Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgilinin Ayrılması

Mayıs 29, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Sevgilinin Ayrılması rüyayı gören kimsenin dost sandığı kendisine yakın gördüğü kişilerden göreceği maddi sıkıntıya ve darbeye işaret eder. Bu rüya güvenilmemesi gereken kişilerin varlığı ile açıklanır. Rüya sahibi çok sevdiği, güvendiği, sırtını dayadığı her şeyden üstün tuttuğu bir arkadaşından zarar görecek ve aslında inandığı şeylerin boş olduğunu anlayacaktır. Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek bazen de iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi erkekse şansı açılacak, kadınsa bu rüya, insanlarla olan iletişiminin bazı fikir çatışmaları nedeni ile bozulmasına yorumlanır.

Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek; düzenli giden iş hayatınızın bazı sebeplerden dolayı sekteye uğrayacağına, maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağınıza, hane içinde küçük sebeplerden dolayı sorunlar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek aynı zaman da üzücü, can sıkıcı olayların gelişmesine ve kişinin duygusal yönden yaşayacağı bunalımları işaret etmektedir. Bu rüya genel olarak ayrılıklara, hayal kırıklıklarına, yorumlanır.

Rüyada sevgili tarafından terk edilmek görmek; bu rüya gerçek anlamını ifade etmekle olup kişinin çevresinden uzaklaşıp sakin bir hayat kuracağı herkesten her şeyden uzak kalacağı bir yaşantı sağlayacağına işaret eder. Rüyada terk edilmek ya da edildiğini görmek aynı zaman da zorlanarak hak edilen iyiliğe, uğraş vererek kavuştuğu mülke, bir kişiden yardım isteyerek umduğu güce, yenilgiden sonra hasret duyduğu toplu paraya yorumlanır.

Rüyada ayrılık acısı çekmek; rüyayı gören kimsenin basit bir şeyden dolayı büyük stres ve sıkıntıya gireceğine küçük olan şeyleri abartıp dayanılmaz hale getireceğine bu halleri yüzünden ailesiyle olan bağlarının kopacağına işaret eder. Rüyada görülen ayrılık acısı aynı zaman da uğraşlarının sonunda ulaştığı daha iyi bir hayata, umudunu yitirdikten sonra özlediği az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek özlediği yüksek mertebeye, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği haysiyete, sıkıntılarının sonunda beklediği nimete işaret eder.

Rüyada sevgiliden ayrılık haberi almak; rüyada ayrılık haberi aldığını gören kişi iş hayatında ve özel hayatında bazı tatsız olaylarla karşı karşıya kalacak huzuru bozulacak yaptığı bütün işler başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Rüyasında ayrılık haberi alan bir kimse çevresinde ki kişilere karşı temkinli yaklaşmalı attığı adımlarda dikkat etmeli hanesine girip çıkan kişilere karşı eşini uyandırmalıdır. Ayrılık haberi aynı zaman da kişinin büyük bir günaha ortak olacağına ya da hak yolunu terk edeceğine işaret eder.

Rüyanızda sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmeniz, genel olarak hayra alamet etmektedir. Rüya sahibine verilecek olan müjdeli bir habere ve uzun zamandır çözülemeyen işlerin sonuçlanmasına delalet eder. Rüyasında evli olan bir çiftin ayrıldığını gören kişi ise birinin yakınında olan birinin günahını almış ya da hakkında yanlış düşüncelere kapılmış demektir. Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek ise, ilişkinin ilerleyen zamanlarında çiftin evleneceklerine, hayatları boyunca mutlu ve mesut bir hayat süreceklerine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisinden ayrıldığını gören ve ağlayan kişi, sevindirici bir haber alacak demektir. Aynı zamanda sevgiliden ayrılmak ve ağlamak, birlikte olunan kişinin hayırlı biri olmadığına, bir takım yalanlara ve hileye başvurarak sevdiği kişiyi kandıracağına alamet eder. Şayet kişi gerçekten sevdiğinden ayrıysa, onunla ilgili sevindirici bir haber alacak demektir. Ayrı değil ise bu rüya kişinin hareketlerine dikkat etmediği takdirde, ayrılık habercisi de olabilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4582