Rüya tabiri ara

Cover Image

Şerbet İçmek

Ocak 17, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada şerbet içmek, şerbet içmek, rüyası farklı bir çok özelliği içinde barındırmaktadır. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak, ilim, güzellik, hayırlı kısmet, rızk, menfaat, dinde doğrululuk, helal kazanca şeklindedir. Rüyada ekşi  şerbet içmek, kedere, üzüntüye, maddi ve manevi külfete, gelir düzeyinizin azalmasına yorumlanır. Rüyada güzel kokulu tatlı şerbet içmek, hayırlı kısmete, güler yüze, birlikteliğe, eşler arası hoş sohbete, hayır ve menfaate delalet eder. Rüyada şerbet içmek, aynı zaman da uzun sağlıklı ömre, kırgınlıkların son bulmasına, ağız tadına, yapılacak seyahate, iş görüşmesine, kendiniz için hayırlı olana vakıf olamaya işaret edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, bir çok konuda şanslı olup her daim yanlarında varlıkları ile güven verecek sağlam dosta sahip olurlar. Rüyada görülen şerbet, evli kimseler için bebek müjdesine, bekar kimseler içinse hayırlı kısmet kapılarına, evliliğe, gönül ilişkisinin mutlu sonla birleşmesine tabir edilir. Rüyada görülen şerbet içmek, ifadesi hakkında ünlü bir çok rüya alimimiz, görülen rüyanın kişi üzerinde olumlu olduğu kadar rüyanın şekline bağlı olarak olumsuz bir çok etkene de yol açacağını dile getirmişlerdir.

Rüyada Ekşi Şerbet İçmek

Rüyada ekşi şerbet içmek, hüzün ve kedere, hastalığa, sevdiğiniz kimselerle yollarınızı ayırma noktasına gelmeye, kazanç ve kısmet kapılarının kapanmasına yorumlanır. Rüyada ekşi şerbet içmek, kimi zaman da kulağa hoş olmayan sözler duymaya, keyfinizi kaçmasına, yapmadığınız bir işte kötümser suçlamalara maruz kalmaya tabir edilir.

Rüyada Loğusa Şerbeti İçmek

Rüyada loğusa şerbeti içmek, rüya sahibi için son derece hayırlı olan bu rüya amaçların ve hedeflerin gerçekleşerek kısa zaman da başarı yolunda ilerleme şeklinde ifade edilir. Rüyada loğusa şerbeti görmek ya da içmek , aynı zaman da mal mülk sahibi olmaya, izzet ve ihtişama ermeye, hayatında ya güzel ve etkin şekilde yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Güzel Kokan Şerbet İçmek

Rüyada güzel kokan şerbet içmek, bu rüya kişinin sağlığına ve hijyene her şeyden fazla değer vererek kendisine huzursuzluk yaratacak ortamlardan kaçınacağına yorumlanır.  Rüyasında güzel kokan şerbet içtiğini gören kimse, yaptığı her işten keyif alarak içinde yaşattığı pozitif duygusunu bulunduğu çevresine de aşılar. Güzel kokulu şerbet rüyası, aynı zaman da hayırlı kısmet kapısına, ağız tadına, hoş sohbet içinde olmaya delalet edilir.

Rüyada Şerbet Kaynatmak 

Rüyada şerbet kaynatmak, sabır ve selamete, olması güç işlerde boy göstermeye, inatçı kişiliğe sahip olmaya yorumlanır. Şerbet kaynatmak, rüyası bazen de iş hayatınızda yenilik yapmaya, size kolay gelecek işlerde yer alarak hem kendinize hem de sevdiğiniz kimselere farklılıklar getirmeye sembol edilir.

Rüyada Şerbet Dağıtmak

Rüyada şerbet dağıtmak, bu rüya eş, dost ve yakınlarınızla birlikte uyum içinde olup ortak ticari işlerde yer almaya yorumlanır. Şerbet dağıtmak, hayırlı ve helal kazanca, alın terine, güler yüze, kimseye muhtaç olmadan hayatı yaşamaya, çevrenizde ihtiyacı olan kimselere yardımda bulunmaya işaret edilir. Rüyada şerbet dağıttığını görmek, bazen de karşılıksız yapılan işlere, insanların sevgisini kazanmaya, bulunduğunuz her ortamda sevilip sayılmaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3581