Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgilinin Askere Gittiğini Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Sevgilisinin Askere Gittiğini Görmek, Rüyada asker şan, şeref, mertebe, yükselme ve terfi gibi anlamlara gelir. Ancak bazı rüyalar da bilinç altına yerleşen korku ve endişelerden kaynaklanır. Böyle bir rüya gören kişinin, gerçek hayatta bir sevgilisi varsa ve gerçekten askere gitti ise yada gidecek ise, rüyayı gören kişinin bilinç altı olduğu düşünülmektedir. Rüyada sevgilinin asker olması bu nedenle rüyanın da bir anlamı yoktur. Ancak rüyada sevgilisinin askere gittiğini gören ancak gerçek hayatta askerlik ile ilgili bir durumu olmayan bir kişinin rüyası yoruma açıktır ve kısa süre içinde hayatında olumlu gelişmeler olacağı anlamına gelir. Ancak bu her durum da aynı yorumu ifade etmez. Çünkü rüyada görülen diğer nesneler de olayın akışını ve yorumunu değiştirebilir. Bu nedenle rüyayı bir bütün olarak ele alınmalı ve parça parça anlamlar yüklenmemelidir.

Rüyada sevgilinin asker olduğunu görmek gören bir kişi gerçek hayatta askerliğini yapmış ise, sevgilisinin devlet dairesinde bir işe geçeceğine ve karşısına bir çok iş imkanı ve yeni fırsatlar çıkacağına işaret eder. Rüyasında sevgilisinin askere gittiğini ve bu nedenle ayrılmak zorunda kaldığını gören bir kişi, çok yakın bir zaman içinde mutlu bir haber ile birlikte sevgilisi ile evlenir ve kısa bir zaman içinde kendi düzenlerini kurarlar.

Rüyasında sevgilisinin askere gittiğini ve orada ordu içinde sevgilisini üniformalı olarak gören bir kişi, çok yakın bir zaman içinde sevindirici bir haber alır. En çok arzu ettiği muradına kavuşur. Hayalleri gerçekleşir. Kısa zaman içinde eline çok yüklü bir miktarda para geçer ve bu parayı geleceğine yatırım yaparak değerlendirir. Aynı zamanda Sevgilisini asker kıyafeti ile gören bir kişinin eğitim hayatı başlar ve okul ile olan ilişkileri sıklaşmaya başlar.

Rüyada sevgilinin askerden izne geldiğini görmek günlük hayatta korkuları giderek artar. Gereksiz evhamlar nedeni ile kendisini de çevresini de üzdüğüne işaret eder. Rüyasında sevgilisini askere gittiğini ve orada öldüğünü gören bir kişi, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder. Rüyasında sevgilisinin askere gittiğini ve askerden kendisine mektup yazdığını gören bir kişi, sevgilisi ile evlenmesi için bir takım zorlukların olduğunu ancak bu zorlukları adım adım aştıklarına işaret eder.

Rüyada sevgilinin askerden döndüğünü görmek gerçek hayatta iş ararken bol kazançlı ve çok hayırlı iş karşısına çıkacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17162