Rüya tabiri ara

Rüyada Sevgili Yapmak

Temmuz 17, 2019 - Okuma süresi: 20 dakika

Rüyada sevgili yapmak bu tarz rüyaları genelde bekar kişiler görür. Evli kimseler içinse aşkın muhabbetin artması demektir. Eğer kişinin eşinin sevgilisini görüyorsa, bu kafa karışıklığı ve güvensizlik olarak yorumlanır. Tatsız tartışmaları alamet eder. Sevgilisi olmayan bekar kişiler için ise yakın zamanda gelecek olan kısmetlerin olduğu ifade edilir. Rüyada sevgilinin olduğunu görmek, mutlu bir hayata ve şehir değişikliği yapılacağına tabir edilir.

Rüyada sevgili yaptığını görmek bekar kimseler için kişinin yaşamına renk ve heyacan katan biri ile tanışıp evlilik yolunda ilerlemesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayırlı ve güzel bir kısmet ile tanışmalarına vesiledir. Görülen bu rüya evli kimseler için kişinin eşinin ilgisi ile mutluluk yaşamasına ve kız evlat sahibi olmaya delalet eder. Rüyada sevgili yapmak ve öpmek aynı zamanda bu rüyayı görenlerin müjdeli havadisler alıp süpriz gelişmeler yaşamasına yorulur.

Rüyada sevgili yapmak ve gezmek, kişinin hayır dolu bir yıl geçirmesine bolluk ve bereketin kişi ile beraber olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin mutluluk yaşayacağı bir olayın olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin sıkıcı, gergin ruh halinden kurtulup tekrar yaşama sevinci kazanması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada sevgilin olduğunu görmek rüya sahibi için farklı anlamlar içermek ile beraber rüyada görülen sevgili yüzü asık ve sinirli ise kişinin hakkında çıkan dedikodulara karşı zayıf durumda kalmasına işaret eder. Görülen rüyada sevgilinin yüzü güleç ve mutlu ise huzur dolu günlerin yakın olmasına ve ani olarak alınan evlilik kararına yorulur.

Bir erkeğin rüyasında bir kadınla sevgili olduğunu görmesi, kadının sevdiği biriyse müjdedir ve güzel gelişmelerin olacağına alamettir. Ama kadın sevmediği biriyse onun tarafından kendisi hakkında kötü sözler edildiğine ve karalanmak istediğine yorulur. Bir kadının rüyasında bir erkekle sevgili olduğunu görmesi, erkeğin beğendiği ve iyi bildiği biriyse iyi niyetli bir insandan yardım göreceğine, erkeğin gerçek hayatında hiç anlaşamadığı ve hazmedemediği biri olmasıysa kendisine o kimseden gelecek zarara, haksızlığa ya da iftiraya delalettir. Kişinin hemcinsi ile sevgili olduğunu görmesi, karşılaşacağı bir durumdan veya yaşayacağı bir olaydan çok etkilenmesi demektir.

Rüyada arkadaşla sevgili olmak, rüya sahibinin görmüş olduğu arkadaşının iyi ve temiz yürekli biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin görmüş olduğu kişi ile bir ömür dost olarak kalmasına delalet eder. Aynı zamanda bu kişiye karşı duyulan sevgi ve saygıya tabir edilmiştir.

Rüyada hoşlandığın kişinin sevgilin olması gerçek hayatta da onun sizden hoşlanması ve duygularınıza karşılık bulmanıza yorumlanır. Birlikte bir hayat sürebilir, beraber daha çok zaman geçirebilir ve mutlu bir birlikteliğiniz olabilir. İkiniz de birbirinize karşı duygularınızı dile getirerek sevginizi paylaşabilirsiniz. Onun da sizden hoşlandığını bilmek hayatı adeta toz pembe görmenizi sağlayabilir.

Rüyada sevgiliyi görmek, ikisi arasındaki bağlılığa, duygu yoğunluğuna delalet eder. Sevgiliyi ağlarken görmek, dargın olanlar için barışmaya, sevinç ve mutluluğa yorumlanır. Rüyada sevgiliyi öpmek, müjdeli bir haber almaya, evlilik teklifi etmeye veya almaya işaret eder. Sevgili ile kavga ettiğini görmek, fikir ayrılığına yada anlaşamadıkları bir konu üzerinde hemfikir olmalarına tabir edilir.

Rüyada Hoşlandığın Erkekle Sevgili Olmak
Bu erkeğin de senden hoşlandığına ve yakında sevgili olacağınıza yorumlanır. Belki arkadaşlarınız vasıtası ile sizinle görüşmek isteyebilir, sizi görmek için fırsat kollayabilir. Onun da sizden hoşlandığını anlayacağınız bazı şeyler olabilir. Belki size mesaj atabilir. Ancak onun da size karşı boş olmadığınızı anlayacağınız gelişmeler an meselesi demektir.

