Rüya tabiri ara

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak

Şubat 18, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, sevdiğinize olan bağınızın çok güçlü olduğuna inanıyorsanız, bu rüyayı bilinç altınızdaki, sevdiğinizi kaybetme korkunuzdan dolayı görme ihtimaliniz yüksek. Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, bu nedenden ötürü mutluluğa vesile olacak olaylar yaşamaya işaret eder. Yeni başlangıçlara, güzel birlikteliklere ve evlenme kararı almaya işaret eder.

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, sevdiğiniz kişiyle yeni bir birlikteliğe başlamışsanız, henüz birlikte çok zaman geçirmemişseniz ve siz sevdiğinize henüz güçlü bir şekilde bağlı değilseniz; güven kaybı yaşadığınıza işaret eder. Hayatınızdaki kimseye güvenemediğinize işaret eder.

Evli iseniz eşinize karşı davranışlarınızı yumuşatmalısınız. Çok bunaltmamaya, çok sıkmamaya özen gösterin.

Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek

Rüyada sevgiliyi başkasıyla görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi veya düşmanı olduğuna işaret eder. Biraz uyanık ve dikkatli olmanızda fayda var. Sevdiğinizi çok sıkmadan, çok bunaltmadan gözlemleyin.

İlişkinize eskisine nazaran daha fazla özen göstermeli ve biraz daha uyanık olmalısınız. Belki de sevgilinize yeterince ilgi, özen göstermediğiniz için, artık bir rakibiniz olmuş olabilir. Bu nedenle gözlerinizi açık tutmakta, uyanık ve dikkatli olmanızda fayda var.

Bu rüya aynı zamanda iş, aşk, aile yada okul hayatında hileye başvurmaya, harama el uzatmaya işaret eder.

Rüyada aldatıldığı için sevgili ile ayrılmak

Rüyada aldatıldığı için sevgiliden ayrılmak, dost sandığınız, sevgili gibi çok değer verip, yakın ilişki kurduğunuz ama gerçekte size zararı dokunan, sizi maddi veya manevi sömüren biriyle yolları ayırmaya işaret eder. Bazen de çok değer verdiğiniz o kişiden dolayı yine zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek, bu rüya sevdiğinizden güzel haberler alacağınıza, sevdiğiniz kişiyle aranızın çok iyi olacağına, kısa süre içinde de evleneceğinize yani kavuşacağınıza işaret eder. İnsanlar sevdiklerini kaybetmek istemez, bu rüya bazen de bilinç altındaki kaybetme korkusundan, yani çok sevgiden kaynaklanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1239