Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Konuşmak

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle konuşmak herkes için çok hayırlı olacak işler yapmaya ve sevilen biri olmaya yorumlanır. Sizi yanlış yola sürüklemek isteyen insanlar bu emellerine ulaşamazlar. Kişi doğru yoldan şaşmaz. Eğer yapılan bir takım hatalar varsa da bunları tez zamanda telafi edebilir, haksızlıkları da giderebilirsiniz.Sevgilinin eski sevgilisiyle konuşmak size karşı yapılan yanlışlar biter, siz de hatalarını telafi ederek sevdiklerinizin gönlünü kazanabilir, hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin sevgilisini görmek yalan bir insana yorumlanır ve bu insan sizin hakkınızda da olur olmaz sözler edip moralinizi bozabilir. Ayrıca boş laf yapıp dolduruşa getirmeye çalışan birileri olabilir. Boş laf yapan kişilerin her sözüne kanmamaya gayret edin.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle telefonda konuşmak kısmetinizin çok açık olduğuna ve gelecek günlerde temiz kalpli bir insan ile tanışacağınıza yorumlanır. Bekar olanlar evlilik için hazırlıklara başlayabilir. Evliler için de yeni bir kazanç kapısına yorumlanır.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle mesajlaşması duygusal yönden sizi zorlayan olaylardan kurtulmaya ve hayatınızdaki karmaşanın bitmesine yorumlanır. Artık ev ve iş yaşantınızda her şey yoluna girmeye başlayabilir. İkilemde bulunduğunuz bir konuda doğru seçimi yapabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle barışması gelirinizin bol olacağına ve maddi yönden endişeye girmemeye yorumlanır. Bir yere toplu borcu olan kişiler bu yere borçlarını tez zamanda kapatırlar. Elinizde daha fazla para kalır, ertelenen eksikleriniz varsa bunları giderebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini özlediğini görmek çok iyi yerlere gelmek ve çalışan kişiler için iş hayatında yüzünüzün gülmesine, kariyerinize doğru yön vermeye yorumlanır. Size doğru seçimler yapmanızda faydası olan kişiler olabilir.

Rüyada sevgilimin eski sevgilisine döndüğünü görmek bir işe girişmek olarak yorumlanır. İş hayatında ortak plan ve projeleriniz olan insanlar ile birlikte başarılı olabilirsiniz. Özellikle hane içerisinde bir yakınız ile yapacağınız ortaklık ki tarafı da memnun edebilir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini öptüğünü görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve tez zamanda gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır. Sizi üzmeye çalışan kişiler varsa bu isteklerine ulaşamazlar. Hane içinden aile içine karışan kişiler kendi dertlerinden sizin ailenizle uğraşacak zamanları olmaz

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini ağlarken görmek bekar olanlar zengin biri ile nikah masasına oturabilirler. Evli olanların da eşlerinin gelirleri artabilir. Evinizde ekonomik yönden gün geçtikçe rahatlayabilir, daha iyi koşullara sahip olabilirsiniz.

Rüyada sevgilimi eski sevgilisiyle birlikte görmek duygusal yönden etkileyen bir olayın çözülmesine, üzüntülerin bitmesine yorumlanır. Bir türlü anlaşmaya varamadığınız insanlar varsa, yakında anlaşma sağlanır ve herkes istediğini alır. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisine yazdığını görmek hayatınızda sorunları gidermeye ve karmaşadan kurtulmaya, her şeyi düzene sokmaya yorumlanır. Bazı görevlerinizi tam zamanında teslim edebilir, kriz anlarını çok iyi yönetebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisine sarıldığını görmek parasal engeller yüzünden bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayal ve istekleriniz varsa, gelecek günlerde parasal engeller ortadan kalkar. Maddi hedeflerinize ulaşabilir ve isteklerinizi tez zamanda gerçekleştirebilirsiniz

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle evlendiğini görmek çok çalışarak ve zahmetle elde edilen başarıya yorumlanır. İş hayatında zorluklar aşılır, huzurunuzu bozan insanlar varsa abu kişiler ile aranız düzelir. Eğer bir süredir iş girişiminde bulunmak istiyorsanız, yeni bir iş kurmanız için şans sizden yana olur. Size destek veren insanlar olabilir

Rüyada sevdiğin kişiyi eski sevgilisiyle görmek yakınlarınız ile iyi anlaşacağınıza ve dertlerden kurtulmaya yorumlanır. Parasal bir takım meselelere canınız sıkılıyorsa, yakında çözüm bulunur. Borcu olan kişiler de düze çıkarlar, kazancınız sizi memnun etmeye başlayabilir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle mesajlaştığını görmek misafir ağırlamaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile mutlu bir olayı kutlayabilirsiniz. Sizi sevip sayan dostlarınız ile sık sık bir araya gelmeniz de olasıdır. Yalnız olan kişilerin arkadaşları çoğalır, sosyal olanakları artar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4504