Rüyada Hoşlandığın Kızla Sevgili Olmak
Hoşlandığın kız ile arandaki engeller kalkabilir ve sonunda ona duygularını açacak fırsatı bulabilirsin. O da senden hoşlanıyor olabilir ve teklifini kabul edebilir. Onunla birlikte bir aşka yelken açabilirsiniz ve size şans getirebilir. Artık duygularınızı içinizde gizlemenize gerek kalmayacak. Ona açılacak cesareti elde edebileceksiniz.

Rüyada sevdiğini görmek
Rüyada sevdiğini görmek, hayra yorumlanır. Aşk hayatında sürprizlerle karşılaşmaya, güzel anılara işaret eder. Bazen sevgilisi olanlar için ayrılığa, sevgilisi olmayanlar için yeni bir birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi inançsız görmek
Rüyada sevgiliyi inançsız görmek, ilişkinize eskisine nazaran daha fazla özen göstermeniz gerekmekte ve biraz uyanık olmanız da fayda var anlamına gelir.

Rüyada arkadaş ile sevgili olmak
Rüyada arkadaş ile sevgili olmak, rüyada görülen arkadaşınızın çok iyi biri olduğuna, cömert ve akıllı, değerli, sevilip-sayılan birisi olduğuna, her daim sizden değer göreceğine işaret eder.

Rüyada sevgili ile hoşça vakit geçirmek
Rüyada sevgili ile hoş vakit geçirmek, sevgiliniz sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına yorumlanır. Sevgilinizi gözlemleyin.

Rüyada sevdiğine serenat yapmak
Rüyada sevdiğine serenat yapmak veya Rüyada sevgiliye şarkı söylemek, müjdeli ve sevineceğiniz bir haberden sonra kötü bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada sevgiliden ayrılmak
Rüyada sevgiliden ayrılmak, mutsuz olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının adeta bir kabusa döneceği ve bu durumdan çok etkilenip, uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı anlamına gelir.

Rüyada sevgiliden ayrıldığını ve ağladığını görmek
Rüyada sevgiliden ayrılıp ağlamak, gören kişi sevgilisinden ayrıysa, o kişi sevgilisine kavuşur veya sevinçli olaylar yaşar ve kötü günleri unutur şeklinde yorumlanır.

Rüyada sevgilinin asabi davrandığını görmek
Rüyada sevgilinin asabi davrandığını görmek, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılıyor demektir. Bu dedikodular yüzünden gerçek yaşamdaki sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.

Rüyada sevgili ile kavga etmek
Rüyada sevgiliyle kavga etmek, sevgiliniz varsa onunla ile aranızın daha iyi olacak, sevgiliniz yoksa yakın zamanda bir ilişki başlangıcı yapmaya yorumlanır.

Rüyada sevgilinin elinden tutmak
Rüyada sevgilinin elinden tutmak, sevdiğiniz kimsenin güvenilir olduğunun, doğru insanı bulduğunuzun işaretidir. Bazen ilişkinizin ilerleyip, sevginizin artacağına ve mutlu bir evliliğe, ve huzur dolu bir yaşam sürmeye yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle kucaklaşmak
Rüyada sevgili ile kucaklaşmak, sevgiliniz ile bir araya gelip özlem gidereceksiniz. Gönlünüzden geçenlerin gerçekleşeceğine, sevdikleriniz ile bir arada geçireceğiniz bir ömre delalet eder.

Rüyada sevgilinin gögsünde yatmak
Rüyada sevgilinin gögsünde yattığını görmek, o kimsenin göğsünden rahatsızlanacağına işarettir.

Rüyada sevgili ile yağmurda yürümek
Rüyada sevgiliyle yağmurda yürüdüğünü görmek, gerçek aşkı bulmaya ve mutlu olmaya veya sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmeye yorumlanır.

Rüyada sevgiliye sarılmak
Rüyada sevgiliye sarılmak, yakın zamanda istediğiniz kimse ile ciddi bir gönül ilişkisine başlamaya ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle gezmek
Rüyada sevgili ile gezmek, arzularınızın gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüya mutlu bir evliliğin de habercisi olabilir.

Rüyada sevgili ile ölmek
Rüyada sevgiliyle birlikte ölmek, her zaman eşiniz veya sevgiliniz ile bire bir uyum içinde oluğunuza, fikir birliği yaptığınıza, gittiğiniz yolların aynı olduğuna, mutluluğu ve üzüntüyü paylaştığınıza, sıkıntılarınızın ortak olduğuna işaret eder.

