Rüya tabiri ara

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada sevdiğin çocuğu görmek; rüyayı gören kimsenin hiçbir zaman doğru yoldan sapmayacağı,yanlış yola dahi meyil etmeyeceği ve hayır kapısının her zaman açık olacağına delalet edilir. Bu rüyayı gören kimseler hüzünlü zamanlarından kurtulup refaha erecektir ve özlediği birine kavuşup hasretini dindirecektir. Bu rüyayı gören bir kimse hayatında güzel günlerin,hayırlı olayların olacağına işaret eder.

Rüya sahibi sevdiğini mutlu görür ise hayatında ki kötü olayların ve sorunların yakın zamanda biteceğine ve rahata ereceğine de işaret eder. Bir kimsenin rüyada sevdiğini görmesi ondan güzel haberler alacağına da işarettir.Bu rüyayı görmek güzel ve huzurlu bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada sevdiğin çocuğu ölmüş olarak görmek, rüyayı gören kişi güzel haberler alacak,iyi ve uzun bir ömrü olacaktır.Ayrıca bu kimsenin rüya sahibinden istediği bir isteği gerçek hayatta bir ricasının olacağı manasına da gelir.Rüyada sevdiğin çocuğu bir başkasıyla görmek, rüya sahibini hüzünlü ve kötü olayların beklediğine işarettir. Özellikle de aşk hayatı ile ilgili bir takım değişikliklere şahit olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1359