Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgilinin Babasını Görmek

Şubat 22, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada sevgilinin babasını görmek sizin bu kadar açık sözlü ve içi dışı bir insan olmanız, yanlış anlamalara neden olabilir ve dedikodunuzu yapan kişilere işaret eder. Birileri arkanızdan sizinle ilgili bazı dedikodular yapıyor olabilirler. Bu kişileri tespit etmeli ve onlarla bir şeyler paylaşırken daha temkinli olmalısınız.Yakında bir tartışmaya tanık olabileceğinizi ve bu tartışma sizinle ilgili olabileceği gibi etrafınızdaki kişilerden aileniz, arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz olabilir. Tartışma genel anlamıyla can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalmanız anlamına gelmektedir. Ayrıca etrafınızda kıskanç ve sizi çekemeyen kişilerin olduğu yorumuna da varabilirsiniz. Bu tartışma sizinle ilgili olmayabilir aynı zamanda sevdiklerinizden biriyle ilgili bir kavga haberi alacağınızı da göstermektedir.

Rüyada sevgilinin babasıyla tanışmak başınıza gelmesi yüksek ihtimal olan can sıkıcı olayların ardından sizleri daha huzurlu günlerin beklediğine yorumlanır. Yüksek bir hedefi olan kişiler, şu anki durumdan daha ısrarcı olmalılar. Kendi hedeflerinden bir an bile şaşmadan, tüm engellere rağmen hedefledikleri yolda ilerlemeliler.

Rüyada sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak uzun zamandan beri beklediği haberi almaya da işaret edebilmektedir. Bu kişi aynı zamanda niyetine uygun olarak bir yolculuk da yapabilir.

Rüyada sevgilinin babasıyla konuşmak sıkıntılarından tez vakitte kurtularak, iç huzuru tam bireyler haline gelecekler. Kendiniz ve aileniz için dilediğiniz bazı şeyler gerçek olacak.

Rüyada sevgilinin babasının kızdığını görmek kişinin çektiği tüm sıkıntıların biteceğine ve aşk hayatında mutlu olacağına işaret eder ve ayrıca kişinin ev değiştireceği ve taşındığı yerdeki komşuları ile arasının iyi olacağı ve güzel günler geçireceği anlamına geliyor.

Rüyada sevgilinin babasına sarılmak yakın zamanda gelecek kısmetleri ile de alakalıdır. Kişiler yakın bir dönemde gerek işlerinde gerekse bireysel hayatlarında başarıya erişebileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada sevgilinin babasıyla tartışmak kişinin karakterinin zayıf olduğu ve menfaati için her türlü entrikayı yapabileceği ne yorumlanır. Bu kişinin bu tavırlarından dolayı çevresinde hiç bir arkadaşı kalmadığı anlamına gelir. Bu kişiye zaman verip kendisinin doğru yolu bulması gerekiyor.

Rüyada sevgilinin babasının elini öpmek genellikle özel hayatta çok güzel gelişmelerin sizleri beklediği anlamına gelir.

Rüyada sevgilinin babasının öldüğünü gören kişi birkaç ay süre ile atacakları her adımda ve alacakları her kararda çok temkinli olmalılar. Kesinlikle aceleci kararlar almamalı ve kararlarınızı danıştığınız insanlara çok dikkat etmeli, seçici olmalısınız.

Rüyada eski sevgilinin babasının eve gelmesi iş ile ilgili bir gelişmeye işaret ediyor. Tecrübeli bir yakınınızdan alacağınız tavsiyeler üzerine gelecekte size bir iş kapısı açılacak. Bu işi sizde kurabilirsiniz bir yakınınızla ortakta girişim yapabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin babasıyla sohbet etmek kendi yaşantınız da ömrümüzün uzun olacağını ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizi işaret eder. Sonucun bu olması genel anlamda iyi bir şeydir.

Rüyada eski sevgilinin babasıyla kavga etmek çalışan ve kendi işinin sahibi olan bireylerin çalışma arkadaşları ve ortak iş yaptıkları insanlardan ilerleyen günlerde zarar görebilme ihtimaline yorumlanmaktadır. İş hayatında rakipleriniz sizi maddi yönden bir zarara uğratmak isteyebilirler. Hatta işinizden bile olmanıza neden olacak tuzaklar peşinde olabilirler.

Rüyada sevgilinin babasını hasta görmek size kin besleyen bir insanın en ufak hatanızı kolladığına işaret eder. Sizin tek bir hatanız veya vereceğiniz bir açık bile bu kişiyi harekete geçirecektir.

Rüyada sevdiğin kişinin babasını görmek şaşkın bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelirken diğer yandan cimri bir insan olduğunuz anlamına da gelmektedir. Eli sıkı maddi konularda çevresine kesinlikle taviz vermeyen bir yapıda olmanız sizi bazı konularda üzebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2596