve onları ha­yatınızı zenginleştirmek ve geliştirmek için nasıl kullanabilece­ğinizi tasarlamaksınız.

Rüyanızda, sevdiğiniz birinin ölümünü görmeniz, belirli bir ya­şam biçiminin sonunu ve yeni bir yaşamın başlangıcını temsil eder. Bu, sevdiğiniz birinin öleceğini haber veren bir rüya değildir. Birisi hakkında bir rüya gördüğünüzde, bu kişi genelde kendi kişilik özelliklerinizden birini temsil eder. Sevdiğiniz bu kişi uyanık yaşantınızda cana yakın ve şefkatli ise, siz ne kadar cana yakın ve şefkatli olduğunuzu düşünüyorsunuzdur. Sevdiği­niz kişi sorumluluk sahibi ve yetenekli ise siz kendi kabiliyet ve sorumluluklarınızı sorguluyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin rü­yada ölmesi, sahip olduğunuz bu belirli özelliğin bir şekilde dönüştürüldüğüne işaret eder.

Rüyada sevdiğinin öldüğünü duyup ağlamak bu dönüşüm genellikle, uyanık yaşantınızda eski alışkanlıklardan kurtularak yeni yaklaşımlara merhaba demenizi sağlayan temel bir değişimin sonucudur. Bu tip rüyalarda sahne sıklıkla bir mezarın başıdır çünkü saygılı bir şekilde geçmişinizi gömüp yeni bir geleceğe doğru ilerlemek.

Rüya bir hastanede geçiyorsa, sevdiğiniz kişiye sağlıksız bir biçimde bağımlısınız ve uyanık yaşantınızda daha fazla sorumluluk alıp kendinize güvenmeniz gerekiyor demek­. Sevdiğiniz kişinin hala hayatta olduğunu fark etmenin sevin­ç, bağınızın yeniden doğduğuna, yenilendiğine ve onlarla daha güçlü bir bağ kuracağınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4989

Rüya Sitesi Linkleri