Rüya tabiri ara

Rüyada Sevdiğinin Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek maddi kazançların kapıda olduğunu yani mallarının ve mülklerinin artacağına ticaret sahibi kişi ise kazancının katlanacağına, rüyayı gören kişi devlet memuru ise, rüyada sevdiğinin başkasıyla evlenmesi makam ve mevkisinin yükseleceğine aldığı maaşın artış göstereceğine, bekar kadın veya erkek ise hayırlı ve maddi açıdan kuvvetli ve güçlü biriyle evleneceğine yorumlanmaktadır.

Ancak rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek, gören kişi evli ise, çok ciddi ve büyük mal kayıplarına, kayıplardan dolayı uğrayacağı maddi zararlara, rüyada sevdiğin kişinin başkası ile evlenmesi ticaret yaptığı kişilerinin hilelere başvuracak karakterde olduklarına ve bu kişilerin kendisine verdikleri vaadleri yerine getirmeyerek kişiyi yarı yolda bırakacaklarına bundan sebep kişinin ticarethanesinin dar boğaza gireceğini işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla nişanlandığını görmek bir bölüm rüya tabircileri rüyada sevdiğinin başkası ile evlendiğini görmesi maddi ve manevi büyük sıkıntılara ve üzüntülere işaret ettiği gibi, bir kısım rüya tabircileri ise, rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek, yarım kalan bir işi tamamlamaya ve bundan dolayı çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edilmesi şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada sevdiğinin evleneceğini duymak uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen maddi anlamdaki kısıtlı şartların, sabredilen türlü aksiliklerden sonra, alınan mali destekle birlikte zamanla zenginleşerek, maddi yönde büyük bir servete kavuşmaya işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada sevgilinin en yakın arkadaşınla evlendiğini görmek ticari faaliyetlerin geliştirilmesi yönündeki çalışmaların, ekonomik manada zengin olanaklara sahip olan birinden alınan destekle ilerleyerek sahip olunan yeni mali olanakların vesile olduğu yeni durumla beraber mutluluk verici neticelerinin alınmasına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada sevdiğinin arkadaşıyla evlenmesi kısıtlı şartlara sahip olanlara göre bir yorum yapılırsa, mali olarak çok geniş imkanlara sahip bir adamla ortaklık yapıp çok para kazanmaya ve bu gelişme vesilesiyle psikolojik manada da türlü sıkıntılar çıkaran ekonomik anlamdaki eksikliğin son bulmasına yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasına evlenme teklifi etmesi rüyayı gören kişinin, yardımseverlik özellikleriyle ön planda olan, nezaket ve anlayışlılık açısından özverili davranan, bu güzel ahlaklardan dolayı da çevresi tarafından son derece sevilen bir kimse olduğuna delildir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla evli olduğunu görmek oldukça ahlaklı, kul hakkı yemekten çok korkan ve kendisine görücü olarak gelen kültürlü bir erkekle mutlu bir yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada sevdiğinin kişinin başka biriyle sevgili olduğunu görmek biraz utangaç, maddi açıdan durumu çok iyi olan ve huyları bir birine uygun güzel bir hanımla herkesin onaylayacağı bir aile kuracağına tabir edilir.

Rüyada sevdiğinin kişinin başka biriyle evlendiğini görmek insanların sorunlarını çözmek konusunda özverili olan, kul hakkına çok önem veren, bunlardan dolayı da dostları tarafından sevilen bir insan olduğu yönünde bir işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle konuştuğunu görmek parasal alanda sıkıntıda olanların hesaba katıldığı bir tabire göre, maddi olarak fazlaca imkanı olan birisiyle ortak olup maddi menfaat sağlamaya ve böylece zor ve sıkıntılı süreçlerin yaşanmasına neden olan parasal manadaki yoksulluğun nihayete ermesine tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle öpüştüğünü görmek yaşanan bazı konular sebebiyle eski dostlar arasında bitmek bilmeyen takışmaların, karşılıklı iyi niyet gösterilmesiyle birlikte tatlıya bağlanarak sonlanacağına, böylelikle eski dostlar arasındaki beklenen huzurun eski durumuna döneceğine tabir edilir.

Rüyada sevdiğin kişiyi başka biriyle el ele görmek gün geçtikçe kötüye gitmesi sebebiyle ortaya çıkan maddi anlamdaki olanaksızlıkların, parasız geçen onca zamandan sonra, ortaklıktan gelen başarı sebebiyle hep daha yüksek kazanç elde ederek, mali manada büyük bir kazanca ulaşılacağına yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kişinin başka sevgilisi olduğunu görmek imkan bulunamadığı için ödenemeyen borçları ödemeye yönelik sarf edilen çabanın, ekonomik anlamda çok geniş imkanlara sahip birinin desteğiyle rahata ererek ele geçen yeni mali olanaklarla birlikte sevindirici sonuçlarının alınmasına yorulan bir rüyadır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla mesajlaştığını görmek bazı hakların verilmemesi yüzünden aile büyükleri arasında kronik hale gelen kızgınlıkların, gösterilen iyi niyetler vesilesiyle nihayet sona ereceğine, bu nedenle aile büyükleri arasındaki çok arzulanan huzurlu ilişkinin sağlanılacağına yorumlanır.