Rüyada sevgili ile öpüşmek
Rüyada sevgiliyle öpüşmek, sevgilinize sevginizin her geçen gün arttığına ve bağlandığınıza işaret eder. Sevgiliniz güvenilir bir kimsedir ona karşı olan güvensizlik duygularınızı yenmeniz gerek. Bazen rüyada sevgili ile öpüşmek aşk acısı çekmeye de yorumlanır.

Rüyada sevdiği ile evli olmak
Rüyada sevdiği ile evli olduğunu görmek, sorunlarınızın yakın bir zamanda biteceğine işaret eder.

Rüyada sevgili ile evlenmek
Rüyada sevgili ile evlenmek, bilinçaltınızın bir yansımasıdır. Rüya sahibi bekar bir kadın ise, sevdiği kişiden güzel ve müjdeli bir haber alır. Rüya sahibi bekar erkek ise, borç ve üzüntüye yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle mutlu bir şekilde evlenmek
Rüyada sevgiliyle mutlu bir şekilde evlendiğini görmek, yakında zamanda mutlu olacak ve huzuru bulacaksınız.

Rüyada sevgiliyle evlendikten sonra mutsuz olmak
Rüyada sevgiliyle evlendikten sonra mutsuz olduğunu görmek, içten içe bir konuda pişmanlık ve vicdan azabı duyuyorsunuz demektir.

Rüyada sevgiliye hediye vermek
Rüyada sevgiliye hediye vermek, özel hayatınıza yorumlanır. sevdiğiniz kimseden yana yüzünüz gülecek, mutlu olacaksınız demektir.

Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek
Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi olduğuna işaret olduğu gibi kimi yorumculara göre rüyada sevdiğini başkasıyla görmek, iş hayatında hileye başvurmaya işaret eder.

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak
Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, mutluluğa vesile olacak olaylar yaşamaya, yeni başlangıçlara, güzel birlikteliklere ve evlenme kararı almaya işaret eder. Aynı zamanda güven kaybı yaşadığınıza, kimseye güvenemediğinize işaret eder. Evli iseniz eşinize karşı davranışlarınızı yumuşatmalısınız.

Rüyada aldatıldığı için sevgili ile ayrılmak
Rüyada aldatıldığı için sevgiliden ayrılmak, dost sandığınız ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek
Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek, bu rüya sevdiğinizden güzel haberler alacağınıza, sevdiğiniz kişi ile aranızın çok iyi olacağına ve kısa süre içinde de evleneceğinize yani kavuşacağınıza işaret eder. İnsanlar sevdiklerini kaybetmek istemez, bu rüya bazen de bilinç altındaki kaybetme korkusundan kaynaklanır.

Rüyada sevgili ile sevişmek
Rüyada sevgili ile sevişmek veya Rüyada sevgili ile cinsel ilişki yaşamak, aranızdaki bazı sorunlardan veya sevgilinizin aksiliğinden dolayı söylemekten çekindiğiniz şeyleri yakın zaman içinde sevgilinize söyleyecek ve rahatlayacaksınız. Aynı zamanda hayallerinize kavuşacağınıza ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada sevgili ile geredeğe girmek
Rüyada sevgili ile geredeğe girmek, makam ve mevki olarak yükselmeye, sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada sevdiğini öpmek
Rüyada sevdiğini öpmek, sevgiliden yardım almaya, destek görmeye bu sayede de başarı elde etmeye işaret eder.

Rüyada sevdiğini kıskanmak
Rüyada sevdiğini kıskanmak, iş hayatında hırsınızdan dolayı büyük sıkıntı yaşayacaksınız ve siz zarara sürükleneceksiniz.

Rüyada sevdiğini hasta görmek
Rüyada sevdiğini hasta görmek, sevdiğinizin mutlu ve huzurlu olduğuna, sevdiklerinizi yanlız bırakmak istemediğinize işaret eder.

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken görmek
Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken görmek, hayatınızda mutluluğunuz ve huzurunuzun noksan olduğuna, zorlu bir yolun sizi beklediğine, artık pes etme noktasına gelmeye, derin yaralar almaya işaret eder.

Rüyada sevdiğini başkasıyla elele görmek
Rüyada sevdiğini başkasıyla elele görmek, karmaşık durumlara, çevreniz ile ilgili şüpheye düşmeye, iki yüzlü kimselerin ikinci yüzünü görmeye işaret eder.

Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek
Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek, zorluklardan sonra gelen güzel günlere, yeni umut kapıları açmaya, mutluluğa işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek
Rüyada eski bir sevgilinizi görmeniz, yeni ilişkinizde ve hayatınız da romantizmin ve tutkunun eksik olduğunu gösterdiği gibi rüya sahibinin eski sevgilisini hala tam olarak unutamadığını, bir şekilde hayallerinde, anılarında yaşattığına işaret eder.

Rüyada eski sevgili görmek, borçlarınızın canınızı sıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle arasında bazı tartışmalar olabilir ve çeşitli huzursuzluklar yaşanabilir. Sık sık eski sevgilinizi hatırladığınıza ve ondan haber almaya yorumlanır.

Rüyada eski sevdiğinin elini tutmak
Rüyada eski sevdiğinin elini tutmak, onun için fedakarlık yapacaksınız. Eski sevgilinize maddi veya manevi yardımınız dokunacak.

Rüyada eski sevgili ile sarılmak
Rüyada eski sevgiliyle sarılmak, eski sevgilinizin yerini henüz kimsenin dolduramadığını veya dolduramayacağına, bu nedenle büyük sıkıntı yaşadığınıza işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak
Rüyada eski sevgili ile barışmak, eski sevgiliniz ile aranızdaki problemi çözmeniz gerektiğine işaret eder. Eski bir dosttan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Yaptığınız bazı hataların pişmalığını yaşıyor olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek
Rüyada eski sevgili ile evlenmek, gönül ilişkinizde sıkıntılar yaşadığınıza işaret eder. Bazende mutlu olmak için yaptığınız tercihlerin sizi daha çok üzeceğine işaret eder. Bazı durumlarda da eski ilişkileriniz ile ilgili pişmanlıklarınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek
Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, hayırlı yeni başlangıçlara ve değişikliklere yorumlanır.

Rüyada eski sevdiğini öpmek
Rüyada eski sevdiğini öpmek, o kimseden yardım göreceksiniz. Eski sevdiğiniz ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eski sevgili ile sevişmek
Rüyada eski sevgiliyle sevişmek, eski sevgiliniz zor durumdayken yardımına koşacağınıza işaret eder. Aynı zamanda rüyada eski sevgiliyle sevişmek, hayatınızda kendinize güvenen biri olduğunuza fakat eski sevgiliniz ile aranızda bazı yarım kalmış şeylerin var olduğuna konuşarak bu durumu sonlandırabileceğinize yorumlanır. Eski sevgilinizi hala unutamamış veya şuan ki ilişkinizden sıkılmış ve bunalmış olduğunuzdan dolayı bu rüyayı görmüş olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgili ile konuşmak
Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, kendinizi insanlara ifade etmekte pekte başarılı olamadığınıza işaret eder.

Rüyada eski sevgili ile görüşmek
Rüyada eski sevgili ile görüşmek, duygularınızın karmaşık olduğu bir dönemdesiniz. Eski günleri özlüyor olabilir misiniz?

Rüyada eski sevgiliyi uğurlamak
Rüyada eski sevgiliyi uğurlamak, eski sevgiliyle geri dönüşün olmadığı bir şekilde ayrılmış olmaya yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek
Rüyada eski sevgili ile kavga etmek, güzel ve mutlu bir evliliğin habercisidir.

Rüyada eski sevgiliyi dövmek
Rüyada eski sevgiliyi dövdüğünü görmek, eski sevgiliniz ile karşılaşacağınıza veya ondan haber alacağınıza, geçmişi anmaya yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyi ağlarken görmek
Rüyada eski sevgiliyi ağlarken görmek, mutluluk ve sevince işaret eder.Eski sevgilinizin mutlu olduğunu öğrenecek ve bu nedenle sizde mutlu olacaksınız.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek
Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek, eski sevgilinizden gelecek güzel bir haberle mutlu olacaksınız.

Rüyada doktor biriyle sevgili olmak
Rüyada bir doktorla sevgili olmak, olumlu yönde değişimler yaşamaya, yükselmenize, gelişmenize fayda sağlayacak bir kimseye veya bir olaya yorumlanır.

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak
Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak, kişi bekarsa, yakında şöhretli ve herkes tarafından tanınan birisi ile evlenir. Bu rüyayı gören erkekse varlıklı bir ailenin kızı ile evlenir. Eğer bir bayan bu rüyayı görmüşse daima hayallerini kurduğu erkekle tanışarak, onunla bir yuva kurar.

Rüyada sevgiliden nar almak
Rüyada sevgiliden bir nar aldığını görmek, kadınların çekici tavırlarına ve kurnazlıklarına kapılacaksınız demektir.

Admin Admin
Yazan Admin Nisan 7, 2021
Sevgili yapmakla ilgili oldukça detaylı bir rüya analizi.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2861