Rüya tabiri ara

Rüyada Ses Kısılması

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Rüyada ses kısılması, rüya sahibinin sakladığı sırrının düşmanları tarafından öğrenileceğini gösterir. Rüya sahibini kötü günler beklemekte olup kısa zaman içinde kötü duruma düşecektir. İş hayatı kötüye gideceği gibi aile sıkıntıları ile uğraşacaktır.

Rüyada Sesinin Çok Zayıf Çıktığını Görmek

Rüya sahibi iş hayatında bazı hileler yaptığı için adı kötü olarak anılacaktır. İşleri kötü etkileneceği gibi yakın çevresiyle araları bozulacaktır ve bu durum sosyal hayatını da etkileyecektir. İşlerinde titiz davranmadığı için sorunlarla karşılaşacak olan rüya sahibi iş değişikliğine gidebilir.

Rüyada Alçak Sesle Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibi başarılı olduğu kadar alçakgönüllü biridir. Arkadaşları tarafından destekleniyor ve seviliyordur. Dünya malı ile birlikte ahiret hayatı için de çalışan rüya sahibi hayır duaları da alır. Başarılı bir iş hayatının yanı sıra aile içi huzura da işaret eder.

Rüyada Sesini Kimseye Duyurmak

İş dünyasında bazı sorunlar yaşayacak olan rüya sahibi maddi sıkıntılar içine düşecektir. Parasal konularda çevresinden destek alamayacaktır. Sıkıntıları bir süre devam edecek ve bu durum karşısında bunalıma girecektir. Hayati önem taşıyan konularda mantıklı kararlar alması gerekiyor ve aile düzenini tekrar sağlamak için adımlar atması gerekiyordur. Rüya sahibi güzel bir haber alacak ve bu haberle birlikte sorunlu olan durumlardan biraz olsa da kurtulacaktır. Kısa zaman içinde rüya sahibini güzel gelişmeler bekliyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2148